Back to Question Center
0

Kuidas Amazoni uurimisinstrumendid teie tootekirjade optimeerimist mõjutavad?

1 answers:

Kõik online-kaupmehed, kes jälgivad poodide äritegevuse uudiseid, teavad, kui väärtuslik on teie toodete paigutamine Amazon globaalsele kauplemisplatvormile. Amazon pakub kasu nii müüjatele kui ka jaemüüjatele. Sellepärast pole kunagi liiga hilja oma tooteid Amazon'is esitada, kas teil on oma kaubamärgiga veebisaiti või mitte - cancer council hats australia.

Et muuta teie toode Amazoni otsingus nähtavamaks, peate looma võitnud turunduskampaania. Tuleb märkida, et Amazoni A9 järjestamise algoritm erineb täielikult sellest, mida me Google'is nägime. Amazon teeb aktsia maksimeerimise aktsentriks ja toodab hiljem tooteid. See tähendab, et igal Amazonase müüjal on võimalus suurendada oma üldist äritulu ja meelitada veelgi rohkem potentsiaalseid kliente kui kaubamärgiga veebisaidil. Kuid sellise konkurentsivõimelise e-kaubanduse keskkonnas ei piisa oma toodete paigutamisest ja müügi ootamisest, isegi kui teie bränd on tuntud. Nii et veenduge, et teie sihtrühmaks on teie tooted, peate investeerima oma aega ja jõupingutusi märksõnade uurimisel ja optimeerimise loendis. Peale selle on soovitatav kasutada üht Amazonase turundusprogrammi (Amazon Vendor Central, Amazon Seller Central, Amazon Vendor Central Express), mis täiuslikult rahuldaks teie ettevõtte vajadusi.

Amazonase müüjana on teil liiga palju teha, sealhulgas uurida, jälgida ja hallata teenuseid. Kui teil on teie käsutuses palju tooteid, on see üsna keeruline neid kõiki käsitsi hallata. Teil on vaja professionaalset jälgimise tarkvara, mis aitab teil edu saavutada.

Käesolevas artiklis tutvustan teile mõningaid professionaalseid uurimis- ja analüütilisi tööriistu, mis aitavad teil parandada oma Amazonase paremusjärjestust ja meelitada rohkem potentsiaalseid kliente.

TOP Amazon tööriistad, mis suudavad teie tulusid maksimaalselt suurendada Amazonase

  • Jungle Scout

Kui soovite saada täpset teavet selle kohta, millised tooted ja niši kategooriad on Amazonase populaarsuses, sobib teile kõige paremini Jungle Scout. See uurimisvahend aitab leida Amazoni tooteid, millest saad kasu. Jungle Scout kogub selles tööstusharus kõige usaldusväärsemad Amazon müügiandmed, mis aitavad teil vältida mis tahes kallist ärimudelit. See tööriist sisaldab ka toote jälgijat, mille eesmärk on säästa aega, mida saate kulutada väsitavatele uuringutele. Pealegi saate selle tööriista abil oma niši konkurentidest spiinida. Ja lõpuks, selle parim osa on see, et saate oma niši automaatselt uurida, et varjatud tuluvooge avastada. Kui kasutate Jungle Scout'i Chrome'i laiendina, võite sirvida sirvitavas lehes vahetu tooteteoseid. Teile antakse iga toote hind, hinnanguline müük, arvustuste arv ja veelgi rohkem. See aitab teil täpselt võrrelda tooteid lennukiga.

Nii et Jungle Scout aitab teil olla konkurentsivõimelise Amazon turul ja võita oma niši konkurendid.

