Back to Question Center
0

Semalt: Grepsr - tõhus Chrome'i laiendusplatvorm

1 answers:

Grepsr on hämmastav ja lihtne veebiväljavõtteplatvorm, kus kasutajad saavad koguda ja korraldada erinevaid võrguandmed. See keskendub mittetehnilistele kasutajatele, kes soovivad maksta lisatasu, et oma andmeid koguda ja korraldada hästi struktureeritud viisil. Selle veebiväljavõtmise tööriist pakub kasutajatele järgmisi eeliseid:

Säästke aega ja energiat

Kasutajad saavad mitmesuguseid veebilehti mitmelt lehelt kogutavaid andmeid ilma keeruliste tarkvara tööriistad. Nad peavad oma kalendrit regulaarselt planeerima oma ülesannete kraapimiseks - computer developer websites. See on lihtne kraapimistarkvara, mille kasutajasõbralik kasutajaliides on tehnilistele kasutajatele arusaadav. Tänaseks kasutavad paljud kliendid seda platvormi oma ettevõtetele suurepäraste tulemuste saamiseks. Grepsr garanteerib, et nad edastavad neile õiged andmed, kui vaja.

kasutab tõhusaid tööriistu ja automatiseeritud ülesandeid

Grepsr kasutab mõnda tõeliselt hämmastavat tööriista, samuti suurt tuge ja integratsiooni. Selle tulemusena on see lihtne platvorm kasutajatele, kes soovivad kasutada spetsiaalseid tööriistu, et peaaegu midagi võrgust välja võtta. Näiteks käsitleb see tarkvaraprogramm B2B andmeid, nagu toodete hinnad, varude nimekirjad, nimed ja ärikontaktid.

Andke kasutajale hämmastav tugimeeskond

Veebiotsijatele pole alati lihtne üles leida kõik vajalikud andmed. Näiteks kui nad püüavad koguda teatud varude hinnad veebisaitidelt ja veebisait muudab selle struktuuri, tuleb nende väljavõtte tegemine uuesti läbi vaadata. See on töö, mida Grespri eksperdid saavad teha ilma lisaraha.

Kes kasutab seda kraapimisprogrammi

Turul on mitu ettevõtet, kes peavad leidma ja korraldama oma veebiandmeid, näiteks suured asutused ja jaemüüjad. Mõlemad vajavad sagedasi konkurentsiandmeid ja Grepsr eksperdid võivad neid aidata. Veelgi enam, väikesed ettevõtted võivad ka vajadust aidata seda veebi andmete kopeerimist ja kleepimist automaatselt.

Loo projekte koos Grepsriga

Kui kasutajad loovad teatud projekti, analüüsib see tarkvaraplatvorm neid ja saadab kasutajatele spetsiaalse hinna (hind). Kui hind on seadistatud, luuakse andmeekstraktor ja algab andmete kogumise protsess. Grepsri spetsialistid teavitavad veebi otsijaid rakenduse märguannete või meilide kaudu.

Tarkvara väljavõtmise platvorm kasutab klassi krüpteerimist, nii et kasutajad saavad olla kindlad, et kogu nende teave on ohutu. Peale selle peavad nad teadma, et igal ajal, kui nad soovivad, saavad nad oma andmeid täielikult kontrollida.

December 22, 2017