Back to Question Center
0

Kuidas luua arvukalt tagasilinke korraga?

1 answers:

Praegu kõik teavad, et lingid pole võrdselt loodud. Linki loomine oli lihtne otsingumootori optimeerimise tehnika, enne kui Google kehtestas oma Penguini värskenduse. Tänapäeval, kui kirjutad palju artikleid ja esitate need erinevatele artiklite esitamise saitidele, ei anna see teile mingeid tulemusi ega põhjusta otsingumootorite karistusi. Ja pidage meeles, et keegi ei tea, mida Google järgmisena teha. Iga kord, kui proovite mängida otsingu algoritmi, peate olema valmis sanktsioonide saamiseks.

Siiski ei ole mingit põhjust lingi omandamiseks midagi teha - make up î³î¹î± îºî±î»ï…ïˆî· î±îºî¼î·ï‚. Selle asemel peate õppima, kuidas kvaliteetseid sissetulevad lingid õigesti luua.

Ärge uskuge kedagi, kes väidab, et link hoone on surnud. Tagasihelised on endiselt peamine hinne. Kuid ainult tulemuseks võib tuua ainult orgaanilised ja võrdselt saadud lingid.

See postitus on mõeldud jagama teiega mõningaid kasulikke vihjeid selle kohta, kuidas lingid luua skaalattavaimal viisil.

Kuidas luua tervislik link hoone vundament?

Kujutleme, et loote uue sisutüki ja soovite seda Google'i otsingutulemuste lehel reklaamida. Kuna teate, et kvaliteetsetest saitidest pärinevate linkide kvaliteedi parandamise kõrgete tulemuste põhjal, kas pole sissetulevate linkide loomine võimalikult kiiresti mõistlik? Mõne lühikese aja jooksul ei ole mõistlik luua sissetulevat linki uue sisutüki juurde. Sellised tegevused tunduvad Google'ile kahtlaselt. Parem lahendus on aidata Google'il teie sisu leida ja indekseerida. See võtab aega, kuid teie saidil on rohkem väärtust. Kui teie sisu indekseeritakse, võite saada orgaanilise linki mahla ja parandada oma paremusjärjestust.

Kuidas aidata Google'il teie sisu leida ja indekseerida?

Sisu indekseerimise protsessi kiirendamiseks võite kasutada Alexa tööriista. Veebiarve analüüsib seda saiti pidevalt. Kui sisestate oma domeeni URL-i Alexa tööriistas, lisab see automaatselt oma uue, optimeeritud lehe andmebaasi. Kui otsingureklaamid teie saiti uuesti teie saiti analüüsivad, Google ka teie algse sisutüki.

Teine tõhus viis, kuidas meelitada Google'i roboteid oma sisusse, on luua andmepõhine infografics. See võib teie jaoks töötada, sest sotsiaalne meedia aitab kiiremini indekseerimist ja nähtavust. Sellepärast, kui teie uus sisu sai populaarseks sotsiaalmeedia platvormidel, annab see Google'ile signaali, et kasutajad leiavad teie sisu kvaliteedi ja väärtusi. See tähendab, et selle aja jooksul, mil hakkate välise linki loomist selle kvaliteediga sisutüki ümber, muutub iga veebisaidi link mahepõllumajanduslikuks.

Kuid peate tagama, et jagate asjakohaseid ja kasulikke lugejate sisule, sest iga uus artikkel, postitus või link peaks teie potentsiaalsetele klientidele lisaväärtust pakkuma.

Tavapärasest vananenud linkide loomiseks ei ole lõpptarbijale oluline. Kuid selleks, et saada kvaliteetset lingimahla ja otsida otsingumootorite silmis looduslikult, peate keskenduma sellele, mida soovib teie sihtrühm. Teie lugejad ei peaks kahetsema, et nad järgivad soovitatud linki.

December 22, 2017