Back to Question Center
0

Aeg nõustamiseks Semalt - SEO Taktika kaaluda

1 answers:

Kui mõtleme SEO, on kaks peamist asja, mis meie silmis on, on märksõnad ja lingid. Kuna Google jätkab inimkäitumise mõistmise parandamist, on ta käivitanud mõned strateegiad ja muutnud seda, mida ta peab oluliseks positsiooniks. otsingumootorid annavad nüüd UXle nii palju tähelepanu kui võimalik.

Ivan Konovalov, professionaalne töötaja Semalt digitaalteenustest, kinnitab, et need tehnilised tweaks võimaldavad teil kasutada viimaseid Google'i pakutavaid SEO meetodeid - buy ridaex andriod tv.

taktika # 1. Avage graafikud sotsiaalmeedias

Nüüd on tõestatud, et avatud graafikud sotsiaalmeedias on palju kasulikumad ja lihtsamad kui formaadis. Teil võib olla paar Facebooki stipendiumi, kes on kroonilised artiklite plakatid. Idee on jagada dünaamilisi postitusi Internetis ja see on nimeks avatud graafiks. Õnneks on see saadaval Twitteris ja Facebookis ning see võib suurendada teie veebisaidi üldist tulemuslikkust. Avatud graafik tõmbab teie saidi sisust ja kuvab selle korralikult sotsiaalmeedias. See aitab teil suurendada oma veebisaidi järjestust ja nähtavust ning Google võib indeksida Open Graphi sisu paremal viisil.

taktika # 2. Fikseeri robots.txt fail

Kui otsingumootorite ämblikud veebisaitide kaudu skannivad, otsivad nad peamiselt robots.txt faili selle protseduuri ajal. Oluline on mitte anda neile eksitavat käsku. Kui olete märganud seletamatut liiklust, peaksite kontrollima faili robot.txt, veendumaks, et see on õige. Lisaks saate kontrollida, kuidas otsingumootorid teie veebisaiti indekseerivad ja milliseid lehti ei tohiks indekseerida madala kvaliteediga sisu tõttu..Teisisõnu võime öelda, et peaksite oma robots.txt faili parandama ja peatama rämpspost ja robotid oma lehtedest tabama.

taktika # 3. Pealkirjamärgid aitavad Googleil teie veebisaiti mõista

Oleks vale öelda, et rubriigi sildid aitavad otsingumootoritel teie saidi paremini mõista. Mida huvitavam ja informatiivsem on teie sisu, seda lihtsam on see, kui otsingumootorid seda järjestada ja kasutajatel paremad kogemused. Otsingumootorid, eriti Google, teavad, et kasutajad imetlusega veebisaidi sisu, vastavalt selle eest tasustades. Google võib teie saidi hinne tõsta ainult siis, kui UX aruanne on korralikult ette valmistatud. Veenduge, et kasutate loogilisi pealkirju ja aitaksite Google'il teie saiti skannida ja indekseerida .

taktika # 4. Kasutage Google'i administraatori tööriistu

Google'i veebiteenuste komplekti saab kasutada veebisaidi paremaks toimimiseks kui kunagi varem. See suurendab teie SEO strateegiaid suures ulatuses. Selliseid tööriistu nagu Google Search Console saab regulaarselt kasutada. Need tööriistad aitavad teil jälgida saidi indekseerimist ja anda teavet oma SEO strateegiate kohta. Saate kasutada Google'i tasuta teenuseid ja saata saidikaart otse otsingumootoritele. See võimaldab neil kiiresti oma veebilehti indekseerida ja te ei pea ootama kaua.

taktika # 5. Kontrollige uusimaid saidipildid ja värskendusi

Te peaksite alati silma peal hoida viimaseid pluginaid ja õpetusi. Veenduge, et teie veebisaidi kiirus, navigeerimine, disain ja kuvamine on kuni märgini ja sisaldavad Google'i järjestuse kaalutlusi. Peaaegu kõik veebisaidi hosting firmad ajakohastavad oma mallid ja pluginad regulaarselt. Sa peaksid tegema sama, kui soovite suurendada saidi UX-d, parandades selle üldist tulemuslikkust ja nähtavust.

taktika # 6. Optimeerige hetkeks: Google ja Facebook

Facebook Instant artiklid, Apple News ja Google AMP on parimad ja juhtivad tööriistad Internetis, lubades oma veebisaidil kaasata ja puhta kujunduse ning oluliselt parandada laadimisaega.

Kasutajad ei ole kunagi suunatud Facebookist, kui need lingid klõpsavad, kuid veebisaidi sisu kuvatakse muljetavaldavas vormingus. Paljud kirjastajad kasutavad seda tehnikat ära ja suurendavad saidi liiklust, parandades otsingumootori auastet .

Kas te kasutate kõiki neid tehnikaid või valite ainult ühe neist, näete, et teie sait muutub otsingumootori parema kvaliteediga.

November 29, 2017