Back to Question Center
0

Kuidas saada kvaliteetseid DoFollow lingid kõige paremini lisaks kommenteerimisele ja külalislehele postitamisele?

1 answers:

Kvaliteetsete DoFollow lingidena üsna hea linki loomine on kindlasti raske ülesanne. Just sellepärast, et iga teie veebisaidile või blogile viitav tagurpidi asetäitja on ikka veel peamiste otsingumootorite, nagu Google ise. Ja mõnel põhjusel pakume liiga tihti kihlvedusid külaliste postituste ja kommentaaride kohta, et hankida mõned täiendavad lingid SEO otstarbeks, mitte katsetada teisi lähenemisviise orgaaniliste linkide loomisele. Sellepärast ma näitan sulle järgmise kolme näpunäiteid, kuidas luua kvaliteetseid DoFollow lingid ja kõige vähem hinnatud lingi loomise skeeme.

Kolm harva kasutatavaid haruldasi linke

Viimasel ajal kasutatakse endiselt kõrgekvaliteedilisi meetodeid. Aidake reporteril välja (HARO)

tõenäoliselt parim koht, et saada mõned eriti kvaliteetsed DoFollow lingid - otse autoriteetsetest meediaallikatest, mis tegelevad peamiselt uudistega - fotoperiodistas mexicanos. Siin on kõik lihtsalt vaja registreeruda ja oma postkasti jälgida. Te saate reaalseid reportereid, kes otsivad alati mõnda kuumat teemat, umbes kolm päeva. Võttes arvesse, et teema on teie niši või ärisektori jaoks asjakohane, ärge kartke reageerida ja andke mõni kasulik sisu, et teenite mõne kvaliteetse DoFollow lingid selle jaoks.

Võimendus Infographic

Kui muudate osa oma igavast lihtsast tekstisisest midagi kindlalt illustreerivamaks ja visuaalselt atraktiivsemaks - näiteks infograafiks või arvutustabelid - on ka suurepärane võimalus julgustada külastajaid jagama, tellima , plii põlvkond ja loomulikult sinu linkimine kvaliteetsete DoFollow lingidena. Asi on selles, et enamus meist alahindavad infograafi efektiivset kasutamist loodusliku lingi loomiseks. Õige infograafia loomine on sageli valesti eeldatavalt aeganõudev ja tõesti kopsakattav ülesanne. Kuid kõik on palju lihtsam kui võite arvata. Kasutage ainult selliseid vahendeid nagu Canva, Piktochart või Infogr. am - ja muutke see endine hirmutav ülesanne minutiteks. Kui teie esimene infograafiline versioon on tehtud, ärge unustage seda esitada ühele sihitud esituskohale (nt Visual. ly; Cool Infographics; Ainult Infographic; Pure Infographics; jne. ). Või võite samuti edastada oma niši mõni kolleegide blogger, et pakkuda neile oma hiljuti loodud infrafotograafi tasuta külalise postitamiseks ja nautida paari kõrge kvaliteediga DoFollow lingid vastutasuks.

tagasi lingid

Lingi taastamine on üsna lihtne ülesanne, mis toimib nagu tõeline maagia. Tõsiselt, siin on see, kuidas see toimib. Kasutage Buzzsomu online link kontrollija tööriista, et leida märke teie ettevõtte, veebisaidi või ajaveebi kaubamärgi nime kohta - kõik, mida vaja on, on lihtsalt tuvastada, kes pole teiega veel teiega sidunud. Järgmisena kasutage meelepärase meeldetuletusena kiiret e-posti teel tulekut. Linkide taastamine on tõesti lihtne ja sujuv taktika, et teenida kõrgekvaliteedilisi DoFollow lingid, mis mingil põhjusel ei ole teie linkprofiili külge kinni püütud. Niisiis, on aeg tagasi saada, mida olete juba teeninud, eks?

December 22, 2017