Back to Question Center
0

Kuidas luua linke oma veebisaidile nagu automaatne tagasilinkide generaator?

1 answers:

Tänapäeval teavad kõik kvaliteetse lingi profiili tähtsust iga veebisaidi edetabelite osas. Ja ei ole vaja öelda, et kvaliteet alati lööks suuruse siin - unusta need vanad ajad, mil suurepärane tagasilinkide arv oli pigem peamine hinnetegur kui nende tegelik kvaliteet. Ja allpool ma hakkan teile rääkima kõige tõhusamast kolmest viise kvaliteedi linkide saamiseks või julgen öelda - nagu automaatne backlink generaator ja ohustamata. Nii et vaatame, kuidas saate kvaliteetseid tagasilinke või võime öelda, et kasutate automaatset tagasilinkide generaatorit, proovides linkide vahetamist, samuti teevad külaliste blogi postitused, et saada orgaanilist linki kõrge PR (lehe auaste) ja DA (domeeninimi ) vastutasuks - wedding fascinator hats uk online.

automatic backlink generator

Link Exchange

Seda vanu linkide vahetamise meetodit (muidu link ratastega) kasutatakse laialdaselt kvaliteetsete tagasilinkide. Linkivahetus on tuntud ka potentsiaalse kvantitatiivse automaatse backlink generaatori jaoks. Selle meetodi abil saate tavaliselt vahetada palju linke, näiteks teie saidi ja teiste veebisaitide vahel (nt. e. , blogipostid, mida käivad teie kaaskodanikud, või tõenäoliselt muud veebisaidid, kes soovivad ja valmis osalema selles vastastikku kasulikus süsteemis).

Loomulikult on linkide vahetamise käivitamisel palju kasu, välja arvatud võimalike riskide eest, et otsingumootorid saaksid hankida hinnanguid - tehingu mõlemad pooled. Ma pean silmas, et igal juhul peaksite olema vähemalt julge, et proovida seda üks kord - lihtsalt sellepärast, et see on õige viis, kuidas inimesed saavad vastastikust kasu. Seega, kui seadisite põhitähelepanu teie paljulubavale kasule, mitte linkivahetuse võimalikele kahjudele, soovitame ka ettevaatusabinõusid. Ma pean silmas, et selle kava esmakordsel testimiseks eraldi blogi või veebisaidi jaoks oleks täiesti hästi formuleeritud otsus mõista mängu praktilisi eeskirju eelnevalt, ilma et oleks koheselt hõivatud.

get backlinks

Külalisi blogi postitused

Link vahetada võib tunduda päris ohtlik asi, isegi proovida seda korraga, eks? Siis võite kaaluda ka teist viisi kvaliteedi link hoone - kirjalikult külaline blogi postitusi. Kui see on õige, võib külalisest blogimistest olla mõistlik valik, mis võimaldab teil ise tegutseda nagu automaatne backlink generaator. Tundke külalisate postituste tegelikku jõudu - ärge pühkige oma aega täiesti asjakohase kõrgekvaliteedilise sisu kirjutamisel. Niipea kui teil on esialgne kokkulepe avaldada populaarse blogi või mõne muu kolmanda osapoole veebisaidi, millel on piisavalt lehe ja domeeninime, on aeg investeerida oma aega ja vaeva kirjalikult.

Kui artikkel või külaline on valmis, on kõik selleks, et saata see loodusliku orgaanilise tagasitõmbamise vastu. Muide, suuremate otsingumootorite (nt Google'i poolt) lubamine on see meetod tõenäoliselt kõige turvalisem. Nii peaksite proovima teenida kvaliteetseid tagasilinke külaliste postitustega niikuinii. Lõppude lõpuks kasutatakse seda laialdaselt sihtotstarbelise liikluse suunamiseks otse veebisaidile, seda meetodit tunnustavad nii algajad kui ka spetsialistid.

December 22, 2017