Back to Question Center
0

Kas keegi võib mulle õpetada, kuidas lingid võimalikult lihtsalt lisada?

1 answers:

Tegelikult on teie veebisaidile või blogile uue lingi loomise protsess ei ole nii raske, nagu võite arvata. Kui panna see tavalisse inglise keeltesse, siis seotakse e-poe SEO-idega vastastikku kasuliku kokkuleppe. Lihtsamalt öeldes tähendab see, et saate lingid teie lehtedele paigutada ja anda neile vastutasuks. Tegelikult on kvaliteedilinkide loomise strateegia taotlemine ilmselt lõppkokkuvõttes parim viis teie üldstrateegia suurendamiseks veebisaidil. Aga enne kui näete, kuidas lingid lisada - lihtsalt ja kergesti - lubage mul anda teile ettevaatlik sõna - cronotermostato con sonda esterna. Pidage meeles, et järgmised link hoone näpunäited on hetkel 100% kehtivad. Kuid pole mingit garantiid selle kohta, et see, mis meid tänapäeval teeb, jääks homme samaks. Allpool on allpool ainult praktilised sammud, mis kehtivad hetkel. Loodan, et see aitab teil mõista, kuidas oma veebisaidile või blogile lingid lisada - ilma märkimisväärsete rahaliste kulutustega, lihtsalt maksma oma aega ja vaeva.

Blogi postitamise ajakava

Mõned väärtuslikud lingid,. Siin on siin vaid palju kirjutada ja seda sageli teha. Veenduge, et suuremad otsingumootorid märgistavad teie kohalolekut edukalt. Ärge unustage, et saate oma ajaveebi sisuga korduvat värskendust. Soovitan isiklikult kihlvedusid kvaliteedi asemel kvantiteedist. Ma pean silmas, et kahe või kolme tapmise artikli kirjutamine on täpselt nii, mida tuleks teha, et lisada teie jaoks täiendavaid tagasisidemeid. Ja pidage meeles - kõigil blogipostitustel on teie peamine sihtimise märksõnu suhteliselt hea võimalus. Ja muidugi ärge püüdke märksõnadega ületada, kui te ei soovi, et teie kirjutised näeksid rämpsposti. Sellisel juhul kaaluge investeeringute tegemist mõne ajaga linkide loomiseks külalistele mõeldud blogide kaudu, toodete ülevaatuste kirjutamise ja nutikaid kommentaare, vähemalt kolmanda osapoole allikatele, mis pakuvad teie ettevõttele kõige paremini asjakohast teavet või teemat käsitlevat arutelu.

Ankur teksti- ja märksõnauuringud

Pole vaja öelda, et sobiva märksõnauuringu läbiviimine on tõenäoliselt esimene koht, kus hakatakse oma SEO-i täiustama. Eriti link hoone puhul peaksite teadma, kuidas lingid õige ankru tekstiga lisada. Selleks, et kõik aset leiaks, ärge kartke Google AdWordsi või mõnda muud vahendit kasutada täieliku märksõnaanalüüsi taaskäivitamiseks - seekord rangelt linkide loomiseks. Tõsiselt, kui tegemist on täiesti sobiva ankru teksti kujundamisega, on semantika mõttetu. Näiteks võib üsna tavalistele terminitele nagu "sotsiaalse meedia turunduskulud" olla näiliselt sarnane semantika. Sellest hoolimata on uks alati oma liikluse suurendamiseks avatud - lihtsalt ühe sõna muutmine või ideaalselt sobiva sõna võtmine.

Tahke veebisaidi arhitektuur ja sidumine

Alati lükake mõnda sisemist linki, mis suunab teid läbi oma veebisaidi või blogi erinevate sektsioonide. Soovitatav on lisada lingid kõige külastatavamatele lehtedele ja seada mõistlik seos oma avalehe või sihtlehtedega. Loomulikult ei ole sellist tüüpi lingid vähemalt otseselt seotud Google'i otsingutulemustega. Sellest hoolimata on see endiselt väga hea võimalus mitte ainult ehitada mõned lisalinkid, vaid aidata kaasa veebipõhise veebisaidi arhitektuurile. Igatahes oleks teie veebisaidi või blogi kujundamine üsna juurdepääsetavaks ja kasutajasõbralikuks kohaks hästi kujundatud otsus. Lõppude lõpuks saab pikemas perspektiivis kõrgema positsiooni saamiseks kasu - lihtsalt sellepärast, et teie veebisaidi arhitektuur on mugav ja ütleb teretulnud kõigile kasutajatele, kes seal välja sattusid.

December 22, 2017