Back to Question Center
0

Kas saate aidata mul SEO-eeliseid lingid selgitada?

1 answers:

Enne midagi muud vaatame lähtekoodi peamist sõnastikku SEO-s. Peaksite teadma neid tavarežiime enda veebiliinide ja linkide loomise protsessi kohta. Vaatame põhieesmärke lingidest, mis on selgitatud põhiliste mõistetega - rele industriale a prezzo bloccato.

Selgitavad selgitusi tagasiside kohta

Link juice

Link juice - tähendab üldist hinnangut, mitte kindla mõõtmise. Linki mahl on ühe veebisaidilt teisele edastatud linki potentsiaalne jõud, "väärtus" ja "autoriteet". Seda terminit kasutatakse, et viidata tagasisidetele, millel on HTML-koodi sisestatud atribuut DoFollow. Sellised tagasilinkid on tavaliselt ette nähtud ühe olulisima veebi linki meetrika, mis on tuntud kui PageRank skoor, edastamiseks või levitamiseks.

Tagasilinke DoFollowiga

DoFollow lingid - on ainult SEO-eesmärgil kasutatavad lingid. Lihtsalt öeldes, DoFollow lingid tagavad tugevate jõudude, peamiselt nende võime liidese mahla läbimise kohta. Need lingid teenindavad indekseerimise eesmärgil - ma mõtlen, et nad aitavad otsingu indekseerivatel robotidel navigeerida teie saidi või blogi erinevate sektsioonide ja lehtede kaudu. Samal ajal pakuvad DoFollowiga lingid väliskülge, mis suunab veebis asuvasse sihtkoha lehele. See tähendab, et igale elusolevale kasutajale on lubatud järgida sellise lingitud ühenduse teed.

Tagasilinke NoFollow'iga

NoFollow lingid on seletatavad muud liiki lingid, kuid neil on peaaegu nullkaalu ja mõju SEO. Nefollow-i sildi abil integreeritud lingid ei saa liidese mahla edasi anda. Seega pole neil otsest mõju lehekülje järjestamise positsioonile. Näiteks NoFollow-linke saab kasutada siis, kui peate välisühenduse määramiseks kasutama mitte täielikult usaldusväärset veebisaiti või blogi. Sellegipoolest on need endiselt kasulikud paremaks indekseerimiseks ja aitavad teil luua mitmesuguseid erinevaid seoseid, millel on ebavõrdne võim ja eesmärk. Eriti mitmekülgsus on teie lingi profiili kõige kasulikum omadus. Ma pean silmas, et see signaal on piisavalt kriitiline, et Google saaks otsingutulemuste positsioonide määramisel arvesse võtta.

Madala kvaliteediga tagasilinkid

Seda tagasilinkide kategooriat saab seletada madala kvaliteediga ühendustega, mis tavaliselt tekivad meeleheitlikus katses tõsta praeguseid otsingu positsioone kõikidel kuludel. Ma mõtlen, et kihlveod rämpsposti, ebaoluliste või isegi ebaseaduslike sihtkohtade üle muudavad need lingid pigem teie SEO-i üldistele jõupingutustele kahjuks, mitte teevad reaalset paranemist. Sellepärast tuleks teil hoiatada ja hoida eemal madala kvaliteediga lingidest, mida tavaliselt tekitatakse suurel hulgal linkiratastelt (linkide vahetused), PBN-id (eraõiguslikud veebivõrgud) või hoolimatute teenuste pakkujad, kes pakuvad ilmselt looduslikke tasulisi linke müügiks.

Sisemised lingid

Seda tüüpi linkihoonet kasutatakse selleks, et anda tugeva aluse veebisaidi arhitektuurile, mis aitab paremini ja kasutajasõbralikumat sirvimiskogemust. Sisemised lingid annavad läbipääsu samas domeenis - lihtsalt lihtsustatakse veebisaidi või blogi erinevate sektsioonide ja seotud lehtede vahel liikumist. Pange tähele, et hea loogiline struktuur on endiselt üsna mõõdetav signaal, mis võib pikemas perspektiivis panustada potentsiaalselt kõrgemale otsingu positsiooni positsioonile, vähemalt kaudselt.

December 22, 2017