Back to Question Center
0

Semalt - Super Guide to Extract Amazon toote üksikasjad kasutades Pythoni

1 answers:

Sellistest veebisaitidest nagu Amazon ei ole nii lihtne kopeerida. Saidid võimaldavad teil ainult juurdepääsu kategooriale 400 veebilehele. Amazon ja teised suured e-kaubanduse veebisaidid kasutavad ASIN-i, märksõna, mida e-kaubanduse veebisaitidel kasutatakse toodete arvutamiseks andmebaasis.

Selles postituses saate teada, kuidas luua toote kaabitsit, mida hiljem kasutatakse Amazoni tootekirjelduste ja hindade üksikasjade hankimisel.Algajatele on Python suunatud orienteeritud programmeerimiskeel, mis rõhutab skriptide loetavust - national appraisal companies. Siin on teie toote kaabitsa kasutamise viisid.

Amazonase toodete jälgimine

Veebi kraapimist kasutatakse laialdaselt suuremahuliste andmete kogumiseks e-kaubanduse veebisaitidelt. Tootekaabitsaga saate hõlpsalt jälgida varu olemasolu, klientide hinnangute ja hindade muutusi.

Amazonase toodete müügi analüüsimine

Veebi andmete hankimine tähendab kasulike andmete hankimist saitidelt. Et püsida tugevas konkurentsis finantsturgudel, peate oma konkurentide tulemusi jälgima. Viimase paari aasta jooksul on e-kaubanduse saitidelt kaapimise saidid olnud tüütu ja tülikas tegevus. Tänu Pythonile on nende saitide kraapimine lihtne.

Toote kaaper kergendab Amazoni andmeid, rõhutades nende ASIN-i. Ekstraheeritud andmeid kasutavad finantsturundajad, et analüüsida, kuidas tooraine müüb Amazon. Skreeperid kasutatakse erinevatel eesmärkidel. Siin on toodete skreeperid teistel eesmärkidel.

 • Analüüsides Amazoni tootevalikuid ja ülevaateid
 • Kaupade reklaami API uurimine
 • Pariteedi ja läbipaistvuse analüüs
 • Miks Python?

  Python on väga soovitatav dünaamiliste veebisaitide, näiteks Amazon, failide kaevandamisel ja analüüsimisel.Kuid enne, kui põhjalikumalt uurida, kuidas andmeid e-kaubanduse veebisaitidelt saada, kaaluge üksikasju, mida neist saitidelt saab välja võtta. Siin on kirje, mis tõstab esile andmete kogumit, mida saab toote kaabitsaga saada.

 • Toode
 • Toote nimetus
 • Algne hind
 • Pythoni pakettide nõuded

  Selles postituses kasutab keskset teema HTML-i allalaadimiseks ja parsimiseks Pythoni. Andmete taastamine Pythoni abil on nagu elemendi paremklõpsamine. See on nii lihtne. Laadige HTML-i eelistatava toote veebisaidilt alla ja määrake kindlaks kõik sihtiva komponendi XPath, nagu hind ja toote kirjeldus.

  Pythoni kood

  Kas teil on kasutatava koodi nimi? Kui jah, siis lähme. Lihtsalt kirjuta oma koodinimi oma käsuviibale. Pärast koodi saamist muutke seda omaenda ASINiga. JSONi väljundfail (andmed. json), mis koosneb kõigist ASINi andmete loenditest.

  E-kaubanduse veebisaitidel kehtivad eeskirjad ja tingimused. Kronsteinimisel vältige veebisaidi plaanide rikkumist musta nimekirja vältimiseks. E-kaubanduse veebisaitidel piiratakse kasutajate juurdepääsu enam kui 400 lehele kategooria kohta. Pythoni tootekaabitsaga saate hõlpsalt jälgida toodete hindamist ja varude aruandekohustust.

  December 22, 2017