Back to Question Center
0

Kas algajatele on olemas suurepäraseid Amazoni märksõna tarkvararakendusi?

1 answers:

On juba tuntud, et õige märksõnauuringute haldamine on üks otsingumootori optimeerimise (SEO) põhikomponentidest ning digitaalse turunduse ja kogu poodide tänapäevase kontseptsiooni seast, jättes tähelepanuta selle, kus sa siiani müüvad. Mõni ekspert SEO on öelnud: "sisu on kuningas. "Ja see ei mõjuta mitte ainult originaalotsingu optimeerimist peamistel mootoritel, nagu näiteks Google ise, vaid ka tilga laevandusettevõtetele ja praktiliselt igale online-jaemüügiga tegelevale projektile, nagu Amazon. Ja olgem silmitsi sellega - see peaks olema küsimusest, mida eriti Amazonase algajatele müüjad vajavad kõige rohkem märksõna tarkvara.

Ja mitte ainult, et jääksid välja niši vastanutest ja hakkaks oma maine ja autoriteeti ehitama kui edukaid kauplejaid, kes peavad ostma väärt. Asi on selles, et keegi ei suuda sellises turgikonkurentsi tõelises turusituatsioonis ellu jääda, välja arvatud juhul, kui seda toetatakse õige Amazoni märksõnade tarkvara, jälgimise abistajate ja hinnakujunduse vahenditega, et säilitada toodete nimekiri - certificado ssl download for windows. Lõppkokkuvõttes - võitke osta kasti ja jääge turule müügiks pakutavate esiletõstetud esemete seas.

Seega, arvestades, et märksõnade uurimine iseenesest, nagu ka selle väärtuslikud pikka sabaga konkureerivad ettepanekud, on tegelikult pigem hädavajalik, mitte mingisugune luksus, siin on mõned suurepärased viisid algajatele mõeldud Amazon märksõna tarkvaravahendite valimiseks, kuid tegelikult toimivateks. Loodan, et saate nendega suurepärase kickstart, muidugi ilma ühegi sentimeetri kuluta, sest kõik järgmised Amazoni märksõnatarkvara tööriistad on saadaval veebis avatud juurdepääsul või vähemalt nende põhiversioonil.

Google AdWordsi märksõnade plaanija

See võib tunduda olemuslikuks, kuid see põhiline tööriistakomplekt, mida nende vanade kooliotsijate lõviosa kasutab, võiksid Amazoni jaoks isegi algajaid müüjaid kasutada kui märksõna tarkvara, mis tõesti toimib. Asi on selles, et see põhilahendus on nii eriti algajatele eriti tore. Peamiselt sellepärast, et maailma otsingu hiiglas on selle vaikevalikukomplekt üsna hea, et anda teile suur pilt, mis näitab kõiki teie potentsiaalselt võitnud otsinguterminite ja pikkade sammude kombinatsioone, nende praegust konkurentsitingimust (muidu on nende märksõnade raskusastme suurus) , samuti peamise sihtimise märksõnade keskmised otsingumahud. Ja pole vaja öelda, et Google'i esitatud andmed peaksid olema kõige laiemad ja tõenäoliselt ka kõige sügavamad, neid tuleb ühendada mitte ainult ühtse turuga (nt Amazon, eBay, Walmart jne). ), kuid kogutud kogu internetis kättesaadavast orgaanilise otsingu indeksist.

