Back to Question Center
0

Semalt selgitab, millised omadused peaks olema hea pildikraapiter

1 answers:

Aastaid, mil pilt oli tuhat sõna väärt, aga nüüd on pildid väärt paarsada meeldib, tweets, pöidlad ja aktsiad. Rohkem kui seda, pildid kaabitakse, jagatakse, taaskasutatakse ja edukalt äriettevõtete heaolu. Inimesed kopeerivad pilte ilma loata ja püüavad oma võrku laiendada üle kogu maailma. Kujutiste kraapimine on tänapäeval üks tähelepanuta jäetud teemasid, kuid selle tööriista turvavööga kaasnevad oskused annavad teile mitmeid eeliseid. Oluline on valida õige kujutise kaabitsa tüüp, mis võiks teie äri kasvatada ja veebisaidi üldist toimivust parandada - air dried corn. Siin on arutletud mõningaid funktsioone, millel peaks olema suurepärane piltide kaabits:

Point-and-click agent loomine:

Kujutise kaaper aitab Google'i ja Bingi pilte kriimustada. Samuti võib see hõlpsasti luua ekstraheerimisvahendeid ja muuta teie sirvimisprotsessi rohkem kui imeline. Veelgi enam, piltide kaabits ei vaja programmeerimis- või kodeerimisoskusi.

Visuaalse sisu sildistamine:

Pildi kaabitsaga saate täpset sisu välja võtta ja hõlpsalt suunata suurel hulgal veebilehti. Samuti aitab see vähendada tootmisprotsessi nõuded allapoole ja annab teile kvaliteetseid pilte mõne minuti jooksul.

Optimeeritud brauser:

Pildi kaaper saab teavet rohkem kui 90 protsendi saitidelt ilma kodeerimisoskusteta. Näiteks keerulistest JavaScript-põhistest dünaamilistest saitidest ja AJAX-põhistest veebisaitidest.

Salvestab kasutaja käitumise:

Tavapärased kaabitsad ja andmete väljatõmburid ei salvesta kasutajate käitumist. Kuid piltide kaabits võib salvestada kasutaja käitumise ulatuses ja aitab teil liikuda veebilehtede kaudu.

Masinaringide tehnoloogia:

On vaid vähe veebihiskamist ja andmekaevandamise tööriistu, millel on masin õppetehnoloogia. Kujutiste kaabits omab seda tehnoloogiat ja hõlpsasti ka teie pilte ja nende teksti. See vähendab hoolduskulusid rohkem kui 70% võrra ja saadab soovitud pildid sihitud piltidelt.

Automatiseeritud sisselogimine:

Pildi kaaper võimaldab teil veebisisu juurde pääseda ja sihtida suurt hulka saite. Lisaks sellele ei vaja saidil kaitstud sisu juurdepääsuks konkreetseid mandaate. Selle asemel saate juurdepääsu ja kogu veebisaidi, sh selle teksti ja pilte, kopeerida pildi kaabitsaga, ilma et oleks vaja sisselogimisteavet.

Intelligentne saidi navigeerimine:

See tööriist võib teile pilte ja videoid kraapida, kuid ka säästab aega ja täidab oma ülesandeid mugavalt. Lühidalt öeldes võite olla kindel, et saate kvaliteetseid pilte ja saada täpsed andmed võimalikult paljudelt veebilehtedelt.

Andmebaasi väljavõte:

Pildi kaabitsaga saate veebisisu, andmebaasi sisu ja paljudest saitidest teksti kraapida. See eemaldab automaatselt lugusid koos nende piltidega ja salvestab nende pealkirjad teie jaoks.

Järeldus:

Kui teil õnnestub, võite leida Google'is, Bing'is, Yahoo'is või muudes online-andmebaasides autoriõigustega kaitstud pilte. Kõige olulisem osa on see, et saate soovitud pilte kraabida, ilma et see kahjustaks kvaliteeti. On liiga raske leida andmekogusid, mis sobivad kõigile meie vajadustele. Õnneks muudab pildi kaaper oma töö lihtsamaks ja on ettevõtete ja tippmarkete eelistatud valik. Kui austad autoriõiguse seadusi, siis saad kõige paremini pildistamiseks kraapimisvahendit ja genereerides rohkem võrguühendusi.

December 22, 2017