Back to Question Center
0

Semalt Review: veebandmete kaapimise tööriistad, mis võivad teid aidata

1 answers:

Me teame, et veebi kraapimine mis hõlmab erinevate veebisaitide teabe sihtimist ja hankimist. Enamik ettevõtteid sõltub andmetest ja lihtne veebihakkamise tööriist võib lahendada mitmesuguseid andmetöötlusega seotud probleeme, mis pakuvad meile dünaamilisemat ja kasulikumat sisu.

Veebi kraapimise tööriistade materiaalsed eelised on neid hõlpsasti kasutatavad ja võivad mõne sekundi jooksul saada täpset teavet. Mõned võimalused on tasuta, teised on tasulised. Veebi kraapimise tööriistad kipuvad üksteisest erinema, lähtudes nende funktsioonidest, valikutest ja teisaldatavusest - buy counterfeit money that feels real. Mõned neist nõuavad koode, samas kui teised ei nõua, et teil on programmeerimisoskused.

1. ParseHub

ParseHub toetab küpsiseid, ümbersuunamisi, JavaScripti ja AJAXi mitmete veebisaitide indekseerimiseks ja kraapimiseks. Tänu oma masinloetmistehnoloogiale saab seda teavet tuvastada ja seda välja võtta, et see oleks võimalik. ParseHub on tänapäeval kõige lahedam ja kõige soovitatavam veebiandmete kaapimise tööriist, mis genereerib väljundfaile erinevates vormingutes. See sobib ideaalselt Linuxi ja Windowsi kasutajatele ning on tasuta veebirakendus, millel on viis indekseeritavat valikut.

2. Agenty

Kui otsite ekstraheerima suures koguses andmeid või planeerite mõnda veebi indekseerimise projekti, täidab Agenty teile palju ülesandeid. Selle tööriista abil saate samaaegselt käitada erinevaid kraapimistöid ja koguda suurel hulgal andmeid. See annab meile kustutatud andmed JSON-i, TSV-i ja CSV-vormingus ning kasutab API-sid andmete kogumise automatiseerimiseks teie valitud programmeerimiskeeles. Selle tasuta versioonil on piiratud arv võimalusi, seega saate kasutada tasulist versiooni, mis sisaldab raha tagasimaksmise garantiid.

3. CloudScrape

CloudScrape on veel üks veebiteabe kaapimise tööriist, mis toetab tohutut andmekogu ja ei vaja mingit allalaadimist. See brauseripõhine rakendus saab hõlpsasti seadistada oma indekseerijad ja väljavõtteid teie kohta reaalajas. Hiljem saate salvestatud andmed Google Drive'is ja kastis salvestada. võrgu või ekspordite seda CSV-vormingus ja JSON-is.

4. Datahut

Datahut on väga vajalik skaalautuv, paindlik ja ettevõttesisene veebiandmete ekstraktimise tööriist kõigile teie andmete vajadustele.Saate täpset teavet mõistliku hinna ja 100% tagasimaksmise garantii kohta. Peaksite meeles pidama, et Datahut'i tasuta versiooni ei ole, kuid selle lisatasuta versioon on eelarvesõbralik ja sobilik alustavatele ja asutatud ettevõtetele. See koondab andmeid mitmelt saitidelt ja kogub teie jaoks tooteid, sisu, pilte ja profiile.

5. Webhouse. io

veebahoone. io on veebirakendus, mis võimaldab otsest ja hõlpsat juurdepääsu struktureeritud andmetele ja kasutab veebi indekseerimise tehnoloogiat mitmesuguste funktsioonide täitmiseks. See võimaldab indekseerida saidi ja ekstraheerida andmeid erinevatest veebilehtedest enam kui 200 keeles. See toetab RSS, JSONi, HTML-i ja XML-faile.

6. Fivetran

Üks parimaid andmete kaapimise tööriistu on Fivetran. See on võimas ja usaldusväärne andmete ekstraktor ja säästab teie energiat ja aega. Mõnda aega saab Fivetran väljavõtteta välja 100 kuni 100 000 veebilehte.

December 22, 2017