Back to Question Center
0

Kuidas saada nimekirja. Lingid edu saidid?

1 answers:

Kõrgete asutuste veebisaitide linkide saamine on sama, mis nende saamisest. edu saidid kui otsingumootorid meelitada neid saite hea mainega, väärtuslik kasutajatele ja kõrge autoriteetse. Enamikul juhtudel on raske nimekirja koostada. edu saite lingid, kui olete väike või hiljuti loodud domeen. Veelgi enam, kui teete oma online-äri, mitte haridus- või valitsusvaldkonnas, siis on see problemaatiline. edy saidi lugejad sisu, mis võib olla huvitav neile - vemer termostato meccanico da parete soggiorno.

Kui olete linke loonud, peate pöörama tähelepanu domeeninõudele ja domeenireitingule. Need kaks veebisaidi kvaliteedi hindamise mõõdikut on sarnased ja määravad kindlaks, kui oluline on konkreetse saidi link. Asetades oma lingid kõrgele asutusele. edu, veebisaidid annavad teile mitmeid eeliseid. Kõigepealt saate hõlpsalt oma sisu läbi lugeda. edu veebisaitidel ja tõenäoliselt saab see kõrgema auastme suhteliselt lühikese aja jooksul. Lisaks sellele saate nende väliste linkide kaudu väärtuslikku linki mahla.

See artikkel on pühendatud linkide loomise meetoditele, mis aitavad luua nimekirja. edu saite lingid. Ma õpetan sulle, kuidas tõsta auastmeid ja saada oma domeenikorralduse kõrgem.

Saada tagasisidet kõrge PR-lt. edu veebisaidid

Kui soovid saada asjakohasemaid sissetulevad lingid, peate kõigepealt oma veebisaiti parandama (õiged koodivigu, luua hea seosüsteem, optimeerida metaandmeid ja luua väärtuslikku sisu).

Kõige väärtuslikum ja soovitavam linkide loomise võimaluste veebiallikate hulgas on Wikipedia,. gov ja. edu domeenid. Need saidid kasutavad Google'it teistsuguse kaaluga. Need veebiallikad kannavad kasutajatele palju väärtust ning nende lehtedele paigutatud tagurpidi saate ka usaldada.

Räägime üksikasjalikumalt saamise viisidest. edu ja. Gov backlink:

  • Blog commenting

Reeglina. edu ja. Gov veebisaitidel on blogid, kus postitus varieerus teadustööga seotud ja haridusliku sisu jaoks. Võite ignoreerida selle lingi loomise võimalust. Sellepärast, kui saate jälgida oma linkide loomise strateegiat ja alustada eesmärgiga, võib mõni sisu, mida te kavatsete ehitada, võib juba olla. gov või. edu saidid, mis sellele viitavad. Selle lingi loomise tehnika rakendamisel saate kontekstuaalset sissetulevat lingid oma sisusse hankida.

  • Esitage oma niši stipendiumid

On mõistlik anda stipendiume erinevatele haridusasutustele, eriti nende jaoks, mis on vähemalt kuidagi seotud teie tööstusega. Näiteks kui müüte meditsiinivahendeid, võite teha koostööd meditsiinikõrgkoolidega, pakkudes oma õpilastele allahindlusi, sooduspakkumisi või stipendiume. See aitab teil oma nišile tagasi anda ja saada kõrge PR-st asjakohast linki mahla. edu veebiallikad. Lisaks võite õpilastel esitada teile töö, mida saate omakorda kasutada sisuks. Ja kui leiate hea kirjaniku, võite palgata teda regulaarselt oma firma sisu kirjanikuks.

December 22, 2017