Back to Question Center
0

Millised on WordPressi tagasilinkide saamise võimalused?

1 answers:

Tagasilinke nimetatakse ka sissetulevateks või saabuvateks linkideks. Need lingid on määratud ühele veebilehele, kuid osutavad teisele. Suurendades sissetulevate linkide arvu, suurendate saidi populaarsust. See on põhjus, miks see on ideaalne meetod, et suurendada veebiallika liiklust ja muuta see tuntud kasutajate seas. Tagasilükkude arv ja kvaliteet on Google'i üks olulisemaid edutamistegureid. Sellepärast kasutavad veebimeistrid lingid veebisaidi järjestamise positsiooni suurendamiseks ja veebisaidi muutmiseks rohkem SEO-sõbralikuks - semalt company logos. Kui saidil on mitmed tagasilinkid, on tõenäosus, et kasutajad otsivad seda.

Millised on WordPressi tagasilinkide loomise põhjused?

Tagasilükkude hulk ja kvaliteet on otsingumootori optimeerimise peamine tegur. Välislingid on veebisaidi optimeerimisel mõned eelised, meelitades saidile uusi külastajaid ja suurendades liiklust veebisaitidele. Nad mängivad olulist rolli järgija baasi edendamisel ja bränditeadlikkuse tõstmisel. Lisaks sellele on sissetulevad lingid kasulikud selles mõttes, et see parandab saidi töövõimet ja seob saiti teistele võrkudele.

Kuidas lisada lingid WordPressile?

Veebimeistrid, kes kasutavad samaaegselt mitut veebiallikat, saavad täiel määral kasutada lingid iga saidi omavaheliseks ühendamiseks. See on ideaalne viis liikluse suurendamiseks kõigile veebisaitidele. Kuid mõned veebisaitide omanikud tunnevad segadust, et luua lingid õigesti. Sellepärast kogume teile mõningaid kasulikke nõuandeid, mis aitavad teil luua head tagasilinke WordPressis:

  • Exchange lingid teiste saitidega

Lihtsaim ja orgaaniline viis luua asjakohased lingid on vahetada neid teiste saitidega. Võite oma niššil lihtsalt veebihalduriga ühendust võtta ja luua temaga vastastikku kasulikud suhted. Võite paluda tal oma lingid oma saidil üles panna tingimusel, et teete temalt teie jaoks ka sama. See win-win-meetod sobib nii teie kui ka teie partneri veebisaidil.

  • Pressiteated

Oluline on öelda oma potentsiaalsetele klientidele oma uuenduste ja muutuste kohta oma äri. Peate esitama selle teabe varsti ja kindlalt ning levitama seda erinevatele pressiteatega tegelevatele asutustele. Hästi kirjutatud pressiteateid saab avaldada mõned kõrge autoriteetsed uudiste saidid, mis võivad teile tasu eest autori tagasisidet tasuta anda.

  • Toote iseloomustused

Teine orgaaniline viis luua linke on kirjutada iseloomustusi kaupade või teenuste eest,. Kui teie iseloomustus vastab nõutavatele standarditele, saab seda veebisaidil kuvada. Selle tulemusena saadakse kirjanikule asjakohased lingid. Toote ülevaadetel on lingid autoritele, kes neid loovad ja annavad iseloomustused autentsed.

  • Kasutage sotsiaalse meediakanaleid

Saate kasu selliste sotsiaalse meedia platvormide kasutamisest nagu Twitter, Facebook, Twitter, Google+ ja teised. Saate siia luua oma ettevõttekonto ja lisada sellele lingid, mis viitavad teie veebisaidile. Paljude potentsiaalsete klientide ligimeelitamiseks peate pidevalt pakkuma oma klientidele värsket ja asjakohast sisu, samuti erinevaid pakkumisi, konkursse, videoid ja infotunde.

December 22, 2017