Back to Question Center
0

Darodar Liiklus Rocks saidil? - Semalt Expert teab, mida teha

1 answers:

Julia Vashneva, Semalt vanem klienditeeninduse juht, jagab oma kogemust selle kohta, kuidas ta kõigepealt Vene rämpspostiga kokku puutub.

Rämpsposti saatjad on taas aktiivsed ja me peame võtma meetmeid nende vabanemiseks. Kui vene rämpsposti liiklus tabas minu veebisaiti, siis otsustasin kaevata rohkem ja üllatunud, et uus rämpspost üritas oma Google Analyticsi andmeid moonutada. Kõigepealt kontrollisin suunamisliini, et teada saada, miks minu veebisait saab Venemaalt palju liiklust. Ma leidsin süüdlase mitte mingil ajal ja otsustasin võtta meetmeid - bcf rod leash. Vene rämpspostisaatja tulid järgmistest saidist: forum.topic darodar.com.

Kui avasin selle lingi ja järgnes paarile ametikohale, leidsin, et paljud rämpspostitajad arutasid veebisaitide hävitamise võimalusi. See link suunab mind ostupaikadesse nagu eBay.com, Amazon.com ja Alibaba.com. Ma ei suutnud aru saada, mida rämpspostipüüdjad püüdsid teha, kuid lõpuks ma sain teada, et nad püüdsid mind petta, et saaksin nende linkidest midagi osta. Siis ma kontrollisin oma lehe aruannet ja avastasin, et üks lehti ei olnud minu veebisaidil hostitud. Mul oli üllatunud teada, et sama lehe link oli kohal kõigi minu klientide saitidel. Pange tähele, et lehe leiate lehe pealkirjade aruannetest, kuna häkkerid ja rämpsposti saatjad kasutavad teie sotsiaalse meedia profiilide ja veebisaitide petmist veebiaadresside URL / /.

Rämpsposti saatjad püüdsid saata samad andmed kõigile Google Analyticsi kontodele. Ja nüüd on teil lihtsam leida see link ja blokeerida see Google Analyticsi juhtpaneelil. vajadus oma Interneti-teenuse tasuta analüütikute koodi ja UA-i numbri jaoks. Koodi ja kontonumbrit saab kasutada rämpsposti veebisaidi blokeerimiseks. Veenduge, et selle andmeid ei ole Google Analyticsi kontol. Selle asemel peaks see olema salvestatud teie Google Analyticsi kontosse. Lihtne automatiseerimine võib tekitada iga Google Analyticsi konto konto analüütika kontonumbri. Seega võite saada ülevaate rünnakute üldlevinud olemusest. Oleksin kontrollinud kõike, kas see on teada vaid Google Analyticsi probleem, kuna mõned inimesed väitsid, et see on õigustatud liiklus. Praegu käin mõnes minu saitidel ja Google Analyticsi kontol Webtrends analytics. Webtrends ei räägi midagi rämpsposti ja võltsitud liikluse kohta nii et minu järeldus, et see on rünnak Google Analyticsile. Kahtlen, et nad teevad seda süütute Google Analyticsi kasutajate petmise eesmärgil, et üha rohkem inimesi saaksid oma partnerite lingid hankida.

Kuidas neid peatada?

Kahjuks ei ole neid üldse võimalik peatada. Kuna loodud andmeid ei hallata oma serveris, ei saa te neist rämpspostitajatest lahti saada. Kuid võite kustutada Google Analyticsi andmed, veendudes, et teie statistika vastab tõelisele jõudlusele.

Kõige lihtsam viis vältida rämpsposti saatjaid ja liiklust nende suunamisprogrammidest, luues oma Google Analyticsi kontol filtreid. Minge administraatori jaotisesse ja klõpsake filtrite valikul. Peaksite veenduma, et olete kasutanud filtreeritud vaate, kus peate uute filtrite lisama. Loo mõni filter ja välistatakse suunamisliiklus hostinimi (co.lumb.co). Ärge unustage filtrit enne muudatuste salvestamist kontrollida .

Loodan, et need juhised annavad teile ja teie veebisaidile suurel määral kasu. Kui teil on palju rämpsposti, peaksite ühendust võtma IT-eksperdiga ja lahendama oma probleemi niipea kui võimalik .

November 29, 2017