Back to Question Center
0

Semalt: sisu skreeperid. Kuidas teada saada, kes teie sisu varitseb

1 answers:

Kui olete blogger või sisu kirjanik, on tõenäoline, et tead kõik sisu skreeperid. Pidage meeles, et sisu skreeperid saavad oma veebisisu kopeerida või varastada oma eraväljaannetega ilma loata. Mõned sisu skreeperid kopeerivad ja kleepivad kogu aja jooksul oma blogi postitusi, teised kasutavad RSS-i sisu sisaldavate automatiseeritud programme ja avaldavad need oma veebisaitidel. Siin kirjeldame, kuidas avastada, kes veebisisu varitseb ja milliseid meetmeid peaksite nende vastu võtma.

Kuidas teada saada, et teie sait on kraapitud:

Kui te ei otsi oma postituse pealkirja Yahoo, Bing või Google, ei saa te oma veebisaidid, mis varastavad teie sisu, välja jäetud. regulaarselt - montagem videos online. Kui soovite teada rämpsposti viirust või häkkerit, võite proovida mõnda järgmistest viisidest.

1. Copyscape:

Lihtsaim ja lihtsam viis teada saada, kes varustab teie sisu internetis. Selle programmiga saate sisestada oma veebisisu URL-id ja leida selle koopiad World Wide Web-ist. Võite kas kasutada oma tasuta versiooni piiratud võimalustega või lisatasu versiooniga, mis võimaldab teil kontrollida ligi 10 000 veebilehte paar taala eest.

2. Trackbacks:

Võite proovida ka oma WordPressi saidi tagasisideid, et tuvastada ja leevendada veebisaite, mis varastavad teie sisu peaaegu iga päev. Kui kasutate Akismetit, kuvatakse paljude tagasitõmbamiste rämpsposti kaustas. Järelejäänud tagasiside tuvastamise ja saamise võti on lisada oma postituse lingid suurepäraste ankurtekstidega. Sisemise ja välimise ühendamine on saidi optimeerimise jaoks oluline.

3. Veebimeistri tööriistad:

Sisu kaabitsa leidmiseks on veel üks viis, kasutades Webmaster Tools. Minge veebisaidile> Google Analyticsi konto lingid ja klikkige veergu Linked Pages. Selles piirkonnas kuvatakse kõik veebisaidid, mis on teie postitusi linkinud. Oma linkide leidmiseks sellel saidil peate lihtsalt kleepima domeenile ja leidma üksikasju selle kohta, millised teie veebisaidi artiklid on siiani varastatud. Siin saab näha, kui suurepäraselt nad kopeerivad ja panevad oma postituse pealkirjad ja sisu iga päev.

4. Google'i märguanded:

Kui te pole regulaarselt postitanud ja soovite jätkata oma blogipostituste või artiklite mainimist teistel saitidel, peate looma Google'i märguanded, kasutades oma artiklite täpseid vasteid pane see jutumärkidesse.

Saa krediiti Scraped Post:

Kui olete loonud WordPressi saidi, siis peaks proovima RSS-jaluse pistikprogrammi. See võimaldab kasutajatel paigutada oma kohandatud tekstiosakesed RSS-voo sisu ala või ülaosas. Ja kui sul pole WordPressi saiti, peaksite lihtsalt lisama oma sisu alumises või ülaosas lühikirjelduse või märkuse, mis koosneb sarnasest informatsioonist ja millele tuleks viidata õigesti.

Kuidas peatada sisu kraapimist?

Kui te ei soovi, et keegi veebisisu varastaks või kopeeriks, peate võtma mõned meetmed. Kõigepealt peaksite võtma ühendust saidiadministraatoriga ja paluma tal lehti alla laadida, kus teie veebisisu kopeeritakse. Võite veenda teda, et need artiklid eemaldataks koheselt.

Kui pole võimalust administraatoriga ühendust võtta, peaksite tegema Whois Lookupi, et teada saada, kes selle veebisaidi või domeeni nimi omab. Kui see ei ole privaatselt registreeritud, leiad administraatori e-posti aadressi hõlpsalt. Teise võimalusena võite pöörduda GoDaddy või HostGatori poole ja juhtida selle tähelepanu sellele, et kõnealune veebisait või domeeninimi hoiab pidevalt teie veebisisu vargust ja see tuleks kas kohe eemaldada või peatada.

Lõpuks võite külastada DMCA-d. Saate kasutada oma eemaldamise teenust, et oma autoriõigusega kaitstud pilte, videoid, blogipostitusi ja sisu eemaldada. On olemas mõned WordPressi pistikprogrammid, mis sisaldavad DMCA kaitstud märgendeid ja võite selle installida oma veebisaidile, et hoiatada potentsiaalsete häkkerite ja varaste eest.

December 22, 2017