  • Semalt Amazon SEO

Enamik ostjaid kasutavad Amazoni leidmiseks Google'i otsingut tooted. Esiteks lisavad Google'i otsingukasti toote nime pluss Amazon ja ilmuvad siis ainult Amazoni otsingutulemuste lehel. Semalt Amazon SEO aitab tõsta teie Amazon toodete loendi võimalusi Google SERP-i TOP-i peal. Tänu unikaalsele massiivsele sidehoone tehnoloogiale teeb Semalt Google'iks teie tootelehe seotuks võtmefraasidega, mis vajavad teie poe jõudmist TOP-i tulemustele. Saate tellida kuus kuud või aastas tellimust, mis sisaldab selliseid teenuseid nagu professionaalsed märksõnade soovitused, efektiivne linkide loomise kampaania, kuni 100 otsinguterminit Google TOP10-s, pingeregulaatori paremaks muutmist, eksisteerib SEO vigu kontrollimine ja parandamine. Parim on see, et kogete Semalt spetsialistide pidevat professionaalset tuge.

Seega, kui soovite, et teie konkurendid võitaksid üle ja saaksid Internetis suurima Interneti-allika all potentsiaalsete klientide voolu, saab Semalt Amazon SEO rahuldada kõik teie ärivajadused.

  • AMZ Tracker

Märksõna jälgimine on optimeerimiskampaania oluline osa, sealhulgas Amazon toodete loend optimeerimine. See on esimene Amazonase märksõna jälgija, seega on see konkurentsivõimelisemate märksõnade jälgimise tööriistade puhul küpsem. See tööriist aitab kasvatada paremusjärjestusi ja pikemat aega hoida. AMZ Trackeri solvava strateegia järgi saate kiiresti jõuda esimese lehe pingereadeni läbi reklaamide, konversioonimäära optimeerimise ja konkurentide analüüsi. See annab teile teavet oma toote edetabelite kohta ja jälgib teie konkurendi tooteid, nii et näete, kui nad teevad muudatusi, mis toimivad. Peale selle teeb AMZ Tracker koostööd suurima Amazon-tehingu platvormiga Vipon. com, mis võimaldab kaupmehed sihtida miljoneid potentsiaalseid kliente. Veel üks eelis on see, et AMZ Tracker võimaldab teie tootenimekirja optimeerida. AMZ Tracker On Page Analyzer näitab praeguse tooteloendi tugevat ja nõrka külge, pakkudes teile võimalust parandada. Lisaks pakub Amazon võimalust jälgida negatiivseid arvustusi ja kohandada e-posti aruandeid.

  • Merchant Words

See tööriist näitab teile kõige asjakohasemaid otsinguterminid, mida teie potentsiaalsed kliendid kasutavad leida oma tooteid või seonduvaid esemeid samasse nišši. Selle andmebaas sisaldab üle 170 miljoni märksõna. See tööriist sobib ideaalselt kaupmehed, kes soovivad suurendada oma toodete müüki Amazon. Merchant Words tarkvara aitab avastada väga spetsiifilisi märksõnafraase, mida ostjad konkreetse toote leidmiseks kasutavad. Need laused on palju lihtsam asetada, kuna need ei ole väga konkurentsivõimelised. Lisaks sellele saate selle tööriista abil märksõnu maailmaturult saada. Merchant Words tarkvara pakub teile juurdepääsu globaalsele vaatajaskonnale, kus on otsingumärkide andmebaas erinevatelt Euroopa ja Aasia riikidelt pärit ostjatelt. Merchant Wordsi vahendiga saate lõplike CSV-allalaadimiste abil integreerida need andmed mis tahes süsteemiga, mida te kasutate tõhusalt. Ja lõpuks, selle tööriista abil saate professionaalset klienditoega.

  • Märksõna tööriist

Märksõna tööriist on professionaalne Amazon märksõnauuringute tarkvara, loovad asjakohased pikaajalised otsinguterminid, kasutades Amazoni otsingu soovitatavat funktsiooni. See tööriist rakendab Amazoni hinne funktsioone, et luua Amazon kirjade optimeerimise jaoks sadu tuhandeid sobivaid pikaajalisi otsingutermineid. Amazoni müüjad, kes sooviksid kasutada rohkem täiustatud funktsioone, saavad kahtlemata kasu valikust Amazon Märksõna tööriist Pro. Kuid sellised elemendid nagu kõrgeima asetusega märksõnade jälgimine jäävad Amazoni märksõna tööriista kasutajatele kättesaamatuks.

December 22, 2017