Back to Question Center
0

Semalt: mis on lehe lingid kraapimisvahend. 3 selle veebikaapraadi eripära

1 answers:

Lehekülg Lingid Scraping Tool parsib saidi HTML-koode ja teeb väljavõtteid erinevatelt veebilehtedelt. Kui andmed on täielikult kraapitud, kuvatakse see lingid teksti kujul ja muudab meie töö lihtsamaks. See online-kaabits ei ole mitte ainult kasulik sisemiste linkide jaoks, vaid ka näitab väliseid linke ja teisendab andmeid loetavas vormis. Lingid dumpingu abil on lihtne leida erinevaid rakendusi, veebisaite ja veebipõhiseid tehnoloogiaid. Lehekülg Lingid Scraping Tool eesmärk on kraapida teavet erinevatelt saitidelt. See on ehitatud igakülgse ja otseselt käsurea tööriista nimega Lynx ja ühildub kõigi operatsioonisüsteemidega - girasoli di van gogh originalist. Lynxit kasutatakse peamiselt veebilehtede testimiseks ja tõrkeotsinguks käsurealt. Lehekülg lingid kaabits on mugav vahend, mis loodi 1992. aastal. Teie töö saamiseks kasutab ta internetiprotokolle, sealhulgas WAIS, Gopher, HTTP, FTP, NNTP ja HTTPS.

Tööriista kolm peamist tunnusjoont:

1. Mitme lõimega kriipsu andmed:

Kasutades leheküljelahendusi kraapimisvahendit , saate kraapida või eraldada andmeid mitmest lõimest. Tavalised skreeperid võtavad oma ülesannete täitmiseks aega, kuid sellel tööriistil on korraga mitut niitu, et korraga sirvida kuni 30 veebilehte ning see ei aeta aega ja energiat.

2. Dünaamiliste veebisaitide andmete väljavõtmine:

Mõned dünaamilised saidid kasutavad andmete laadimise meetodeid asünkroonsete päringute nagu AJAX loomiseks. Seega on tavapäraste veebiserverite jaoks raske koguda andmeid nendelt saitidelt. Veebilehtede lingid Kaabitsa tööriistal on aga võimsad funktsioonid ja see võimaldab kasutajatel hõlpsalt andmeid nii põhi- kui ka dünaamilistelt saitidelt koguda. Lisaks sellele saab see tööriist infot saada sotsiaalmeedia saitidelt ja on nutikas funktsioone, et 303 viga vältida.

3. Ekspordi teave mis tahes formaadis:

Lehekülg Lingid Kaabitsa tööriist toetab erinevaid formaate ja ekspordib andmeid MySQL, HTML, XML, Access, CSV ja JSON vormis. Võite ka tulemusi kopeerida ja kleepida Wordi dokumenti või laadida otse väljavõtteid oma kõvakettale. Kui reguleerite selle seadeid, siis lingil kraapimise tööriist laadib andmed teie kõvakettale automaatselt eelnevalt kindlaksmääratud vormingusse. Seejärel saate neid andmeid kasutada võrguühenduseta ja võib teie saidi jõudlust teatud määral parandada.

Kuidas seda tööriista kasutada?

Peate lihtsalt sisestama URL-i ja lubama selle tööriista oma ülesande täitmiseks. See analüüsib esmalt HTML-i ja väljastab teile andmed vastavalt teie juhistele ja nõuetele. Tulemused kuvatakse tavaliselt nimekirjade kujul. Kui lingid on täielikult kraapitud, kuvatakse vasakul küljel ikoon. Kui saate sõnumi "Ei leitud viiteid", võib see olla põhjusel, et sisestatud URL on kehtetu. Veenduge, et olete sisestanud lingi väljavõtmiseks tegeliku URL-i. Kui te ei saa linke käsitsi eraldada, on veel üks võimalus kasutada API-sid. API-d kasutatakse ad-hoc viisil ja käitleb kasutajatele sajad päringud tunnis.

December 22, 2017