Back to Question Center
0

Semalt ekspert kirjeldab suurepärast veebi kraapimise teenust

1 answers:

Teaduse ja tehnika edusammud on, kuidas ettevõtted maailmas kogu maailmas õitsevad. tohutu. Iga päev võetakse kasutusele uued andmete kogumise tehnikad, mis avaldavad märkimisväärset mõju ettevõtetele ja koguvad täpset teavet nii põhi- kui ka täiustatud veebisaitidelt. Andmete kogumine või sisu kaevamine aitab meie äri väljavaateid suurendada - bay city business solutions. Me võime kergesti ennustada turusuundumusi hästi organiseeritud ja hästi struktureeritud andmetega.

Mis on SiteScraper?

SiteScraper on suurepärane andmete kogumise või sisu hõivamise vahend, mis sobib digitaalsetele turundajatele, sotsiaalmeediaekspertidele ja väljakujunenud ettevõtetele. Selle tööriista abil saate mõista nõudmisi omavaid kaupu ja ressursse ning suudate oma äri teatud määral kasvatada. SiteScraper on saadaval nii tasuta kui ka lisatasu versioonides. Vabavaralisel on piiratud arv võimalusi, kuid lisatasu plaan avab mitmesuguseid funktsioone, mida te ei leia üheski teises sisuhide teenuses. Allpool kirjeldatakse mõnda selle väljapaistvatest omadustest, mis teevad SiteScraperi parima valiku.

1. See aitab identifitseerida andmemudelid

Erinevalt teistest tavapärasest andmete kogumise või sisu hankimise teenustest, määrab SiteScraper intelligentselt teie andmete mustreid ja saadab teile eri veebisaitidelt hästi väljavalitud teabe. SiteScraperi arendamise üks peamisi eesmärke on see, et saate koguda andmeid oma lemmikveebisaitidelt, millel pole ühtegi suhtlust, kuna see tööriist täidab oma ülesandeid automaatselt ja ei vaja mingeid programmeerimisoskusi.

2. See kraabib mitmetasandilise kategooria kirjeid

SiteScraper on üks neist vähestest andmete kogumise ja sisu hõivamise tööriistadest, mis kraapivad mitmetasandilisi kategooriaid ja saitide nimekirju mugavalt. See tähendab, et saate seda tööriista kasutada ja koguda vajalikke andmeid eBay ja Amazon-like veebipoodidest. Võite ka SiteScraperiga sihtida reisiportaalide ja uudiste veebisaite ja luua oma kaadetud andmete loendeid ja kategooriaid ilma probleemideta. Selle kategooria kraapimisfunktsioon on kasulik teabe hankimiseks erinevatesse online-ostukeskuste kategooriatesse kuuluvatest toodetest.

3. Märksõnade otsimine

SiteScraperi märksõnaotsingu funktsioon võimaldab teil teha otsinguid ja leida sobivaid märksõnu, kui teie andmeid kraabitakse. See tähendab, et väljavõttelistel andmetel on palju märksõnu ja väljendeid, mis aitavad saidil paremaks kujundada või indekseerida.

4. Võimas koodimisfunktsioon

Kuigi SiteScraper on lihtne kasutada ja sellel on kasutajasõbralik liides, on selle ainulaadne ja hämmastav omadus regulaaravaldis. HTML-koodide, JavaScripti koodide ja SiteScraperi miinide andmete hõivamiseks on erinevad võimalused vastavalt teie vajadustele. Saate rakendada regulaaravaldisi soovitud veebilehtedel, enne kui SiteScraper hakkab kaevandama või teie andmeid kaapima.

5. Toimib anonüümselt puhverserveri kaudu

SiteScraperiga saate oma andmeid katkestada, lubamata kogu maailmas teie IP-aadressi ära tunda või tuvastada. See tööriist võib oma proksiserveri abil anonüümselt töötada ja varjata oma HIP-aadressi, pakkudes täielikku turvalisust ja privaatsust andmete kaadamise ajal. IP-aadressi varjamiseks ja võrgu turvalisuse ja kaitse tagamiseks võite valida erinevate serverite hulgast.

December 22, 2017