Back to Question Center
0

Kuidas loome 2019. aastal lihtsad tagasilinkid?

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine võib olla üsna raske ja hirmutav, eriti noorte spetsialistide jaoks, kellel pole teatud kogemusi. See sfäär sisaldab mitmeid optimeerimismeetodeid, statistikat, tööriistu, programme ja algoritmi värskendusi. Lisaks sellele ei ole digitaalturundus stabiilne turunišš. Selle valdkonna üha rohkem ilmnevad igapäevaselt uudised ning ekspertidele on keeruline koguda kõiki sissetulevaid andmeid - internet payroll solutions. Vaatamata kõigile neile raskustele on lihtne mõelda SEO. See protsess koosneb kolmest omavahel seotud ja omavahel ühendatud komponendist, mis aitavad liiklust suurendada. Nende elementide hulka kuuluvad - sisu, sissetulevad lingid ja sotsiaalmeedia. Neid optimeerimismeetodeid õigesti rakendades saate 2019. aastaks tagasi lingid kergesti hankida. Te peate pöörama olulist tähelepanu kõigile kolmele optimeerimisetapile, kuna need on vajalikud mis tahes kaasaegse SEO kampaania edukaks saavutamiseks. Kui jätate vähemalt ühe optimeerimise etapi, jõuate lõpuks kümnendasse Google SERP-i lehele, kus on väga väike liiklusvoog.

Enne kui me hakkame neid kolme põhielementi arutama, on mõni asi, kuidas mõista, kuidas nad kompleksis töötavad.


SEO komponentide suhe

On oluline, et sisu, lingid ja sotsiaalne meedia sest keerulises loomises nad loovad eduka optimeerimise algatuse. Kvaliteetse ja keeruka veebisaidi optimeerimise läbiviimiseks ei saa te üks neist komponentidest jätta, sest võitja optimeerimismenetlus nõuab hoolikust kõigis kolmes valdkonnas. Veelgi enam, kõik need põhilised SEO komponendid tugevdavad teisi. Kui üks komponent, e. g. , sisu on täidetud õigel viisil, teised kaks elementi (lingid ja sotsiaalne meedia) toovad tõenäoliselt teie veebiallikale väärtust. Otsingumootori optimeerimine õiges suunas on hilisem ja läbimõeldud töö. Te ei saa optimeerimiskampaaniale mingeid otseteid, kuna see põhjustab veebisaidile SEO kahjulikku mõju ja hävitab teie jõupingutusi teistes optimeerimisvaldkondades. Õnneks võite pöörduda SEO spetsialistide poole. Nii vabakutselised kui ka veebisisene SEO eksperdid aitavad teil oma ärieesmärke täita.

Niisiis, räägime sellest kolmest SEO komponendist, mis on 2019 tagasilinkide hõlpsaks hankimiseks väga olulised.

1. Sisu

Sisu on optimeerimiskampaania esimene element, sest sisu on endiselt kuningas. See mõjutab otseselt teie saidi kasutajakogemust ja näitab teie professionaalsust tööstuses. Igal veebisaidil on sisu, mida jälgivad vaid otsingumootorid, seda sisu nimetatakse meta-sisuks. Sellepärast peate tagama, et te mitte ainult ei loote kvaliteetset ja teadustööstuslikku sisu, vaid optimeeriks ka oma metaandmeid, nagu URL-id, pealkirjad, kirjeldused, rubriigid ja robotid. txt.

Kuigi teil võib olla hästi optimeeritud ja hästi kujundatud veebisait, ei ole te otsingumootori optimeerimisega teinud. Blogi saab suurepärane panus veebisaidi SEO optimeerimine. Soovitan tungivalt, et te ei jäta blogi tähelepanuta, sest kvaliteetne sisu meelitab kasutajaid otsingutest ja muudab need saidi lehtedel sügavamaks.

Kui soovid olla hea blogija ja meelitada ligi uusi kliente, peate järgima järgmisi samme:

  • Pange pidevalt midagi uut

Peate avaldama uued artiklid oma blogi lehtedel, et näidata otsingumootorid, mille teie veebiallikas on aktiivne ja elus. Mida sagedamini teie blogi uuendatakse, seda paremini saad Google'ilt. Sellepärast peate oma blogi värskena hoidma.

  • Andke kasutajale kasulikke andmeid

Teie blogi edukus sõltub otseselt teie sisu lugejate arvust. Sellepärast peate pöörama erilist tähelepanu oma blogis avaldatava sisu kvaliteedile. Kasutajad ei soovi oma aega lugeda mitte ainulaadse, ebaolulise ja madala kvaliteediga sisuga. Te peate neid kaasama midagi unikaalset ja aktuaalset. Teie sisu peaks olema nii hea, et lugejad saaksid seda üksteisega jagada.

2. Tagasilinkid

Link hoone taktika sisaldab külaliste blogging, pressiteate levitamine, kommentaarid ja muu link põlvkonna taktikaid.

Linkide loomine on oluline teie brändi optimeerimise ja reklaamimise jaoks, kuna otsingumootorid tunnevad teie saidi autoriteeti ja mainet vastavalt sellele, milliseid veebisaite teiega linkimiseks. Mida kõrgema kvaliteediga veebiallikad teiega linkivad, seda kõrgemal asute otsingutulemuste lehel. Kvaliteetsete linkide mahlade saamiseks usaldusväärsetest saitidest peate olema hea kvaliteediga veebisait, kus kasutajate seas on ainulaadne ja asjakohane sisu ning hea maine.

