Back to Question Center
0

Kuidas luua tulus tagasilinkide profiil, kasutades dofollow tagasilinkide generaatorit?

1 answers:

Kõik veebisaitide omanikud unistavad oma veebipõhise ettevõtte nähtavust potentsiaalsetele klientidele. Sellepärast korraldavad nad keerukat turunduskampaaniat, mis sisaldab otsingumootori optimeerimist, sotsiaalse meedia turustamist, tagasilinkide põlvimist jne.Kui teil on midagi laiema vaatajaskonnaga jagamiseks, peate kindlasti seda tegema - commercial appraiser.

Link hoone on üks otsingumootori optimeerimise kõige olulisematest osadest. Sissetulevad lingid on olulised otsingutulemuste lehe kõrgele tasemele ja potentsiaalsete klientide leidmisele. Nad muudavad teie sisu sihtgrupiks nähtavaks ja suurendavad teie ettevõtte investeeringutasuvust.

Sisseehitatud lingide ehitamine ei ole raketiteadus, vaid autoriteetsete kõrgete PR-saitide tagasiside saamine võib uustulnukale liiga keeruline. Õnneks on veebis olemas palju professionaalseid tagasivõtmisega seotud tagurpidi generaatoreid, samuti otsingumootori optimeerimise konsultante ja linkide ehitajaid, kes aitavad teil saada kõrge kvaliteediga PR-saitidelt kvaliteetset link-mahla.

Selles artiklis ma jagan teiega mõningaid näpunäiteid selle kohta, kuidas luua tasuta tagasilinke. Lisaks sellele leiate siin mõned kättesaadavad tagasilinkide saidid, mis võivad muuta väliseid linke mugavamaks.

Veebi allikad, mis teenindavad tagasilinkide generaatorid

Siin leiate veebiallikate loendi, kust saate tasuta tagasilinke lühikese aja jooksul. Ma räägin selliste tuntud veebiallikatega nagu Microsoft, Facebook, Google ja nii edasi.

Enne kui hakkame rääkima nendest allikatest, tahaksin mainida, et on olemas kahte tüüpi tagasilinke - dofollow ja nofollow. Mõned suured reklaamikampaaniad pakuvad mõlemat neist linkide tüüpidest - Google+, YouTube ja muud. Vastupidi, sellised populaarsed sotsiaalsed platvormid nagu LinkedIn ja Facebook võimaldavad luua ainult tagasilinke.

Lühidalt öeldes on tagasilinkid, mis lüüakse mahumassi ühest allikast teise ja aitavad tõsta veebisaidi auastmeid konkreetse märksõna abil. Dofollow lingid võimaldavad luua kaubamärgiõigust ja näidata Google'ile, kui hea veebipõhine allikas on hea mainega. Nofollow lingid on lingid, mis ei anna lingile mahla ega mõjuta teie lehe auastmeid. Kuid need võivad ikkagi muuta teie tagasitõmbamisprofiili tugevamaks, kui need pärinevad PR-veebi allikatest.


 • Microsoft

mis on kasutajatele kogu maailmas väärtuslik. Sellepärast on see kõrgeim PageRank. Saate sissetulevate lingid sellelt saidilt suurendada oma brändi volitusi ja tõsta veebisaidi mainet Google'i silmis.

Microsofti tagantjärele tagasiside loomiseks peate läbima järgmised toimingud:

 1. Uue konto loomine Microsoftis.
 2. Logige sisse ja minge profiili sektsiooni.
 3. Avatud linkide jaotist ja lisage link teie sihitud ankurtekstile.
 4. Selle menetluse lõpuleviimiseks klõpsake nuppu "Salvesta".
 • Google Plus

Google Plus on Google'ile kuuluv sotsiaalne võrgustik. Sellest allikast saate kvaliteetseid tagasilinke, järgides neid samme:

 1. Logige sisse Google Plussi kasutades oma Gmaili kontot.
 2. Loo oma blogi uus leht.
 3. Seejärel kontrollige oma lehte.
 4. Ja lõpuks lisage link oma URL-i sektsiooni.
 5. Klõpsake nuppu "Salvesta".
December 22, 2017