Back to Question Center
0

Semalati ekspertide poolt pakutavate veebiseribade nimekiri Chrome Scraperi pluginate kohta

1 answers:

Andmete saamine veebisaitidelt või veebilehtedelt arvutustabeleid ja komadega eraldatud väärtusi (CSV) on lihtsustatud. Veebiandmete ekstraktsioon, mida tavaliselt nimetatakse ka veebihakkamiseks , on suurte andmemahu andmete hankimine veebisaitidelt.

Kuidas kasutada Chrome Web Scraperit

Kui teil pole programmeerimisalaseid teadmisi, on teie jaoks välja töötatud veebi kaapimise tarkvara. Hiljuti kasutusele võeti veel üks hõlpsasti kasutatav veebihokkamise tehnik. Kasutades Google Chrome'i brauseri laiendusi, mis lähevad tasuta Google'i veebipoes, saate nüüd veebi kaapimise teha - red felt aussie hat. Siin on loetletud Chrome'i laienduste loend.

Ekraan skreeper

Ekraan kaabits on üks kõige erakorralistest Chrome'i brauseri pistikprogrammidest, mida kasutatakse tavaliselt ekraani kraapimiseks. Algajatele on ekraani kraapimine veebisaitide ja saitide teabe väljatõmbamise ja hankimise tehnika. Kui teil pole ühtegi kodeerimisalast teadmisi, kaaluge ekraani kraapimist, kuna protsess on automatiseeritud.

Saidid, mis kasutavad Screen Scraper Chrome'i pistikprogrammi, saab alla laadida kas JSON-i või CSV-failina. See plugin toetab nii XPathi kui Element Selectorsi mustrit. Screen Scraper on lihtne ja tasuta laiendus, mis on kergesti saadaval Chrome'i veebipoes.

Web Scraper

Web Scraper on Google Chrome'i laiendus, mis võtab saidiplaani kasutades andmeid. Selle laiendusega veebisaitidelt saadud andmed salvestatakse CSV-failis või CouchDB-s. Lehekülgimisega saate veebikrabi tõhusalt kasutada mitmete saitide või lehtede kraapimiseks. Enamikul juhtudel kasutatakse seda Chrome'i brauseri laiendit teabe, näiteks linkide, teksti ja tabelite hankimiseks.

Imacro Web Scraper

iMacro on Chrome'i brauseri pistikprogramm, mida kasutatakse veebide testimiseks ja andmete ekstraktsiooniks. iMacro töötab külastuste ajal lõppkasutajate tegevuste salvestamisel. See Chrome brauser laiendab veebisaitide ülesandeid, mida tulevikus kasutada. Kui teie praegune projekt on jõudlustestidel või veebisaidi regressioonitestimisel, on see pildi tegemise plugin.

Chrome Web Scraperi kasutamine

iMacro abil saate hõlpsasti faile alla laadida ja oma parooli sisselogimise mäleta. IMacro laiendus on saadaval Firefoxi, Internet Exploreri ja Chrome'i veebipoe veebipoes tasuta.

Data Miner

Tänapäeval ei ole veebilehtedel hästi dokumenteeritud teabe leidmine nii lihtne. Siin satub tarkvara kraapimiseks. Data Miner on Chrome'i brauseri laiendus, mida kasutatakse kasuliku teabe hankimiseks veebisaitidelt. Selle brauseri pistikprogrammi abil saate andmeid saitidelt saada ja andmeid eksportida Google'i arvutustabelites või Exceli lehtedel.

Data Mineri laiendust kasutatakse ka HTML-tabelite kraapimiseks ja teabe eksportimiseks Microsoft Exceli või CSV-faili. Kui olete XPath-selektorite kasutamise ekspert, on see teie jaoks brauseri pistikprogramm.

Viimase paari aasta jooksul ei olnud nii lihtne levitada dünaamilistelt veebisaitidelt pärinevaid andmeid, mis olid välja töötatud selliste tehnoloogiate abil nagu AJAX ja JavaScript.Tehnoloogia vahetuse korral on nende saitide jaoks kasulikku teavet kahanemine lihtsalt klõpsu kaugusel. Kasutage ülaltoodud Chrome'i brauseri laiendusi, et tõmmata tõelisi andmeid ja eksportida CSV-faili ja arvutustabeleid.

December 22, 2017