Back to Question Center
0

Google Analyticsi maksejärjestuste välistamine - Semalt tava

1 answers:

Oluline on tõhusalt jälgida mis tahes online-äri tehingu allikat. Interneti-müügi ja ostude allikaks on oluline küsimus, mida peaksid jälgima ärijuhid, kes kavatsevad edendada oma äritegevust veebi lehe või veebisaidi kaudu. Interneti-müügi allika jälgimine on eelarveeraldise tõhususe määramisel kriitiline. Rohkem rahalisi vahendeid tuleks eraldada online-müügi strateegiatele, mis annavad investeeringutele suurema tulususe - buy links high pr sites. Populaarsed Interneti-müügi platvormid hõlmavad otsest lähenemist, orgaanilist meetodit, tasustatud meetodit, viitamissüsteemi ja sotsiaalset lähenemist.

Michael Brown, Semalt klienditeeninduse juht, ütleb, et interneti toodete ja teenuste ostmine eeldab mitmeid protseduure. See on rohkem kui lihtsalt Interneti-kaupmehe veebisaidi tuvastamine, ostunäidiku või linki klõpsamine ja toote või teenuse kohaletoimetamine. Internetimüük on keerukas protsess, mis hõlmab veebisaidi mitmel korral ja eri allikatest jälgimist. Veebilehe ja ostuteabe tõhusat uurimist tuleks teha enne lõpliku otsuse tegemist.

Omistamine on meetod, mille puhul krediit antakse igale kanalile. Krediit antakse müügikonversiooni taseme alusel. Google Analyticsi vaikeseade loob 100% krediidi eelmise mitte-otsese kliki eest. Seetõttu saavad kasutajad veebisaiti otsida, kasutades algselt tasulist klikkimist..Kuid kui nad üritavad ostutehingut hiljem lõpule viia, võivad nad leida, et Google Analyticsi süsteem on tuvastanud müügi teisest allikast. Sellest lähtuvalt on see lähenemine Pay Per Clicki (PPC) kasutaja jaoks petlik.

Ettevõtte omanikud peavad mõistma erinevate online-müügi- või ostukanalite vahelisi keerukaid suhteid. Ettevõtte omanikud saavad Google Analyticsi platvormi abil uurida mitmesuguste omistamisstrateegiate üldisi tulemusi. Kõige efektiivsema omistamisstrateegia saab kergesti kindlaks määrata, kasutades kõige tõhusamat omistamismudelit. Parima mudeli valimise protsess hõlmab järgmist navigatsioonimenetlust: konversioon - omistus - mudel võrdlus - mudeli muutus. PPC kasutajad peaksid mõistma, et on lihtne näita 50% tõusu AdWordsi süsteemi kaudu, lihtsalt muutes omistamismudeli selliseks, mis toodab kõrge müügitulemust.

Üks peamisi küsimusi, mida online-äriinimesed mitmel korral kogevad, on müügi omistamine ühele viitamisplatvormile. Edastamisallikaks on tavaliselt maksejuht, nagu on näidatud kahel järgmisel näitel: paypal.com/referral ja checkout.sagepay.com/referral. Kahe viiteallika näited on suunamis rämpspost, kuna need näitavad, et müük ei tulnud lüüsi kaudu. Kuid andmevahetus, mis hõlmab veebisaiti ja lüüsi, võimaldab Google Analyticsi protsessil jälgida kahte viiteallika näiteid makseviisina. Seda väljakutset saab lahendada lihtsa meetodiga. Ettevõtte omanik peaks maksumaksu probleemi lahendamiseks kasutama järgmist menetlust: administraator - vara - jälgimise teave - viidete puudumine. Domeenide väljajätmise võimalust illustreeritakse. Seejärel valib kasutaja Lisa viidete välistamise ikoon ja seejärel vali lüüsi domeen, näiteks paypal.com. Pärast lüüsi domeeni valimist peaks kasutaja muudatused salvestama. See menetlus kehtib maksejuhtme väljajätmise kohta. Protsessi soovitud tulemus tähendab, et viideallikate loend on lihtne ja mitte täis.

November 29, 2017