Back to Question Center
0

Kas üle-optimeerimine võib olla Google'i karistuste põhjus? - Semalt annab vastuse

1 answers:

Nik Chaykovskiy, Semalt ekspert, märgib, et üle optimeerimist saab seletada "valge mütsi" ülemäärase kasutamise taktikaga otsingumootori optimeerimise ajal. Üle-optimeerimine on Google'iga tavaliselt seotud, kuna sellel on rohkem arenenud algoritme kui teised otsingumootorid. Ei ole selge, kas muud otsingumootorid nagu Yahoo või MSN on karistused optimeerimise eest. Selleks, et lehte peetaks hästi optimeeritud, peavad sellel olema järgmised standardkomponendid: märksõna rikas päis, alt-sildid, kirjeldavad sildid, meta-märksõna ja kirjelduse sildid, pealkirjamärgid ja mitmed seotud lehed teistele lehtedele. Lehel peaks olema URL-i või failinimega märksõna - ubiquiti bullet firmware. Siiski on nende taktikate kasutamise piirangud, näiteks ei tohiks teil olla ühelgi ülaltoodud komponendil korduvaid märksõnu ega nähtamatut teksti, kuna kogu antud tekst peaks olema nähtav palja silmaga.

Mida tuleks lehekülje optimeerimise ajal vältida?

Selline otsingumootor nagu Google võib tuvastada rämpsposti kõik tasemed. Kuigi pole selge, kui suuremal määral optimeerimine laieneb, näitavad allpool esitatud tegurid võimalikke eeldusi optimeerimise karistuste põhjuste kohta:

Muudetud teksti ülekasutamine. Muudetud tekst viitab rasvasele H1-märgendile ja terminate rõhutamisele optimeerimise ajal. Otsingumootori optimeerimise eksperdid (otsingumootorid) kasutavad muudetud teksti, et maksimeerida sihtmärke..Kui märgitud märksõna muudetakse kõikidel järgmistest viisidest: s.t. poolpaksus, allajoonitud ja H1, võib see omakorda põhjustada märksõnade kordamist, mida võib vaadelda optimeerimisega .

Väga suure tihedusega märksõna tekst. Google hindab üldise tekstiga võrreldes märksõna tihedust. Seega, kui lehel on korduvaid märksõnu, mis on üldise tekstiga võrreldes suuremad, võib see märgistada, kuna see ei vasta keskmisele nõudele. Leht võiks saidiga hästi integreeruda ja märgistada endiselt, kuna seda võib valesti tõlgendada veebi ämblikud ukseava jaoks. Selline ukseava võib kaasa tuua kogu saidi keelamise Google'ilt.

Liiga palju off-page elemente. See teooria on sarnane muudetud teksti eeldusele, kuid sel juhul on off-lehe elemendid sissetulevad lingid. Liiga palju sissetulevaid linke võib kaasa tuua märksõnade kordumise ja taas võib see põhjustada teie saidi märgistamise Google'is .

Kas on olemas optimeerimine?

Kas optimeerimise korral saaksite otsingumootorid nagu Google, MSN, Yahoo keelata või isegi karistada? Ei. Selleks, et veebisait oleks hästi optimeeritud, peaks teie sisu olema otsingumootoritele ja külastajatele võimalikult hästi esindatud. Märksõnade ja muude SEO-trikkide kordamine ja ülekasutamine tähendab, et lehte pole korralikult optimeeritud. Kui lehekülg on hästi optimeeritud, ei saa seda enam optimeerida. Lehe optimeerimisel on oluline arvestada selliseid tegureid nagu märksõna tihedus, kasutatav keel, saidi tüüp, millele te linkite, ja kes teie saidile lingivad.

November 29, 2017