Back to Question Center
0

Kuidas leida suuremahulisi otsingumahu märksõnad Amazoni kirje optimeerimiseks?

1 answers:

Kui sul on Amazonil müüdav elujõuline toode, peaks teil olema ka hea strateegia selle järele, kuidas seda jaemüügiga müüa. Peate oma potentsiaalsetele klientidele ostma täpselt oma tooted turuseklassi konkurentide asemel. Optimeerimiskampaania alt peate läbi viima tervikliku märksõnauuringu. Selle õigeks tegemiseks võite palgata eksperdi Amazon optimeerimise valdkonnas või kasutada spetsiaalset märksõna uurimistarkvara - vps windows gratuito. On oluline leida kõik sihitud otsinguterminid korraga, mitte tulevikus sellele teemale tagasi pöörduda. Mõne olulise märksõna unustamine võib viia raha ja kaotavad uued võimalused. Märksõnad, millel on Amazonis suur otsingumaht, aitavad teil paremini seista teie konkurentide ees ja parandada müüki.

Selles artiklis räägime mõnest praktilistest trikkidest, et teha kõikehõlmav märksõnauuring ja muuta oma kirjete nähtavus Amazoni otsingus. Pealegi arutleme parimate märksõnade uurimise tööriistade üle, mis on teie Amazon nimekirja optimeerimise protsessi täiendavaks abiks.

Amazon märksõna teadus

Märksõna teadusuuringud on lahutamatu osa teie Amazon toodete loetelu optimeerimine. See eeldab kindla toote otsimiseks kõiki asjakohaseid ja sihitud otsingutermineid. Suuremahulised otsinguterminid on need sõnad, mida teie potentsiaalne klient teie toote leidmiseks Amazoni otsingutulemuste lehel kasutaks.

Professionaalsed märksõnauuringud peaksid hõlmama selliseid tegevusi nagu turu niššanalüüs, turunduskontroll ja konkurentsianalüüs. Lisaks peate tegema ostja käitumise analüüsi, et mõista, mida nad otsivad enamikul juhtudel.

Reeglina on peaaegu võimatu kogu seda teavet käsitsi koguda. Sellepärast kasutavad enamik veebitarnijaid veebipõhist tarkvara.

Soovitan kasutada järgmisi tööriistu, kuna need annavad teile kõige täpsemaid andmeid:

  • Google'i märksõnade plaanija

Märksõnaregulatsiooni kõige sagedamini kasutatav tööriist on Google'i märksõnade plaanija. Selle tööriista abil saate kasutada Amazoni sisu optimeerimise volikirja. Siiski peate teadma, et Amazoni järjestussüsteem on Google'i jaoks veidi erinev. Seetõttu on märksõna soovitused, mida saate selle tööriista abil kasutada, pole täpsed. Amazoni filtrite kasutamiseks peate kasutama Amazonase toodete jaoks tehtud otsingute tüüpe ja numbreid.

  • SEO Chat Märksõna Soovita tööriist

See on number üks veebis. See pakub autosuggestandmeid Amazonile, Google'ile, YouTube'ile ja Bingile. See on väga mugav, kui soovite võrrelda erinevusi selle kohta, kuidas potentsiaalsed kliendid otsivad erinevaid otsingusüsteeme.

Selle tööriista abil saab automaatselt juurde pandud täiendavaid otsingusõnu, lisades oma süsteemis sisestatud märksõna. Kui valite kõik soovitatud tulemused ja klõpsate soovituste nupul, töötab tööriist kõik märksõna soovitused tagasi Amazoni otsingukasti kaudu. Selles uuringus esitatakse täpsemad autosuggest fraasid.

  • Amazon Niche Analyzer

Kui te olete uus Amazon ja soovite otsustada, milline turunišš on teie ettevõtte vajadustele kõige sobivam, Amazon Niche Analüsaator on see, mida te vajate. See aitab kindlaks teha, milliseid tooteid saate müüa ja millise hinnaga. Lisaks sellele saate selle tööriista abil hinnata, kui palju tulu teenib.

Lisaks aitab see tööriist jälgida oma konkurendi strateegiaid ja positsioone. Saate kindlaks määrata oma hinnastamisstrateegia, jälgida märksõnade reguleerimist ja hinnata müügitulu.

  • Semrush

Semrush on eriala optimeerimise tarkvara, mida kasutatakse arvukate optimeerimisteesmärkide,. See tööriist pakub teile kõige asjakohasemaid ja sihitud otsingutermine vaid paari minutiga. Veelgi enam, see näitab teie konkurendi märksõnu ja seda, kuidas nad neid järjestatakse. Kõik, mida vajate, on kopeerida oma konkurendi kirje URL ja Semrush tööriist pakub teile iga võtmesõna, mille kohta see on parem.

Kuidas märksõnauuringud teie Amazonase müüki suurendavad?

Teie Amazoni tooted kuvatakse otsingutulemuste lehel, kui teie loendid sisaldavad kõiki märksõnu, mille klient sisestas otsingupäringule. Kui teil on vastamata vähemalt üks sõna, siis ei pruugi teie toode otsingutulemustes kuvata võimalust, ja siis jätate selle müügi kaotamata.

Märksõnade uurimise peamine eesmärk on koostada nimekiri kõigist konkreetsest tootest asjakohaste otsinguterminite kohta. Kui saate strateegiliselt kaasata oma tootenumbri tekstisse suuremahulisi Amazoni märksõnu, aitab märksõnauuringud kaasa sellele, et rohkem kliente näevad teie toodet, klõpsavad seda ja lõpuks muutuvad teie maksvatele klientidele.

Kuidas leida oma Amazon toodete suuremahulisi otsingutermineid?

Esimesel kukkumisel tahaksin mainida, et peate olema süstemaatiline, kui teete oma toodetele märksõnasid. See aitab teil olla täpne ja mitte kaotada olulist teavet. Märksõnade rühmitamine eri kategooriatesse võimaldab teil olla süstemaatiline ja põhjalik. Need märksõnad võivad olla primaarsed ja sekundaarsed. Peamised märksõnad on need, kes levitavad põhitooteid. See võib olla kirjeldav otsingutermine, mis identifitseerib toote ja esitab selle olulised tunnused. Sekundaarsed märksõnad on üldisemad otsinguterminid, mida saab kasutada primaarsete märksõnade otsimisel. Seda saab rakendada sõnadele, mis puudutavad konkreetset sihtrühma, inimese liiki, kasutamisviisi või muid tooteomadusi.

Nii et oma märksõnauuringute tulemuste saavutamiseks peate jagama kõik soovitatavad otsinguterminid kahte põhikategooriasse - esmane ja keskharidus. Aja jooksul aitab see leida kõige asjakohasemaid otsingukombinatsioone, mis võivad teie Amazoni pingerida.

December 22, 2017