Siin on Google'i märksõnade plaanija peamine eelis, mida kasutatakse Amazon märksõnauuringute tarkvara suutlikkuses:

  • Mõtle teie tootekirjelduse järjestamine uue märksõna või pika saba otsingu kombinatsiooni saamiseks. Lihtsalt sisestage suhteline nišš, mis tahes kontekstuaalne fraas, tootekategooria, veebisait või tootja - ja olete valmis.
  • Saada ülevaade igast trendikasest tootepõhisest märksõnast või potentsiaalselt võitnud otsingukombinatsioonist, mida reaalajas kasutajad kasutavad üle kogu maailma.
  • Korrutage peamised asjakohaste ja juba sihitud sihitud märksõnade peamised loendid, saades kohe tõeliselt väärtusliku ülevaate ja pikaajalise märksõna soovitused. Ja ärge unustage, et Google'i märksõnade plaanija on tõeline kuldmündi võimalus, mis võimaldab kiiresti tuvastada teie kõige paljutõotavad piirkonnale vastavad märksõnad asukoha järgi (i. e. , linn, riik ja riik).

Märksõna spiooni uurimisvahend

Erinevalt teistest populaarseimatest Amazoni märksõnatarkvara tööriistadest on selle ürgne tööriistakomplekt peamiselt mõeldud teile täpse märksõna ülevaate saamiseks - haaratud otse oma niši vastased , või kogutud kõige edukamatelt, kes mujalt veebis müüvad. Mõlemad põhilised tasuta ja makstavad täismassiga versioonid on märksõnade spioon on väga hea lahendus algajate müüjatele, et kiiresti hinnata iga märksõna otsingumahtu, mis annab sulle suure hulga seotud otsingukombinatsioonide paketi ja pakub välja kõik pika saba kombinatsioonid (võimalike LSI märksõna valikutega) soovitatakse teil reastada.

SEMrush märksõna tööriist

See algne SEO raamistikul on oma teenus tööriistakomplekt, mis võib kergesti saada teie teise suurepärane alternatiivne lahendus, kui valite õige Amazon märksõna tarkvara. Kõige tugevamate külgede seas olid tervikliku märksõnauuringu järgmised funktsioonid üsna hästi toimivateks: järjestatud keerukuse hinnang mõnele märksõnale, igakuise otsingumahu hindamine, PPC-reklaamide haldamine, konkurentsivõimelised uuringud ja teie turuosaliste optimaalsete liiklusanalüüside analüüs.

Märksõna tööriist

See iseenesestmõistetav pealkiri on väga kasuliku Amazon märksõna tarkvaraplatvormi nimi. Jah, Märksõna tööriist ei ole üks märksõnaassistent, vaid kogu veebipõhine platvorm, mis pakub Amazoni algajate müüjatele tasuta põhiversiooni, et leida oma toodete loendisse kõige tõhusamaid märksõnu ja pikaajalisi otsingulauseid. Pange tähele, et selle platvormi tõeliselt arenenud ja keeruliste funktsioonide avastamiseks peavad Amazonist müüvad rohkem kogenud suuremahulised kaupmehed maksma oma täiustatud versiooni, mida tuntakse märksõna tööriista Pro.

KwFinder Research Tool

KwFinder on viimane Amazon'i märksõna tarkvaratööriist, mida ma täna teile näitan. See valik sobiks teile kõige paremini, kui tegemist on potentsiaalselt võitnud pika sabaga märksõnade ja tooteotsingu fraaside loomisega, mis seni populaarsuse kasuks jõuavad. KwFinder on võrdselt kasulik mitte ainult Amazoni enda jaoks, vaid ka ülejäänud populaarseimad e-kaubanduse platvormid (nt eBay, Walmart, Alibaba pood jne. ), samuti mõned muud, isegi mitte müüvad kohad, nagu näiteks YouTube'i videoteenuste pakkuja, mis on maailma suuruselt teine ​​külastatav veebisait. Lõppude lõpuks leidsin, et KwFinderil on veelgi rohkem kasu, eriti mitmete mugavate funktsioonide puhul, nagu lihtne koopia valimise kord minu nimekirjade kiireks teisaldamiseks, latentse semantilise indekseerimise alternatiivsed, kuid mitte liiga laialdaselt kasutatavad soovitused, kasulike seotud küsimusi iga märksõna vaja, samuti selle potentsiaali pingerida raskusi.

December 22, 2017