Back to Question Center
0

Kuidas ma saan lingid veebisaidile maksmata?

1 answers:

Kui soovite luua veebisaidi jaoks tagasilinke, selle asemel, et mõnda tasustatud isikut saaksid kiiresti - ehk olete juba hästi vormistatud otsuse teinud. Olgem silmitsi sellega - taotlemine link kauplemine võib mõnikord tundub olevat väga paljutõotav jõupingutusi. Tegelikult on siiski, et on olemas palju suuremad võimalused, mis teevad teie praegusele edetabelile rohkem kahju, selle asemel, et saada kasu mõõdetavast ja pikaajalisest liikluse kasvust, CTR-idest, muutustest jne. Asi on selles, et Google rõhutab praegu ainult kvaliteedi- ja looduslike linkide loomise strateegiate auhinda. See tähendab, et veebilehtede jaoks tagantjärele linkide loomiseks peate õigel teel investeerima mõnda aega ja jõupingutusi, et meelitada ainult asjakohaseid kolmandate osapoolte veebisaite ja blogisid - install windows on linux vps plans. Noh, nüüdisaegne kvaliteedi- ja orgaaniliste linkide loomise kontseptsioon pole nii lihtne ja lihtne, nagu varem oli see näiteks kaks või kolm aastat tagasi. Need head vanad ajad olid möödas kaua.


Tänapäeval saate veebisaidi jaoks tagasilinke edukalt luua ainult siis, kui kasutate õigeid praktilisi tegevuskavasid, järgides üldist SEO strateegiat neid pidevalt läbi vaadatud ja kohandatud. Kuid ikkagi pole vaja muretseda - siin on paar kasulikkust tõestatud viise kvaliteetsete linkide saamiseks. Siin on kõik, mida vajate, on investeerida mõnda aega ja vaeva - võttes arvesse, et te ei ole üks nendest headest kätega kutidest - ja teie lingi profiil on ehitatud õigesti. Kuigi mõni järgmistest etappidest võtab tõenäoliselt aega vaid paar minutit, et teil oleks kõik olemas, ei tohiks nende suurt potentsiaali oma SEO parandamiseks kunagi alahinnata. Nii et allpool on mõned minu parimad võimalused lingid veebisaidi loomiseks - muidugi, tõhusalt ja loomulikult maksmata panga.

Saate väärtust väärtustada

Ilmselt on veebisaidi jaoks tagasiside loomiseks parim viis veebisaitide loomiseks ja ilma järjekoha trahvi teenimise risk. Kõik, mida vajate, on pakkuda huvitavat lehe sisu (kindlad artiklid, juhtumiuuringud jne). ), et rohkem inimesi jagada, linkida ja mainida seda mujal veebis. Nii võite kaaluda oma tavaliste tekstikirjete ümberkujundamist midagi tuntavamaks ja pilkupüüdvaks, näiteks kasulike infografikute, arvutustabelite, lühikeste juhtumiuuringute, graafikute jms kohta.

Võta konkurentidest kõige rohkem välja

Noh, pole midagi halba, kui teie niši konkurentidest aeg-ajalt luuakse nuhkvara, et saada rohkem teada nende edukast kogemusest linki et teie edasisi jõupingutusi täpsemalt kohandada. Ärge kartke proovida kasutada ühte populaarsetest veebipõhistest tööriistadest, mis on avatud juurdepääsuga varundatud uuringute ja analüüside jaoks. Minu jaoks leidsin, et järgnevad raamistikud on kasulikumad, et saada hindamatu konkurentsivõime - Mozi Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt), Screaming Frog SEO Spider. Kõik võib seal hästi töötada. Lihtsalt kaaluge neid juba uuritud marsruute kõrgeima PageRank ja allikaallikatega, et luua oma veebisaidi või blogi jaoks tagasilinke.

Põhimäär

Tahke sisu, et luua kvaliteetseid tagasilinke loomulikult ja kasutades oma niši konkurente, et need saaksid oma parimad võidud teie enda jaoks ära kasutada - see oleks hea, aga pole veel piisavalt. Nii hoidke kindlasti jätkuvalt kõvasti mitte ainult tagantjärele loomiseks, vaid ka oma tugevamaks autoriteemaks ja üldsuse teadlikkuse tõstmiseks. Mõelge oma tööstusharu peamiste mõjurite intervjueerimisele, meelitades populaarseimale sotsiaalmeediale laiemat vaatajaskonda, laiendades oma parimaid meistriteoseid külalisfotograafide postituste ja artiklite kaudu ning pakkudes arukaid ja mõistlikke kommentaare, et nautida neid teenitud tagasilinke.

December 22, 2017