Back to Question Center
0

Millised on peamised tegurid, mis määravad Amazoni jaoks usaldusväärseid märksõna-uuringuid?

1 answers:

Ma eeldan, et täiesti toimivat Amazoni märksõnauuringut määravad peamiselt märksõna asjakohasuse tegurid (kui täpselt see vastab kasutaja otsingupäringule) ja järjestatud konkurentsi praegune tase (kui raske on seda positsiooni anda). See võib tunduda mõnevõrra, kuid Amazoni märksõnauuringute peamine eesmärk on leida neid potentsiaalselt võitnud, kuid veel mitte liiga populaarseid tooteotsingu tingimusi ja pikka saba kombinatsioone, mida kasutavad seal elavad ostjad.Kuid kuidas edendada edusamme edukalt, et teie tooteloendite veebi nähtavus kasvab nagu põrgu?

Teil on paar võimalust sellega toime tulla:

  • Proaktiivse märksõnauuringu läbiviimine Amazoni automaatse täitmise võimalusega. Sel moel ei saa te mitte ainult kohe saada suurt pilti tootekategooria või mõne konkreetse toote eraldi kaubamärgiga seotud kõige tõhusamate märksõnakombinatsioonide kohta, vaid mõista, millised otsingu eesmärgi märksõnad kohalikud ostjad kasutavad toodete otsingu kuvamise ajal rohkem tõenäoliselt Amazoni algoritmi abil saate automaatselt soovitada võimalusi - mobile phone logo icons.
  • Enim hinnatud märksõnade tuvastamine. Ma mõtlen neid otsinguterminid, millel on märkimisväärselt suur otsingumaht, kuid siiski suhteliselt madal konkurents. Sellepärast pole tõenäoliselt veel piisavalt müüdud seotud tooteid, mis on praegu selle konkreetse märksõna jaoks indekseeritud. Selle tulemusena võivad need alahinnatud, kuid veel täiesti toimiv otsinguterminid ja pikkade sammude kombinatsioonid mõistlikult olla teie Amazoni märksõnauuringute prioriteediks.
  • Populaarsuseni jõudvate populaarsust leitavate märksõnade leidmine. Üldiselt ei leia, et populaarsemad märksõnad on vähemalt praegu väga konkurentsivõimelised. Kuid nende viimased kasumid otsingumahus (näiteks viimase kuu jooksul) muudavad need kindlasti väärtuseks Amazoni märksõnauuringute esimeseks võluväelisteks eesmärkideks.

Koos tulutoovate märksõnadega ja pikaajaliste tooteotsingu kombinatsioonidega on olulised tegurid ka oma kaupmeeste nimekirja kvaliteet ja selle optimeerimine. Ma mõtlen, et kasuliku märksõnade kogumi kasutamine on teie jaoks kasuks. Kuid ostes ilma korraliku tootekirjelduse optimeerimise skeemis paratamatult ei pääse teie pood äri aja jooksul. Sellepärast peaksite veenduma, et kõik ei piira teie noteeringu kokkupuudet veebipõhise otsinguga. Seda tehes soovitan teil Amazoniga edukate märksõnade indekseerimise määramisel topelt kontrollida järgmisi tegureid:

  • Toote kirjeldus peaks olema kirjutatud kuskil umbes 250 sõna tagamiseks koos viie bullet points, iga täiesti kirjeldav, kuid ikkagi puhas ja lühike.
  • Ka toote pildid on väga olulised. Ja mitte ainult, et suunata külastajad lõplikku otsustamist teiega ostma, vaid ka otsingutulemuste eesmärgil. Asi on selles, et Amazon tunnustab toetava visuaalse sisu kogumit, mis on võrdselt tugev teie tootekirjelduse kvaliteeti määrav tegur.
December 22, 2017