Back to Question Center
0

Kas ma saan linkide müümisega tegelevatele ettevõtetele kõrgete PR lingid?

1 answers:

Täna võib see tunduda olevat hirmutav paljudele otsingumootoritele ja professionaalsetele veebiarendajatele, kui tegemist on üsna üldise arutelu kvaliteedi tagasilinkide ja otsingu optimeerimisega. Miks? Kuna liiga tihti on ülesanne saada kõrgete PR lingid veebi või blogi kahjustamata, on kindlasti raske ülesanne. Kõige sagedamini on SEO peamine eesmärk suurendada CTR-i määra, suurendada liiklust ja tõsta veebisaidi konversioone - chile travel specialists.Ja kui soovite saada linkide müüvate firmade kõrget PR-lugejaid, on palju neid kutid, kes suruvad oma "teenused" üle veebi - siin on vaid mõned külmad faktid tasulise linkihoone kohta. Asi on selles, et Google võib aeg-ajalt tuvastada teie veebisaidil või blogis esinevad kahtlased tegevused (nt. e. , madala kvaliteediga makstud lingid, varjatud ankuride kasutamine, rämpssisu sisu ja kõik muud vahendid või keerulised skaneeringud Black-Hat ja Grey-Hat SEO). Arvestades halvimat stsenaariumi, kui saate kõrgete PR-lingid liiga kahtlastest pakkujatest (i. e. , madala kvaliteediga kataloogid, automatiseeritud foorumi tellimused, linkifirmad ja lingi rattad - a. k. a. linkide vahetamine) - kõik võib lõpuks ka hävitada. Ma mõtlen, et teie veebisaiti saab veebiotsingust ükshaaval ja igaveseks keelata. Seega, võttes arvesse sellist tõsist riski allpool, on kõik, mida peaksite teadma makstud tagasilinkide kohta, peamised karistusjuhised ja kuidas neid kõige paremini vältida, vähemalt kõige sagedamini esinevad.

Eduloodude peamised tüübid

Enne midagi muud võime seda silmitsi seista - mõned karistusjärgud võivad halvata ainult osa teie veebiliiklusest ja ülejäänud need määratakse tavaliselt kogu saidi ulatuses. Arvestades kõige tavalisemaid tagasilinkide ostmise või müümisega seotud rikkumisi, on kolm erinevat järjekoha karistust - osaline sobitamine, kogu ulatuses karistus ja täielik kõrvaldamine.

  • Osaline võrdlus - veebisaidi või ajaveebi otsingutulemuste lehitsemisega seotud trahvimine käsitsi. Sageli juhtub, kui Google tuvastab kummaline kindlasti rämpsposti iseloomu, mis on tavaliselt seotud liiga paljude märksõnade ja võtmesõnadega manipuleerimisega - lihtsalt liikluse suurendamiseks ja lehe sisu sisustamata.

  • Site-wide penalties - see oleks väga tõsine mõju, millel on suhteliselt rasked tagajärjed. Potentsiaalse võimega lõigata kuni poole veebi liiklusest kasutatakse sellist hierarhiat, kui kasutatakse halli-hat tagasilinkide kasutamist, näiteks varjatud ankrutega, puhtalt asjassepuutumatu või isegi mitte seadusliku rämpspostiga, nagu apteek, abielurikkumine või hasartmängud. Kui teil on tegemist madala kvaliteediga link müüjaga, kes lubab teie veebisaidil saada kõrgeid PR-lingid - peaaegu poleks - on aeg häirida. Nagu te tõenäoliselt kavatsete Google'iga punase lipu tõsta ja taotleda karistust.
  • Täielik likvideerimine - räägib enda eest. Ma pean silmas, et ekspluateerivate tagasipöördega kauplemisega tegelemine võib hõlbustada asja veelgi halvemaks. Ma pean silmas kõige õnnetumat sündmuste käiku, kui teie veebisaidil või blogis kahtlustatakse rasket kuritarvitamist nende ebaeetilise linkimisega trikke või kauplemisskeeme kasutades - ja lihtsalt jäetakse otsingureklaami välja jäetud. Kõige sagedamini tekitab selline õnnetu tulemus mõlemat üle madala kvaliteediga linki, mis müüb "ettevõtteid" ja nende lootusetuid "kliente".
December 22, 2017