Back to Question Center
0

Kuidas tagasi lingid saidile ilma SEO ära rikkuda?

1 answers:

Tagasilink on peaaegu kõigi suurte otsingumootorite, nagu Google, Yandex, Yahoo !, Bing ja muu. Mõistlik on investeerida oma raha, aega ja jõupingutusi tulemusliku lingi loomise kampaania väljatöötamisel, kuna see võib oluliselt kaasa aidata saidi otsingumootori optimeerimisele. Kuna liiklus on teie veebisaidil asuvate tagasilinkide kvaliteediga otseselt seotud, määrab teile veebiallikate autor, kes määrab teie liikluse kvaliteedi - fotos de consejos.Ja muidugi võib see teie otsingutulemustes panustada teid saidi järjestamise positsiooni. Veebi parsimisel, et anda kasutajatele kõige asjakohasemad tulemused, otsivad otsingumootorid eelkõige oma veebisaidi lingid. Teiste allikatega seotud veebisaidiga seotud signaalid loovad teie saidi üldise tähenduse. Tõepoolest, Google'i veebisaidi hindamiseks kasutatakse mitmeid hierarhiaefekte, kuid lingid kujutavad otsingumootori optimeerimise kõige olulisemat mõõdikut.

buy backlinks to your site

See artikkel on mõeldud nutikatele viisidele tagasiside saamiseks oma saidil, mitte Google'i eeskirjade rikkumiseks. Arutleme igaüks neist üksikasjalikumalt. Tulevikus loodan, et see väärtuslik teave aitab teil oma linkide loomise kampaanias suurepäraseid tulemusi saada.

Teie saidil tagasilinkide ostmise meetodid

  • Katkiste saitide hoone meetod

Seda meetodit kasutatakse nende jaoks kes tahaksid luua ühesuunalised tagasilinkid. Vastavalt sellele tehnikale peate võtma ühendust veebihalduriga, et teavitada tema veebisaitidelt pandud linke. Samal ajal soovitate teisi veebiallikaid selle lingi asemele asendada ja katkise asemel paned oma veebisaidile asjakohase lingi. Teatage rikutud linke; teete veebisaitide omanike heaks. Sellepärast on tagurpidi võimalus saidile suhteliselt kõrge. Selle katkise lingi meetodi kasutamiseks peaksite esmalt läbi viima turu niššuuringu, et leida sobivaid allikaid, millel on purunenud lingid. Seejärel jõudke veebihaldurini ja küsige teda asendades. Vestluse ajal olge viisakas ja tutvu endaga.

buy backlinks

  • Tagasiside saamine infographicsi kaudu

Kui soovite saada väärtuslikke lingid, täidab infograafia täiuslikult teie vajadused. Luues infotöötluse kaudu lingid, saate oma veebisaidile võimaluse saada oma saidil orgaanilist linki mahla ja tõsta oma brändi volitusi. Veelgi enam, kasutajad saavad infogrammide kaudu andmeid hõlpsasti mõista ja jagavad seda omavahel mugavalt. Te peate hoolikalt oma infograafiat valima. Sellel peab olema teie sihtrühmani unikaalne ja väärtuslik teave. Soovitav on jälgida praegu kaubandusteemasid ja öelda inimestele, mida nad huvitavad. Niipea kui olete uurinud ja kogunud vajalikke andmeid, on aeg leida spetsialiste, kes saavad teie sisu visuaalseks muuta. Õnneks ei ole see probleem tänapäeval, kuna neil on palju veebisisendajaid, kes pakuvad oma teenuseid mõistliku hinnaga. Kui infograafiline versioon on valmis avaldamiseks, peate tagama, et teie lugejad saaksid seda omavahel jagada. Selleks looge unikaalne varjatud kood. Nii et kui kõik on valmis, võite luua oma uue infograftikaposti jaoks avaldatava pressiteate ja avaldada selle sotsiaalsetel võrgustikel, kus teil on ärikontosid. Veelgi enam, võite saata e-posti aadressi kasutajatele, kes on eelnevalt sarnase sisuga seotud.

December 22, 2017