Back to Question Center
0

Ettevaatust: Semalt hoiatab viirusliku rämpsposti uue tüübi ja selle filtreerimise võimaluste eest

1 answers:

Professionaalsed SEO-ettevõtted ja teadlikud inimesed teavad kõike suunamis rämpsposti kohta. Viimasel ajal on kasutusele võetud uus rämpsposti tüüp, mida nimetatakse keele rämpspostina. Keelimägi tungib teie Google Analyticsi sisse ja võib teie veebisaiti suuresti kahjustada. See võib nakatada teie saiti sõnumiga, "Google kutsub teid selle URL-i klikkima - yf-wood. Hääleta Donald Trumpi eest."

Selline ohtlik rämpsposti tüüp kirjeldab Alexander Peresunko, tippspetsialist Semalt digitaalteenust, ja näitab, kuidas seda vältida.

Keele rämpsposti peamine märk oli näha 2016. aasta novembris, mil mõni veebihaldur kinnitas oma veebilehtedel filtreerimata vaateid. Nad hakkasid püüdma keele rämpsposti ja püüdnud välja mõelda, kuidas sellest lahti saada. Kahjuks ei suutnud nad soovitud tulemusi saavutada ja hoida oma saite hävitada.

Teine rämpspost on siis, kui domeenid saavad madala kvaliteediga liiklust ja allikas on alati teadmata. Te võite seda nimetada suunamis rämpspostiks ja suunamis rämpsposti domeenid on Reddit, Next Web ja Lifehacker. Need ei ole süütute allikatega ja te peate olema ettevaatlikud, liikudes liiklusse neist allikatest.

Võib-olla olete näinud palju Reddi lõime, kus inimesed räägivad iga päev rämpsposti ja häkkerite kohta, mis mõjutavad nende saite..Võite nendel teemadel liituda ja suhelda teistega, et rohkem teada saada keele rämpsposti ja suunamis rämpsposti. Võib kindlalt öelda, et mõlemad tüübid on omavahel ühendatud ja nende eesmärk on kahjustada seaduslike veebisaitide otsingumootor auastmeid.

Siiski pole järjepidevust selle üle, kuidas häkkerid kasutajad kasutavad ja Google Analyticsit rämpsta nii rämpsposti kui ka rämpspostiga. Halvim osa on see, et nad saadavad teie saitidele võltsitud liiklust ja loovad palju tabamusi ilma valge mütsi SEO. Veebilehtedele saadetakse nii ressursside rämpsposti kui keele rämpspost. Esimene viis on läbi roboteid, teine ​​viis on läbi kunstlike tabamuste. Veebid saadetakse saitidele, luues Google Analyticsi serverites võltsid tabamust. Ja valed hitid tähendavad, et kasutate mitmesuguseid programme ja tarkvara, et saada palju tabamusi, kuid need pole usaldusväärsed, kuna keegi ei loe teie artikleid.

Kahjuks ei saa te kogu rämpsposti suunamist peatada, kuid võite seda Google Analyticsi andmetel filtreerida.

Eksperdid nõuavad, et saame filtreerida keele rämpsposti ja eemaldada Google Analyticsi aruande tabamused, mis ei tundu õigustatud. Pealegi saate blokeerida liikluse ressursid ja kahtlased IP-aadressid oma Google Analyticsi kontol. Te peaksite olema teadlikud sellest, et veebibrauseris kõige usaldusväärsemad keele seaded on 5-6 sümbolit pikad ja keelte rämpssisu filtreerida ainult .

On ohutu öelda, et me ei saa eemaldada suunamis rämpsposti, kuna rämpsposti ja häkkerid jätkavad uute meetoditega. See tähendab, et nad on alati ümber ja suunamis rämpsposti ja keele rämpsposti saab ajutiselt välja filtreerida. Sa peaksid kontrollima oma Google Analyticsi kontosid korrapäraselt ja looma suunamis rämpsposti filtreid, kuna see on ainus probleemi lahendus.

November 29, 2017