Leidmaks usaldusväärseid veebiallikaid oma niššis, peate läbi viima turujärelevalvet ja leidma blogisid ja veebisaite, mis on temaga seotud teiega ja võimaldavad külalistele postitamist. Siis peate võtma ühendust nende veebisaitide omanikega ja küsima neid linkimisvõimalustest. Veenduge, et loote dofollow lingid, kuna ainult selline tagasilink võib tuua teie saidile väärtuslikku linki mahla. Otsingumootori optimeerimisel ei õnnestu ühtegi saiti, kui teised saidid sellele ei seostu.

Arutleme, millised on parimad võimalused teie saidil kvaliteedi tagasiside saamiseks:

  • Külalispostamine

Protsessi, kuidas saate tagasisidemeid külalispäeva kirjutamise kaudu, olen siin varem kirjeldanud. See on parim link linkide loomiseks, kuna otsingumootorid seda rämpspostiga harva mõistavad. Veelgi enam, see on hea võimalus suhelda oma sihtrühmaga ja meelitada oma brändile uusi potentsiaalseid kliente.

  • Pressiteated

Pressiteadete koostamine on üsna lihtne viis bränditeadlikkuse parandamiseks ja inimestele oma uuenduste ja muudatuste kohta. Kõik, mida vajate, on arendada hästi ettevalmistatud teoseid oma ettevõttes midagi sündmusterohkele ja esitada see pressiteate jaotusettevõttele.

  • Loo põnevat sisu

Kvaliteetse linkiga mahla saamise orgaaniline viis on luua väärtuslik sisu, mida kasutajad jagavad ja meeldivad. Edu võtmeks on avaldada teadustööga aluseks olevaid silmapaistvaid materjale, mida infogrammid järgivad regulaarselt.

  • Hankige nimekirja kohalikesse kataloogidesse või kitsamalt fokusseeritud kutseorganisatsioonidesse

On mõistlik veebikeskkonda lisada ärikataloogidesse, kuna seal on veel palju inimesi, kes otsivad nõutud organisatsioonid nende kataloogide kaudu. Lingid ükskõik millisest lugupeetud allikast aitavad parandada saidi auastmeid, seega ärge unustage oma võimalust. Internetis on palju teenuseid, mis pakuvad veebisaitide omanikele võimalust luua suuremate kohalike kataloogide linke.

  • Oma konkurendi lingid

Oma turunišši konkurentidest, kes on juba pingutanud linkide rajamisel. Kõigepealt peate läbi viima konkurentsi analüüsi ja avastama oma TOP5 niši konkurendid. Seejärel määrake kindlaks teie konkurentide seosed ja allikad, kust need lingid pärinevad. Leidke oma konkurendid linkide rahastajad ja küsige neile oma ettevõtte linkimisvõimalustest.

3. Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedias aktiivne on teie pääs SERP-i kõrgeimal kohal. Sotsiaalne meedia on tänapäeval otsingumootori optimeerimise lahutamatu osa. Sotsiaalse meediakanalite kaudu võite pöörduda oma klientide poole ja luua nendega sõbralikud suhted. Lihtsalt saada palju meeldib ja aktsiad võivad tõsta lehekülje volitusi ja seega oma pingeread, mille tulemuseks on rohkem sotsiaalset liiklust.

Sotsiaalse meedia turunduskampaania läbiviimisel pidage silmas järgmisi näpunäiteid:

Kui teete oma brändi ühes populaarses sotsiaalse meedia platvormides Google+, Facebook või Twitter, peate selle alusel iga päev töötama. Pole piisavalt postitust avaldada kord nädalas, kui teie järgijad saavad kiiresti igavaks ja lõpetavad teid. Seega, kui soovite sotsiaalset arenemist õnnestuda, peate oma jälgijatele pakkuma põnevate teemade, uuringute ja võistluste igapäevaseid postitusi. Peate kasutama kõiki võimalusi oma vaatajaskonnaga suhtlemiseks ja oma brändi lojaalseks kasutamiseks.

Leia oma tööstusele olulised sotsiaalsed nišid. Loomulikult on teil vaja luua oma ettevõttekonto Facebookis, Instagramsis ja Twitteris, kuid need platvormid on vaid mõni teie jaoks kättesaadavatest sotsiaalsetest saitidest. On mõistlik otsida teisi sotsiaalseid saite, mis teenivad sihitud klientidele nišisi.

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis kirjeldatud kolm komponenti (sisu, linkide loomine ja sotsiaalse meedia reklaamimine) on ettevõtluse edendamiseks hädavajalikud 2019. aastal. SEO edu on võimalik, kuid mitte ilma, et kõik need põhielemendid oleksid olemas ja korralikult kaasatud. Tänapäeval on otsingumootorites raske mängida ja teie auaste olla kõrgemal kui mõned pehmed trikid. Sellepärast peate oma optimeerimise kampaania loomisel investeerima oma aega ja jõupingutusi. Selle tulemusena saate suure investeeringutasuvuse.

Teil peab olema optimeerimiskampaania jaoks tõsine lähenemisviis ja koostada kava, mis peab põhinema oma nišil asuvate autoriteetsete allikate väliste linkide rajamisel, luues kvaliteetse ja teadustööpõhise sisu, mis on optimaalne asjakohase ja suure mahuga võtmesõnu ja lõpuks luua tugev sotsiaalne kohalolek, sest teie potentsiaalsete klientide suurim osa kasutavad sotsiaalseid võrgustikke iga päev.

Niikaua kui veendute, et teie kohapealne optimeerimine (veebidisain, sidumine, sisuturundus, märksõnade uurimine, metaandmete optimeerimine) muutub sujuvaks; teil on tõhus ja võitnud link hoone kampaania ja edendada oma brändi sotsiaalse meedia platvormidel, siis hakkate õnnestuma online-äri.

December 22, 2017