Back to Question Center
0

Mis on õige viis lingile blogi kommentaaride kirjutamiseks?

1 answers:

Kõige sagedamini, kui tegemist on otsingumootori optimeerimise (SEO) protsessiga, on liiga paljud inimesed segaduses või ehk isegi pettunud oma veebisaidi või blogi jaoks heli tagasitõmbamisprofiili loomisega. Aga mis probleem on? Asi on selles, et loote lingid ja nende teenimine - tegelikult on kaks erinevat asja. Lingi loomine tähendab nende loomist või ostmist ainult SEO eesmärkidel - moisture shrink on corn. Lõppkokkuvõttes - teil on vaja leida end kümme kümnest otsingutulemust Google'is. Teisest küljest aga teenivad tagasilinkid seda, et sa neid tegelikult väärivad. Investeerides mõnda aega ja jõupingutusi, et kirjutada tagasiside jaoks õige blogi kommentaar, on täpselt see, mis teenib seda väärtust. Sellepärast peaksite teadma, kuidas kujundada lingile õige blogi kommentaar, mis tõesti toimib teie SEO jõupingutuste parandamiseks skaalal. Mis teeb ideaalse blogi kommentaari, mis "teeniks" nii palju HQ-lugejaid kui võimalik? Vaatame selle välja!

Aga enne kui me hakkame, nägem seda - teenimine lingid tähendab, et peate olema tugevalt kasutaja keskmes. SEO seisukohast, kui teete kasutaja õnnelikuks, siis palun ka Google'i otsingumootorit. Ma mõtlen, et pole vaja kulutada nii palju aega, et otsida lünki või trikke, et petta või manipuleerida suurema otsingu algoritmiga. Soovin, et ma saaksin oma aja tagasi, kuid te peate seda enesestmõistetavaks tegema - kui soovite luua reaalset äri, mis loob reaalse sissetuleku, peate keskendama oma jõupingutused kasutaja meeldimisele. Tegelikult muudab need kõik järjepidevalt rahul, võib igaüks neist turunduse oma väikestesse abistajatesse muuta - õnnelikud kasutajad teenivad sulle rohkem tagasilinke, jagavad teie sisu kogu veebis ja saavad tõenäolisemalt tagasi ja saada teie tegelikud ostjad lõpuks.

Tagasipöördumine punktile - mis on õige tee tagasiside jaoks hea blogi kommenteerimiseks - lubage mul näidata teile protsessi mastaabis. Siin on asi, mida peate tegema:

muutke kasutajasõbralikumaks

tehke oma üldine SEO kampaania kasutajale ainuüksi - kõigepealt. Kõik, mida peate meeles pidama, on see, et Google tunnistab iga tagasilinki kui "häält". "Nii et kõik, mida vaja on siin, on saada rohkem" kvaliteetseid "hääli, nii et iga kordumatu blogi kommentaar lingile muutub tõeliselt kasulikuks.

Keskendumine kvaliteedile, mitte kogusele

Pole vaja öelda, et kõik tuleks teha mahepõllunduslikult, ilma et peaksin kiirustama, et tekitada nii palju postitusi kui võimalik. Vastasel juhul tõlgendaks Google tervikuna seda rämpspostina või mingisugust manipuleerimist. Sel moel pidage meeles - plagiaat pole siin lubatud, sest isegi üksiku blogi kommentaar lingile, mis on mujal Internetis ära kasutatud, võib teie postitust kahjustada.

Muutke oma sisu ära

Nagu ma juba ütlesin, ei tekita kunagi suvalist prügikasti. Ma mõtlen, et ainus võimalus oma veebisaidi või blogi kasvatamiseks on juhtida ja jääda konkurentsist välja. Arvestades teie "ideaalse" blogi kommentaari lingid, soovitan teil veenduda, et sul pole ebaolulisi või vananenud vastuseid. Nii, ärge kartke andmetöötluse täielikku uurimist iga kord, kui kommenteerite, nii et see ei oleks kunagi isikupära või ebapiisava sügavusega. Samuti peate olema loominguline ja alati valmis tegema asju, mida teised hindavad (sh teie tõelised konkurendid ja niši konkurendid).

Alumine rida

Lõppude lõpuks ärge unustage kaaluma alternatiivseid viise oma sisu levitamiseks peale blogide kommenteerimise. Ma mõtlen, et linkide saamiseks on palju teisi võimalusi, näiteks külastavate artiklite ja postituste kirjutamine mõnikord või isegi teie seatud ajakava järgi.

December 22, 2017