Back to Question Center
0

Kuidas suurendada oma positsiooni ja optimeerida oma hinnakujundust, kasutades Amazon Rank Trackerit?

1 answers:

Amazon märksõna auaste jälgija on kasulik veebiteenus, mis on loodud selleks, et aidata veebimeistritel sellel kauplemisplatvormil konkureerida. See annab võimaluse reklaamida Amazoni tooteid lugematutele igapäevastele ostjatele ja suurendada müügimahtu.

Te peaksite seda vahendit regulaarselt kasutama oma kaubamärgi kohaloleku parandamiseks Amazon. Teie positsioonide säilitamiseks ja tugevdamiseks peaksite pidevalt jälgima oma sihitud märksõnu - hospedagem de site gratis html font. Amazon Tracker tööriist võtab kõik probleemid välja, automatiseerides märksõnade positsioonide jälgimise protsessi. Teil on vaja kulutada palju aega käsitsi märksõnade otsimisel ja andmete struktureerimisel. Kõik need toimingud tehakse automaatselt lühikese aja jooksul. Amazon Tracker kontrollib oma pingeread mitu korda päevas, pakkudes teile kõige asjakohasemat ja ajakohastatud teavet. Näiteks, kui teate, kus on oma pingeread, siis saate nende parendamise nimel töötada. Või kui teil on juba Amazon SERP-i kõrgeim positsioon, võite töötada teise otsingutermini järjestamisel, suurendades oma toodete otsinguväljundite võimalusi.

Sellepärast kasutate Amazon Rank Trackerit alati oma konkurentide ees sammu võrra ees.

Millised on Amazoni auastme jälgija kõige olulisemad eelised?

  • Teate oma sihitud märksõnade praeguseid paremusjärjestusi

Kui soovite Amazonist edu saavutada, peate teadma oma toote praegust pinget positsioon. Need andmed aitavad teil parandada oma Amazoni leheküljejärjekorda ja meelitada oma brändile rohkem potentsiaalseid kliente.

  • Saate jälgida pingereas tehtud muudatusi

Kõik pingereas tehtud muudatused näitavad, et teie brändiga on midagi juhtunud. See võib olla teie Amazoni pingeread, mis vajavad reageerimist kohe. Amazon Rank Tracker pakub kõiki neid andmeid ja võimaldab teil sihitud meetmeid, et parandada oma paremusjärjestuse olukorda kohe.

  • Sihtotstarbelised uued otsinguterminid

See tööriist võimaldab teil lisada oma uued otsinguterminid süsteemi ja hinnake nende potentsiaali sihtida neid oma Amazon nimekirja. Amazoni auastme jälgija näitab teile iga sihitud märksõna otsingumahu, mis annab teile võimaluse otsustada, kas see on sihtimist väärt või mitte. Sihitud märksõna kõrge otsingumaht võib tähendada nii - suurt konkurentsivõimet ja kasutajate populaarsust. Reeglina on liiga suure hulga märksõnade jaoks liiga kõrge tase ja võite olla parem tähelepanu pööramine vähem konkurentsivõimelistele tingimustele, mis võib viia ka otsingutulemuste lehele.

  • Konkureerivate analüüside läbiviimine ühe klõpsuga

See tööriist võimaldab Amazoni kaupmehed jälgida konkurente potentsiaalseid märksõnu. Võite lisada ühe märksõna, mida teie konkurendid võistlevad, võrrelda seda sama nagu teiega ja vaadake, kuidas need reastatakse. Kui te ei tea täpselt, milliseid märksõnu teie konkurendid kasutavad järjestamiseks, saate nende toodete pealkirja ja kirjelduse kontrollida.

December 22, 2017