Back to Question Center
0

Kas ma peaksin alustama lingi loomist kataloogidega, et esitada veebisaidi lingid enne midagi muud?

1 answers:

Tänapäeval on off-lehe otsingumootori optimeerimise peamised tegurid muutunud palju keerukamaks kui ükskõik millised teisese lehe SEO vahendid. Tegelikult on kvaliteedilinkide loomine (sh tagasilinkide veebisaidi esitamiseks vajalikud toimingud) seotud täpselt off-page'i SEO-ga, mis on oluline osa täieliku mõistatusest otsingumootori pingerida skaalal. See tähendab, et igal veebisaidil või blogil peaks olema tugev tagasitõmbamisprofiil, mis aitaks kaasa kõrgete asutuste loomisega seotud üldisele kasvule, samuti lõplik eesmärk domineerida Google'i SERPs - antalya niforma firmalar. Muidugi on lõviosa linkide loomise strateegiatest tavaliselt vaja palju aega ja mõnikord võib isegi nõuda natuke sularahamakse. Sellegipoolest on tugeva sidemeprofiili kasutamine väärt, kuid alati tasub end ära, eriti pikaajalise väljavaate vaatepunktist.

Kiire võidud teie link hoone

Nagu ma juba ütlesin, kvaliteetse lingi profiili loomine peaks olema teie peamine prioriteet. Loomulikult, kui otsustasite lingile veebisaidi esitada või on juba olemas kõik seal olemas - hea teie jaoks! Kuid see ei oleks piisav, kui soovite nautida oma veebisaidi tagasitõmbamisprofiili jaoks kikkartti. Kas olete proovinud lingid veebisaidi saatmiseks nii tööstusharu kui ka kohalike ettevõtete kataloogide jaoks? Ja kui sa ikka veel kõhklevad, milliseid lähenemisi proovida kõigepealt - siin nad on. Allpool ma loen top linki hoone taktika, mis võib viivitamatult pakkuda teile mõningaid mõõdetavaid tulemusi SEO.

Kohalikud ärikataloogid

Pole vaja öelda, et lingile veebisaidi esitamiseks kohalike kataloogide kasutamine on tõenäoliselt parim viis luua lingid. Kui teete nende põhitõdesid oma veebisaidi või ajaveebi esimesel stardipositsioonil - olete juba õiges suunas liikumas. Ärge kartke maksta aega ja vaeva, et veenduda, et olete loetletud kõigis suuremates kohalikes kataloogides. Lisage kogu vajalik teave, näiteks ettevõtte asukoht, tööaeg, kontaktandmed jne. Sel moel ei saa te mitte ainult väärtuslikku tagasilinkit, vaid parandate kohalike otsingute veebi nähtavust ja ka oma üldist äritegevuse ulatust mastaabis.

Tööstuslikud kataloogid

Olgem silmitsi sellega - sellised ärikataloogid võivad tunduda elustav, eriti võrreldes üldiste ettevõtete loeteludega. Sellest hoolimata ei tohiks tööstuspõhiseid katalooge kunagi tähelepanuta jätta, sest need on endiselt suurepärane võimalus oma linkide loomise potentsiaali tugevdamiseks, kui teie veebisait või blogi läheb elama. Pange tähele, et nende kataloogide edastamine võtab natuke rohkem aega, kuid ärge kartke. Kõige sagedamini on selliste registreerimiste puhul teil vaja registreerimismenetlust lõpule viia, enne kui saate veebisaidi lingid tagasi saata - kuid kindlasti on teie prognoositavad eelised väärt kõik selleks kulunud jõupingutused.

Altpoolt

Otsides linkide loomise võimalusi veebikataloogide abil, pidage meeles, et teil peaks olema kogu oma ettevõtteteave hästi konsolideeritud ja täielikult vastavuses kõigi mujal asuvate äriandmetega võrk. Vastasel korral võite seista silmitsi teatud probleemidega suuremate otsingumootorite küljelt kui ka nõuetekohase indekseerimisega. Lõpuks töötage pidevalt ja veenduge, et teil oleks kahekordne kontroll, kas olete õiges ja täiesti asjakohases kohas, enne kui täidate iga esitamise protseduuri nende teenitud tagasilinkide saamiseks vastutasuks.

December 22, 2017