Back to Question Center
0

Kuidas luua võitnud sisu strateegiat nagu Brian Dean, Backlinko SEO tööriista looja?

1 answers:

Vastavalt otsingumootori optimeerimise reeglitele peavad kõik veebiallikad, eriti sisu orienteeritud, regulaarselt sisu tootma. Milline on sisu avaldamise tavaline sagedus? Tegelikkuses pole sellist mõtet tavalise või ideaalse sagedusega, sest kõik sõltub teie saidi nišist, teie ettevõtte eesmärkidest ja sihitud publikust. Loomulikult on teile kasulik avaldada sisu igal ajal, kui teil on avalikkusega midagi jagada. Siiski peate olema valmis, et sel juhul ei satu teie sisu kõrgelt hinnatud ja kiiresti kaduma - color digital fotografias.

Käesolevas artiklis ma jagan teiega oma mõtteid sellel teemal ja tõesta, miks "vähem on rohkem" sisu strateegia on teie äri edendamiseks kasulik.

Saate saada palju meeldib ja jagada, saada rohkem sissetulevaid linke ja meelitada rohkem sihitud liiklust rakendades "vähem on rohkem" lähenemine. Backlinko SEO tööriista omanik Brian Dean on oma sisustrateegiat täies ulatuses sooritanud. Ta on avaldanud viimastel aastatel piiratud arvu SEO postitusi. Kõik need postitused on suunanud oma saidile palju sihtotstarbelist liiklust ja loonud selle veebis ühe kõige autoriteetsema veebiallika. Mõned tema ametikohad teenisid 3 tuhandeid aktsiaid ja enam kui kakssada orgaanilist linke asjakohastelt ja usaldusväärsetest allikatest. Seega, nagu näete, on SEO-tööriista omanik Backlinko edukalt rakendanud "vähem on rohkem" sisu lähenemist.

"Vähem on rohkem" sisustrateegia

Sisu strateegia "Vähem on rohkem" nõuab ainult kvaliteetset teadustöö sisu avaldamist. Sa pead kaasama kasutajaid sellist tüüpi sisu ja jälgima oma järgmise väljaande saamist. See võimaldab teil luua teadmisi ja mainet nähes publik.

Selle lihtsa, kuid loomingulise sisu strateegia nõuab järgmist:

  • Kvaliteetne ainulaadne sisu uuringutest juhtumiuuringute jaoks;
  • viidatav sisu;
  • Täielik sisu, sealhulgas kureerimine;
  • pikad tekstid;
  • Uurimispõhised tekstid;
  • Tugev keskendumine võimendamisele ja edutamisele.


"Vähem on rohkem" strateegia sobib hästi neile veebimeistritele, kes rõhutavad avaldatava sisu kvaliteeti mitte kogus. Kvaliteetse sisu uurimine ja loomine üks kord kuus võib võtta rohkem aega ja jõupingutusi kui mitut postitust nädalas avaldada.

See lähenemine ei sobi kõigile veebiallikatele. Näiteks ei ole mõttekas kasutada meelelahutust, harivaid blogisid ega sotsiaalmeediat, sest sellised platvormid vajavad sagedasemaid väljaandeid.

Nagu ma enne mainiti, on parimaks näiteks "vähem on rohkem" sisustrateegiaks Brian Dean väljaanded Backlinko SEO veebisaidil. Ta toodab oma uurimistööl põhinevaid ja orienteeruvaid artikleid iga 4 nädala tagant. Kuid hoolimata sellest, et haruldane on sisu avaldamine, ootavad kasutajad värskeid artikleid.

Statistika näitab, et Brian Deani sisu avaldamise lähenemisviis on tulemuslik, kuna kõigi 53 ametikoha keskmine ja mediaan aktsia on uskumatult kõrge. Keskmine aktsiate arv on 2490 ja mediaan on 1280. Ka unikaalsete siduvate domeenide keskmine arv on üllatav - 275 postituse kohta ja 175 mediaani kohta. Kõik tema kompleksis asuvad postitused on meelitanud ligi 4 miljonit külastajat ja 11 miljonit lehe vaatajat. See näitab, kuidas arukas lähenemine sisuturunduskampaaniale võib oluliselt muuta veebisaidi mõõdikuid ja tõsta veebisaidi asutust digitaalsel turul.

December 22, 2017