Back to Question Center
0

Kui palju tagasihelistamisandmeid piisab tagasiside profiili edenda miseks?

1 answers:

Hiljuti on Google andnud meile erinevate segmentide sõnumite kohta lingid veebisaidi paremusjärjestusest. Kuid tagasitõmbamisandmed jäävad peamiseks signaali otsimootoriteks, mida kasutatakse veebilehe asjakohasuse ja volituste kindlaksmääramiseks.

Kuigi teie saidil uute lingidena on palju arutelud, on olemasolevate süsteemide jälgimine ja täiustamine MUST, kui soovite, et teie potentsiaalsed kliendid leiaksid teie saidi hõlpsalt otsingutulemustes.

backlink data

Selles artiklis leiate mõningad praktilised viisid, kuidas ühendada indekseerimise andmed ja tagasilinkide andmed saidi lehtedel.

Lisage oma indekseerimise andmed segust

Selleks, et hoida oma saidi profiili TOP-is, peate jälgima oma tagasilinke ja veebisaidi mõõdikuid ning ühendama need andmed indekseerimisega. Sellest andmekogust eeliseks on vaja oma lehti eksportida oma linkide seirevahendite tagasilinkide andmetega - silver grey fascinator headband with bow. Kui ekspordite Semalt, MOZ, Ahrefsi või muude populaarsete analüütiliste tööriistadega linkide andmeid, peate CSV-vormingus uuesti üleslaadimise protsessi.

Niipea, kui olete indekseerimise käivitanud, saate rakendada raportite arvu, mis parandavad teie linkide andmeid, pakkudes teavet oma sihitud veebilehtede kohta. Samuti saate kasu Google Analyticsi ja Search Consolei andmete lisamisest teie indekseerimisele tagasiside lehekülgede väärtuse kontrollimiseks, kontrollides, kas teie sihtlehed juhivad saidi otsingut ja liiklust kuvamisi.

backlinks seo

Tagasihelistamis- ja indekseerimisandmete kombineerimise viisid

  • Katkised lingid

on purunenud linke, saate kasutada Semalt Web Analyzer või DeepCrawler tööriistu. Peate teadma, millised leheküljed pole enam saadaval, et vältida tagasilinkide viimist purunenud lehtedele. Kõigi purunenud lingidelt saadud linkide mahl kaob. Lõhkenud lingid mõjutavad negatiivselt teie külastaja kogemust teie saidil, kui nad leiavad purustatud lehtede asemel asjakohaseid, mida nad otsivad. Selle tulemusena vähendab Google teie saidi auastme.

Selle olukorra parandamiseks peate kas taastada rikutud lehed 200-le olekuks või rakendama 301 neid, et suunata kasutajaid teisele asjakohasele lehele.

  • Tagasihelimata indekseerimata lehed

Mitte-indekseeritavad lehed on need, millel on noindexi märgend või kanooniline, mis osutab teisele lehele. Neid lehti tuleb leida ja kõrvaldada, kuna need annavad 200 vastust, kuid need ei ole indekseeritavad. Sellised lehed ei anna sulle väärtust ega põhjusta paremusjärjestust.

Peate otsustama, kas soovite, et otsingumootorid leiaksid seda lehte või mitte. Kui soovite saada saidile liiklust, siis peate välja selgitama, miks see leht ei ole indekseeritav ja muudetav. Võite kas eemaldada indeksitähis ega asendada seda isejuhtivate kanoonilistega.

Kui te ei soovi, et otsingupotid analüüsiksid seda lehte, võite jõuda linkimise domeenini ja paluda neil lingi asendada mõnele teisele teie veebisaidi asjakohasele lehele.

December 22, 2017