Back to Question Center
0

Ärge oma saidi üle optimeerige - Harjutamine Semaltilt

1 answers:

Oliver King, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et optimeerimine on tavaks kasutada liiga palju SEO trikke, mis lõpuks hakkavad hävitama saidi auastamisvõimalusi. Otsingumootori optimeerimine (SEO) mõjutab teie veebisaidi nähtavust otsingumootori tulemustes , kuid optimeerimise tõttu ei saa teie veebisaitidele orgaanilist liiklust juhtida. Siin on kõik, mida peaksite ülemäärase optimeerimise kohta teadma.

1. Sisemiste linkide märksõnade rikas ankur tekst:

Sisemine sidumine on hea, kuid märksõna-rikaste ankurteksti kasutamine ei saa teie veebisaidile kasu - como hacer iluminacion casera para fotografias. Peaksite meeles pidama, et ankur, mis kasutab sihtkoha URL-i ja ankrust, mis kasutab palju märksõnu, on teie saidile halb. Kui arvate, et sellised lingid on kasulikud, ei tohiks unustada, et me arutame üleoptimeerimise üle. URL-idega kooskõlas olevad aeg-ajalt ankrud aitavad kaasa positiivsele SEO-le. Kuid kui te korratate protsessi uuesti ja uuesti, olete oma saidi optimeerinud, mis on otsingumootori tulemuste jaoks kohutav.

2. Ebaolulised märksõnad

Sa ei tohiks liiklust veebisaidile kasutada ebaoluliste märksõnade abil. Oli aegu, mil veebimeistrid panid oma artiklites üles täiskasvanutele mõeldud märksõnu, et saada mõni otsingumootor liiklus, kuid täiskasvanutele mõeldud veebisaiti ei saa enam kaua elada. See on lihtsalt näide ülemäärase optimeerimise kohta; siis ei tohiks kunagi kasutada mittekohaseid märksõnu ega kirjutada madala kvaliteediga esemeid mis tahes hinnaga. Kui Google ja Yahoo indekseerivad teie veebisaiti, kaaluvad nad kõiki esmasi märksõnu, mida olete oma postitustes kasutanud. Kui olete kasutanud ebaolulisi märksõnu, ei hakka otsingumootorid kunagi oma saidi järjekohta parandama..

3. Pange tähele sisemisi ja väliseid linke:

Võib kindlalt mainida, et tihedad sidemed viitavad alati sügavatele sise- ja välimistele lehtedele. Enamasti kasutavad veebihaldajad ja bloggers ebaolulisi linke ja püüavad suunata liiklust kodulehtedele või tipptasemel navigeerimislehtedele. Selliste veebisaitide puhul on kodulehe linkide määr alati suurem kui keskmine. Seega peaksite looma kvaliteetseid tagasilinke, tagades, et kõik teie artiklid on õigesti indekseeritud otsingumootori tulemustes.

4. H1 kasutamine erinevates lehtedes:

Te ei tohiks kunagi oma veebisaidi avalehel kasutada H1-d. Kahjuks usuvad paljud bloggersid, et valge müts SEO tähendab palju rubriike, kuid see pole tõsi. Kui ühes artiklis saate rohkem kui ühte H1-märgendit, siis liigute selle üle .

5. Lingid toksilistele veebisaitidele:

Veebisaidid, millele te linkite, on olulised ja mittetoksilised. Erinevad veebimeistrid ja bloggersid ei tea linkide ohtlikkust. Nad hoiavad oma artiklite linkimist pahatahtlikele lehtedele ja madalatele veebisaitidele. Kui te linkite oma saidi mürgiste veebilehtedega, on tõenäoline, et saate musta mütsi SEO tagajärjed.

6. Täpiline märksõna järeldus:

Teie artiklite jalus ei peaks sisaldama palju märksõnu. Jalakatte liigne optimeerimine on musta mütsi SEO praktika, nii et te ei peaks kunagi selles osas kasutama rohkem kui kahte märksõna. Tõendid näitasid, et Google ja Yahoo devalviseerivad jaluseid ja vähendavad veebisaite märksõnade täidisega.

Järeldus:

Üleülese optimeerimisega on seotud mitmeid erinevaid probleeme. Kui keskendate palju tehnilisele SEO-le ja proovite kasutada suurt hulka märksõnu, võivad otsingumootorid teie veebisaiti keelduda kogu elu. Ideaalse SEO praktikaga veebisaidi loomine on ainus viis edu saavutamiseks.

November 29, 2017