Back to Question Center
0

Semalt soovitab võimsat veebipüüdeseadet

1 answers:

SEO Spider tööriist on suhteliselt uus andmetöötlus ja indekseerimine rakendus, mis võimaldab teil indekseerida oma veebilehti ja saate kohapealsete võtmete võtmeid, mis muudavad teie lehekülje- ja off-lehe SEO lihtsamaks. Saate seda programmi tasuta alla laadida või valida lisatasukava, et saada lisafunktsioonidest kasu.

Mida saate SEO Spider Tooliga teha?

Erinevalt teistest tavapärasest andmete kogumise või kaevandamise programmidest on SEO Spider Tool paindlik, kiire ja lihtne kasutada ning võimaldab teil reaalajas tulemusi analüüsida. Ta kogub andmeid, mis võimaldavad peadirektoritel teha teadlikke otsuseid - trade in desktop for laptop. Mõned selle eelised on kirjeldatud allpool.

1. Leiate lõhestatud lingid

Kasutades SEO Spider Toolit, võite oma veebisaidil rikkisi linke leida ja veebisaitide indekseerimise hõlbustada. See programm indekseerib saidi koheselt ja leiab selliseid linke nagu 404. Peale selle parandab katkised lingid ja aitab leida serveri viga. Seega, SEO Spider Tool on all-in-one andmete hankimise ja veebi indekseerimise tööriist. See leiab URL-id ja saadab need teile kohe kinni.

2. Analüüsige lehe pealkirju ja metaandmeid

Saate hõlpsalt analüüsida lehe pealkirju ja metaandmeid indekseerimise ajal. SEO Spider Tool jälgib meta kirjelduste kvaliteeti ja tuvastab teie veebisaidil vead, puuduvad sõnad, lühikesed või pikad read või dubleeritud sisu.

3. Väljavõtte andmed XPath-ga

Nüüd saate hõlpsalt koguda andmeid veebilehtede HTML-ist kasutades SEO Spider Toolit. Selle CSSi tee ja XPath muudavad teie töö lihtsamaks ja paremaks kui teised sarnased andmete hankimise ja indekseerimise programmid. See tööriist kogub teavet metakoodetelt, rubriikidelt, hinnapakkumiste saitidelt ja saab mõne minuti jooksul hästi kaabitud andmeid.

4. XML-i saidikaardid

SEO Spider Tooli kasutamine on see, et see genereerib kasutajate jaoks XML-i saidikaardid ja pakub täiendavaid konfiguratsiooniseadeid. Võite oma saidi sagedust ja laadimiskiirust muuta ja koheselt parandada oma järjestust. Lisaks pakub see tööriist erinevatele saidikaardimallidele valikut.

5. Integreerige oma Google Analyticsi kontoga

Saate ühendada või integreerida SEO Spider Tool oma Google Analyticsi kontoga ja tuua kasulikke andmeid, parandades oma veebisaidi põrgete määra, vestlusi ja seansse.Kui andmed on täielikult ära võetud, saab see tööriist seda avaldada ja aitab teil tulu teenida Internetis.

6. Ülevaate robotid ja direktiivid

Nüüd on kõigil lihtne vaadata roboteid blokeeritud URL-id. Txt, X-Robots märgib direktiive ja meta-robotid, tänu SEO Spider Toolile selle võimalikuks tegemiseks. See parandab katki URL-id automaatselt ja saadab teile soovitud tulemused kohe.

7. Duplikaadi avastamine

Duplikaadi veebisaite saab hõlpsasti avastada kasutades SEO Spider Toolit. Osaliselt dubleeritud sisu parandatakse automaatselt. SEO Spider Tool kontrollib teie lehe pealkirju, sisu ja kvaliteedi kirjeldusi, veendudes, et net ei kopeerita ühtegi teie veebilehte.

8. Võistlejate ülevaatus

Kui soovite kontrollida oma konkurendi saiti ja soovite mõista, millist tüüpi andmeid ta on kraapides, peate proovima SEO spider tööriista. See on ainus veebihakkamine ja andmete indekseerimise programm, mis võimaldab teil võrrelda oma positsiooni konkurentidega ja saab kasulikku teavet koheselt.

December 22, 2017