Back to Question Center
0

Veebisisu skreeper: kas see on parim viis andmete saamiseks veebist? - Semalt annab vastuse

1 answers:

Andmete hankimine veebist ei ole alati lihtne ülesanne. Olete ilmselt proovinud kõike leida, et soovite leida soovitud andmeid sisaldava saidi, kuid sisu ei saa alla laadida ega kopeerida ega kleepida. Kuid ära loobu! On mitmeid edasijõudnud viise andmete saamiseks vormingus, mis sobib edasiseks manipuleerimiseks:

  • Te saate andmeid veebipõhistest API-dest (rakendusprogrammide liidesed). Paljud veebirakendused nagu Facebook ja Twitter pakuvad liideseid, mis võimaldavad nende andmetele hõlpsat juurdepääsu - sure vapes llc. Selliste liideste abil on üsna lihtne saada äri- ja isegi valitsuse andmeid.
  • Te saate ka andmeid PDF-failidest välja võtta. Kuid see ei pruugi olla lihtne, kuna PDF on printeritele sobiv formaat. Võimalik, et saate PDF-failist allalaadimisel vajalike andmete struktuuri kaotada.
  • Veebiandmete kaevandamise täiustatud võimalus - andmete hankimine veebisaidi sisu kaabitsa abil .

Miks kasutada veebilehe sisu skreeperit?

Võttes arvesse veebis kättesaadavaks tehtud sisu muutuvat olemust ja veebipõhiste platvormide keerukust, on palju häid põhjuseid, miks peaksite vajaliku teabe saamiseks kaaluma veebilehe kaabitsa kasutamist. Siin on lühike ülevaade järgmistest põhjustest:

  • Saidi eemaldamine ilma haagimiseta

Mõõdukuse piiramine on aspekt, mida tuleb andmete kogumise meetodi valimisel arvestada võrgust. Praktikas tähendab see limiiti, kui palju külastajat külastajale saidile pääseda ilma DDoS-i (jaotatud teenusetõkestamata. ) rünnak. Kui soovite oma andmete kogumise kogemusest kõige paremini ära kasutada, kasutage õiget veebisisu kaabitsit . Enamik saite ei kaitse nende sisu skreeperitest, nii et saate kogu vajaliku teabe ilma probleemideta.

  • jääda koorimise ajal anonüümseks

Kui soovite veebidelt privaatselt andmeid saada, on see veebipõhine kraapimine parim viis. Veebisisu kaabits võimaldab teil teha lihtsaid HTTP-päringuid registreerimata. Peale küpsiste ja IP-aadressi pole midagi muud, mis võib viia teie saidi administraatorini.

  • Veebi kraapimine annab teile kergesti kättesaadavaks andmed

Veebi kraapimine ei ole raketikateadus. API-ga avamiseks ei ole vaja kontaktis kedagi organisatsiooniga ega oodata saiti. Mõelge välja põhilised ligipääsumustrid ja veebisisu kaabits teeb ülejäänud töö.

Võite kasutada veebiserrete , et saada peaaegu igat tüüpi andmeid peaaegu mis tahes saidilt. Seetõttu on see parim viis andmete saamiseks veebist võrreldes teiste andmete kogumise tehnikaga. Järgmine kord, kui soovite saada veebist teavet, kasutage veebisisu kaabitsit ja teie töö on palju lihtsam ja huvitavam kui kunagi varem.

December 22, 2017