Back to Question Center
0

Kuidas korraldada Amazoni põhjalikku märksõna-uuringut?

1 answers:

Märksõna teadusuuringud on Amazon optimeerimise kampaania lahutamatu osa, mida tuleks teha Amazoni toote käivitamise algfaasis. Selle protsessi käigus otsitakse kõiki asjakohaseid ja suuremahulisi otsingutermineid, mis võivad teie müüki tõsta. Oluline on valida kõik sobivad sõna paarid, mida teie potentsiaalsed kliendid võivad teie toodete või nendega seotud esemete leidmiseks kasutada. See on edu võti, kuna toote asjakohasus kasutaja otsingupäringu jaoks määratakse loendist lähtuvate otsinguterminite asjakohasuse alusel - empresas com email. Kui te ignoreerite vähemalt ühe sihitud otsingutermini, siis on teie tõenäosus kuvada ühe kasutaja päringute otsingutulemustes alla. Et vältida müügi kaotamist, peate analüüsima Amazoni otsingu tendentse ja looma kõige olulisemad otsinguterminid. Selles artiklis arutleme viiside üle, kuidas teha läbi Amazoni märksõnade uurimistöö nagu pro. Kõik need näpunäited põhinevad meie isiklikul kogemusel. Nii võime neid nimetada praktiliseks ja tõhusaks.

Näpunäiteid ja tööriistu, mis aitavad teil läbi viia Amazonase kvaliteedi uuringuid

 • Isiklik kogemus

Kõige tõestatud meetod leida Amazon kõige olulisemad otsinguterminid on panna ennast oma klientide kingadesse. Sellepärast alustage oma uurimiskampaaniat mõtlemisega, milliseid sõnu võivad potentsiaalsed kliendid teie asju leida. Te peaksite võtma arvesse selliseid tegureid, nagu siis, kui nad ostavad teie tooteid, milliseid küsimusi neil on ja milliseid objekte nad saavad osta teie toote asemel.

Koguge kõik otsinguterminid, mis tulevad meelde ja kontrollivad neid sotsiaalsete võrgustike kanalite kaudu, et näha, mida inimesed teie tootega räägivad. See aitab teil teie nimekirjast mõned vajalikud muudatused teha ja seda täita. Siin saate leida mõningaid sünonüüme, akronüüme ja lühendeid, mida tavaliselt kogukonnas kasutatakse.

 • Amazon autocomplete

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas kasutada Amazonit märksõna teadusuuringute eesmärgil? See toimib üsna lihtsalt. Teil on lihtsalt vaja otsingukasti mõnda tähte puudutada ja tooted kuvatakse soovitustena automaatselt. Selle automaatse täitmise funktsioon ei anna teile maksimaalselt täpseid andmeid, sest see näitab kõige otsinguvõimalusi. Kuid võite olla kindel, et teile esitatakse seaduslikud otsinguterminid, mida saab teie tootenimekirja integreerida.

Selle täieliku funktsiooni kasutamiseks peate täpselt ja patsiendi kasutama. Peate järgima oma toote nime koos tähestiku tähega ja teadma, mis saabub. Peaksite leidma kõige asjakohasemad ja tugevad otsinguterminid, mis vastavad enamasti teie jaemüügi objektidele. Lisaks pakutavad kategooriad võivad aidata teil leida ka teisi gruppe, et oma tooteid loetleda.

 • Amazoni soovitus

Vastavalt Amazoni juhistele näeme, et teie tooteid näevad ainult need otsinguterminid, mida sisestate oma loendisse ja tagakaane. See tähendab, et peaksite oma noteeringus sisaldama mitte ainult suuremahulisi otsingutermineid, vaid ka pika sabaga seotud märksõnu, mis suurendavad teie potentsiaalsete klientide sihtimise võimalusi. Kuid te peaksite seda tegema ainult juhul, kui teil on märksõnadele veel rohkem ruumi. Teie peamine strateegia peaks katma otsinguterminid, mis kirjeldavad teie toodet.

 • Võistlejate tooted

Kui soovite leida kõige asjakohasemaid otsingutermineid ilma kulutamata liiga palju aega ja jõupingutusi, võite lihtsalt teha konkurentsi analüüs. Seda märksõna inspiratsiooni allikat ei saa alahinnata. Otsi neid sõnu konkurendi toodete pealkirjades, kuulides ja kirjeldustes. Siin leiate väärtuslikke märksõnu, mida te pole mõelnud. Veenduge, et toode kasutab, on pealkirjas (f. e. rasusele nahale; kuivale nahale; naistele jne.

 • Tesaurus

Ma ütlen alati, et selle sünonüümija jõudu ei hinnata selle tegelikul väärt. See tööriist võib olla kasulik mitte ainult lingvistidele, vaid ka Amazoni kaupmeeste jaoks. See on eriti kasulik, kui tegemist on toodetega, millel võib olla rohkem kui üks nimi või mida saab kasutada erinevates kontekstides. Tesaurus võib teile pakkuda erinevaid sõnavorme ja sünonüüme.

Kasutades seda vahendit märksõnauuringute jaoks, peaksite silmas pidama järgmisi aspekte:

 1. kasutage mitmusesõnu ja üksikuid sõna vorme;
 2. otsige sõnu, mis kirjeldavad teie jaemüüki;
 3. ärge unustage tavaliste valesti kirjutamiste tegemist;
 4. ärge proovige seal leida brändinimede sünonüüme.
 • Märksõna uurimisvahendid

Kõik eespool nimetatud märksõnatehnikad võivad olla tõhusad, kui teil on ainult üks tootesarja ja palju vaba aeg. Siiski saavad nad pakkuda teile samu tulemusi kui märksõnauuringute tööriistad. Kui teie vastuses on palju tooteid ja soovite oma müüki suurendada, on professionaalne Amazon otsitarkvara teie ettevõttele äärmiselt efektiivne.

 • Google'i märksõnade plaanija

Google on maailma suurim otsingumootor, samas kui Amazon on suurim toodete uurimiseks. See tähendab, et enamik otsinguandmeid Google'is sarnaneb Amazoniga. Selle tööriista abil saate mõista, mida teie potentsiaalsed kliendid otsivad ja otsivad oma Amazoni maks-kliki kampaania jaoks otsingumärke.See tööriist on tasuta ja võib pakkuda veebis kõige täpsemaid andmeid. GKP-i abil saate kontrollida sihitud otsinguterminite otsingumahtu ja analüüsida oma konkurendi positsioone. Kuid peate olema valmis, et GAP-i andmed saaksid Amazoni jaoks veidi erinev, nii et peate seda kohandama.

Seega Google'i märksõnade plaanija teeb seda trikki, kuid see võib olla keeruline kasutada. Lisaks nõuab see AdWordsi kontot.

 • SEMRush

SEMRush on professionaalne märksõnauuringute tööriist, mis aitab teil saada pika saba paljude analüüside ja teadlaste põhjal otsinguterminid. Selle tööriista abil saate oma konkurentidest spioonida ja vaadata, millised otsinguterminid neile kõige rohkem liiklust teevad. Parim osa sellest, et see suudab kuvada märksõnade positsiooni.

December 22, 2017