Back to Question Center
0

Kas on tõsi, et kontekstuaalsed lingid on nüüd kullamäng?

1 answers:

Kontekstuaalsed lingid on ehk kõige olulisem element otsingumootori optimeerimise (SEO) lingi loomiseks.Asi on selles, et mitte kõik lingid ei ole võrdsed - lihtsalt panna paika, et suuremad otsingumootorid (nagu Google ise, aga ka Yahoo ja Bing) annavad teatud liiki tagasilinketele rohkem kasu. Muu hulgas on põhitegevuse veebisaidi või ajaveebi kodulehe leitud kontekstuaalsed tagasilinkid alati kõige olulisemad sidemed sellise suurepärase jõuga SEO eesmärkidel.

Miks neid nii hinnatakse?

Nii et teil on õigus - kontekstuaalsed lingid tunnustatakse nüüd tõeliste kuldmeelide võimalustega. Mõned inimesed nimetavad neid isegi "SEO-i Püha Graaliks". "Miks nad seda kõrgelt hindasid? Lihtsalt seetõttu, et kui olete nende seas, kes soovivad veebisaidi või blogi autoriseerimist populaarsuse kasvatamiseks - sellised lingid on just see, mida peate sellist kiiret arengut nautima - software logo icons and names.

Mis määratleb kontekstute tagasilinke?

Pidades silmas kogu saidi kontekstuaalsete tagasiljnte ulatust skaalal, proovime seda sõna paremaks mõistmiseks sõna-sõnalt lõhkeda. Kõigepealt on kodulehekülg ainulaadne veebileht, mis sillutab teed sisu sirvimiseks igas saidis või blogis. Teiseks, linkide sisu tähendab seda, et neid tuleks üldiselt levitada lehe sisusse - need tekstisõnad ilmuvad mahepõllumajanduslikult, kontekstuaalsed lingid ei jäta ruumi väikeste külgribade spämmide loenditele kogu saidi ulatuses. Ja kolmandaks, SEO tagasilink tähistab kolmanda osapoole veebisaidil või blogil asuvat välist linki (muidu sissetulevat linki) ja viitab teie enda lehtedele.

Kuidas nad veebisaidil töötavad?

SEO-i edendamise seisukohast on otseselt kodulehel olevad kontekstilised tagasilinkid kõige tõhusamad elemendid, mis juhivad veebisaitide või veebipõhise otsingu ulatuses iga veebisaidi või blogi optimeerimise protsessi. Asi on selles, et kõik SEO tõhususe kohta on üsna lihtne - kontekstuaalsed tagasilinkid on alati Google'ile üleval, sest need on loomulikult integreeritud sisu juurde ja otsivad orgaanilisi. Samal ajal on just see, et sellised kontekstuaalsed lingid luuakse saidi või blogi peamisel veebisaidil, annavad neile veelgi suurema tähtsuse. Miks? Lihtsalt sellepärast, et sellel saidil levitatakse selliseid kontekstipõhiseid tagasilinke, suunatakse teid rohkem veebiliikluseks - on ainult üks koduleht, mis on iga veebisaidi või blogi külastanud kasutaja, kes saab iga teise lehe sisu juurde pääseda.

Altpoolt

Lõpuks pidage meeles, et kõik, mis kodulehe lingid, töötab ainult tugevate domeenide ja kõrge PR. Ma pean silmas, et iga kontekstipõhine tagaplaanil on palju rohkem kaalutlusi mitte ainult sellepärast, et see on otse koduleheküljel, vaid ka sellepärast, et kogu veebisait (või blog) on ​​väärtuslik. Niisiis, milline on põhiväärtus, mis on vajalik teie kontekstute tagasilinkide kasutamiseks kõige paremini - ainus kodulehekülg ise või arvatavasti kogu veebisaiti, mis on võetud skaalal? Mõlemad!

December 22, 2017