Back to Question Center
0

Kas on võimalik lingid Twitterist saada?

1 answers:

Internetis äritegevuse arendamiseks on ainult pool lahingust. Pärast seda peate oma saidi nähtavaks otsingu robotite jaoks ja loomulikult oma potentsiaalsete klientide jaoks. Õnneks töötab otsingumootori optimeerimine selleks otstarbeks. Eriti lingid võivad aidata teil oma bränditeadlikkust parandada ja teie veebisaitide lehtedele pidevalt liikuda. Google'i TOP-i tulemuste saamiseks on muuhulgas vaja palju kvaliteetseid tagasilinke kõrgete PR-saitidega, nagu Google+, Facebook, Twitter ja teised - it services and support cisco.Selliste autoriteetsete veebisaitide signaalid näitavad Google'ile, kui populaarne on teie sait. Twitter on populaarne, hea mainega ja kõrge PageRanki sotsiaalne platvorm, mis suudab teie saidile pakkuda palju kvaliteetset linki mahla. Siin saate luua palju kvaliteetseid tagasilinke, ilma et oleks vaja maksta ühtegi senti. Kõik, mida vajate, on ahvatlev piiksatus, lisage oma domeenile lingid ja kui on võimalik mitu asjakohast rästikust.

Selles artiklis me arutleme üksikasjalikumalt, kuidas teie saidil lingid Twitterilt saada. Loodetavasti aitab see teave parandada veebisaidi paremusjärjestust ja meelitada rohkem potentsiaalseid kliente.

Kuidas kasutada lingid Twitteris profiili?

Twitter on populaarne sotsiaalne platvorm, mis võimaldab selle kaudu luua lingid. See loob teie veebisaidi linki lisamiseks teie profiili kaks kohta. Esimene neist on peamine profiiliala ise, teine ​​on 160-kohalise Bio-jaotises. Veelgi enam, võite saada linki saitidele, mis tõmbavad Twitteri profiilidest andmeid. Veebi allikad, mis võtavad Twitterist teavet, hõlmavad Twellow, Klout, TwitterCounter, Twitaholic ja Favstar.

Kui teil pole endiselt nende veebiallikate kohta kontot, seadistage oma vidina profiil või muutke seda nii, et see sisaldaks linke saidile nii veebisaidi kui ka bio. Veelgi enam, paluge oma klientidel teha sama.

Teil on mitmeid aspekte, mida peate silmas pidama twitteri linke. Kõigepealt on sellel sotsiaalsel platvormil saadaolevatel linkidel suurim hulk linke. See tähendab, et nad ei edasta saidile liiklust. Siiski on kõrge PR-veebisaidi lehtedel olevad lingid endiselt teie saidile väga väärtuslikud ja otsingumootorid näitavad, et teie domeen väärib otsingutulemuste lehe kõrgeimat positsiooni. Teine asi, mida peaksite teadma Twitteri linkide loomiseks, on see, et kõik linkid näevad välja nagu paks URL, mitte märksõnade ankurtekstidega seotud lingid. Sellepärast peate tagama, et teie URL on loetav, selge ja optimeeritud.

Linkide loomine Twitteris koosneb järgmistest etappidest:

  • Logige oma Twitteri kontosse ja kirjuta oma link

Võite kasutada mõni lõbus ja huvitav tekst, mitte ainult link. Niipea kui teie piiksatus on postitatud, on see teave teie jälgijatele kättesaadav.

  • Lisage rägastik enne sihitud märksõnu

On oluline kasutada hashtagseid märksõnu enne iga olulist ja suuremahulist märksõna, mida soovite auaste SERP-i järgi, kuna kasutajad otsivad Twitteri rakendusheltepaari. Muide, võite ka oma lingid rühmitada.

  • Tee oma järgijaid uuesti oma tweets

Sinu tweets peaks olema püüdmine, vaimukas ja isegi kompromisse, et muuta kasutajad retweet seda ise. Kui tunned kirjalikult tehnikate talentust, siis lihtsalt küsige oma järgijatelt esialgse piiksuma linki.

  • Navigate to TweetMeme

TweetMeme on veebi allikas, mis otsib ja taastab kõige huvitavamaid tweets. Nii et teie peamine eesmärk on ilmuda selle saidi lehtedel, luues meeldejääva kirjavahetuse.

December 22, 2017