Back to Question Center
0

Kuidas automaatsed lingid võivad veebisaidi SEO mõjutada?

1 answers:

Käesolevas artiklis pean teiega jagama teie automaatsete tagasilinkide generaatori kasutamise kogemust. Auto lingid on tavaliselt teie veebipõhise äri edendamise halb idee, mis otsingumootorid meelitab rämpspostiga tegelema ja võivad hävitada oma brändi maine ja samuti veebisaidi auaste.

Neil online-kaupmehed, kes on lingid loonud üheks neist programmidest, kirjeldan mõnda kõige tavalisemat põhjust, mis kasutavad seda tüüpi SEO-tarkvara, kuid mitte teie parimat ideed. See on lühinägelik viis otsingumootori optimeerimiseks, mis võib põhjustada otsingumootorites tõsiseid karistusi. Sellesse tegevuses investeeritavat aega ja raha oleks palju paremini kasutatud otsingumootorite sõbralike strateegiate jaoks.

auto backlink

Automaatne tagasilinkide mõju veebisaidile SEO

  • Tagasihelistamise peamine eesmärk on luua asjakohane seos kahe veebiallika

Paljud veebisaitide omanikud, eriti need, kes on selles valdkonnas uued, ei suuda mõista, et lingilehtede kvaliteet ja asjakohasus on kaks linkide loomise kõige olulisemat aspekti - retratistas fotografias. Online-SEO tarkvara ei saa keskenduda sihikvaliteedile ja asjakohasusele, kuna need mõlemad aspektid nõuavad tervet mõistust ja professionaalset eksperdi puudutust. Seepärast peaks linkide koostamise kampaania ajal ja jõupingutused olema kokku pandud. Sel juhul saab linkide loomise kampaania parandada teie üldist saidi optimeerimist ja viia saidile kvaliteedi suunamisliiklus.

  • Google pidevalt võitlevad automatiseeritud linkide loomisega

Otsingumootorid hindavad kõrgelt käsitsi optimeerimist ja püüavad võidelda automaatsete veebisaitide optimeerimise viiside vastu, pidades silmas nende kvaliteeti ja rämpsposti.

Oli aeg, et veebisaitide omanikud võiksid ignoreerida nende valdkondade viitavate väliste linkide kvaliteeti. Veebilehe auastme sai võimalikuks, saades rohkem tagasilinke. Kuid olukord muutub kontrollimatuks ja Google kehtestas uued hinne eeskirjad. Nende sõnul võib ainult kvaliteetne orgaaniliselt saadud lingid positiivselt mõjutada veebisaidi auastet.

seo backlinks

Niisiis, küsimus on, miks me peame oma aja ja raha investeerima automatiseeritud lingi loomise tarkvarasse, kui otsingumootorid võitlevad selliste linkide loomise taktikate vastu.

  • Kui teie saidil on karistusi automatiseeritud lingi loomise tarkvara kasutamise eest, võib teie saidile kahju kahjustada. SEO

Te peate olema väga ettevaatlik, valides tarkvara teie link hoone seal on palju madala kvaliteediga petlik SEO veebilehed, mille peamine eesmärk on pumbata oma raha välja. Ma soovitan tungivalt palgata SEO ekspertide käsku või teha ennast omavahel linki mahlade genereerimise protsessis. Vastasel juhul on kogu teie raske töö, aja ja raha investeering aja raiskamine. Lisaks võite riskida Google'ilt trahvide eest, mida on raske pöörata.

Igatahes, nende veebihaldurite jaoks, kes juba kasutavad seda tüüpi lingi loomise tarkvara, veenduge, et saate kontrollida kõiki sissetulevaid linke ja veebisaite, kust nad on. Pealegi peaks kogu protsessi juhtima professionaalne SEO-ekspert, kes võib anda teile linki aruande igal ajal, kui seda vajate.

December 22, 2017