Back to Question Center
0

Mis on teie Amazoni äritegevuse jaoks parim online-müügi tarkvara?

1 answers:

Igaüks armastab raha teenida ja Amazon pakub kõiki võimalusi seda teha. Sellepärast on Amazoni juhtiv tegevus tänapäeval nii laialt levinud. Enamik poodiettevõteid käivitavad oma tooteid Amazon'is, mis muudab selle platvormi konkurentsivõimeliseks. Veelgi enam, Amazon vajab põhiliste optimeerimisjuhiste järgimist, et muuta teie tooted otsingus nähtavaks.

Kui te olete uus Amazon, võib teil olla raske Amazon otsimise TOP-i ilma mingi professionaalse Amazon tarkvara rakenduseta. Käesolevas artiklis arutleme parimat online-müügi tarkvara neile, kes soovivad müüki Amazonil nagu pro - computer consultant for small business.

Peamised põhjused, miks te peate kasutama Amazon tarkvara

Märkimisväärse kasumi saamiseks peate ise investeerima. Amazon on kõik algusest peale investeeringud, nii aeg kui ka raha. Kui panete need aspektid oma töösse, siis tõmbate iga kuu suhteliselt passiivset kasumit. Kuid me vajame alati rohkem; see on viis, kuidas maailm töötab.

Päeval on ainult 24 tundi ja isegi Amazoni kaupmehed peavad magama jääma. Niisiis, kui juhtida kõiki asju enda peale, võite riskida oma töö kaotamisega. Kujutlege, et peate tegema oma teadmisi, skaleerima, jälgima ja analüüsima, võrdlema palju andmeid käsitsi. Ja kuidas pakkida ja saata sadu tellimusi päevas? Ei, see on tõesti võimatu. Amazon saab muuta teie elu lihtsamaks, pakkudes teile professionaalset täitmist. See tähendab, et Amazon tegeleb kõikide teie laevanduse, tarnimise ja toetamisega seotud küsimustega. Saate laostada tooteid ladudele ja keskenduda ainult teie Amazoni äritegevuse säilitamisele. Kuid see on ainult pool lahingust. Iga ettevõte vajab kasvu, nii et peate investeerima suurel osal oma tööpäevast oma äritegevusele. Te peate oma loendis töötama, otsima uusi sihitud märksõnu, jälgima Amazon SERP-i toote positsioone, käivitada rohkem punkte ja parandada klienditoe teenuseid, et suurendada teie ettevõtte teadlikkust ja suurendada tulu. Ja kõik see võtab palju aega ja jõupingutusi. Nii et peate lisateenuseid, mis aitavad teil kõiki neid asju hallata. Pidage meeles, et peate oma ettevõttes töötama, mitte selles. Reeglina kaupmehed, kes juhivad tohutut jõukust, kõik ilma toote puudutamata või väikseid detaile hoiatades.

Nii et teil on oma tervise Amazon äriarenduse variante. Võite kas kasutada ettevõttesiseseid analüütikuid ja SEO spetsialiste või tugineda automatiseerimisele ja Amazoni tarkvarale. Minu jaoks on valik ilmne. Kasutades veebipõhiseid tööriistu, saate teha kõike õigesti, ilma et saaksite täiendavat teavet. See on Amazoni edu võti. Nii et andke meile arutamiseks vajalik Amazon optimeerimine ja uurimistarkvara, mis sobiks teie ja teie Amazoni äritegevuse arendamiseks.

Parim Amazon tarkvara teie paremusjärjestuse parendamiseks

Tootevalik

Te peate alustama oma e-kaubanduse mängu nagu võitja. Seega on oluline valida kõige kasumlikum turusšš ja tooted, mida te jaemüügistate. Selle ülesande lihtsustamiseks võite kasutada The Jungle Scout'i tööriista. See tööriist aitab teil leida Amazoni tooteid, mida saate kasu saada, kiirelt ja ilma oletusteta. Kasutades Jungle Scout'i tööriista, vähendate riski ja maksimeerite kasumit, sest see aitab leida võimalusi, mida toetavad kõige usaldusväärsemad Amazon müügiandmed tööstuses, ja vältida kulukaid vigu.See veebirakendus pakub kohandatud filtrisüsteemi Amazoni toodete otsimiseks ja tohutu andmebaasi. Siin saab valida kategooriaid, sihtida parimat edetabelit, müüki, arvustusi jne.

Jungle Scouti tarkvara saab kasutada kahel viisil - veebirakenduse või Chrome'i laiendina.

Kasutades seda veebirakendina, saate võimaluse leida kasulikud nišid ja tooted kogu Amazon kataloogis. See laiendus võimaldab teil kogu Amazonase andmebaasi filtreerida kategooriate, hindade, müügi ja muude näitajate alusel, et saaksite leida kasutamata esemeid, mida võite kasutada.

Kui kasutate Chrome'i laiendina Jungle Scouti tööriista, saate sirvimise ajal uurida ja kinnitada toodete ideid. Täpse tooteväringu saate kontrollida iga toote hinda, hinnangulist müüki, arvustuste arvu ja veelgi rohkem andmeid.

Selle tööriista puuduste hulka saan loetleda järgmisi korduvaid arveid: ainult seitsmepäevane katseaeg, mitte täielik andmebaas.

Toote allhange

Kui teil on idee tooteid, mida soovite jaemüük, peate füüsilised tooted. Tooteotsimine ja proovide saamine on vältimatu kitsaskoht, mida Amazon turunduskampaania algfaasis ei saa vahele jätta.See ülesanne on sageli hirmutav, peamiselt seetõttu, et enamus tarnijaid on välismaal. Kuid hea tarnija leidmine võib olla lihtsam, kui arvate. Andke loendisse mõned tööriistad, mis aitavad teil seda ülesannet teha.

Alibaba on kuulus Hiina platvorm, kus saab osta lahtiselt. Enamik siintoodud esemeid on toodetud Aasias. Seepärast ei ole nende hind USA-s ja Euroopas toodetud toodetel kõrge. Niisiis, Alibaba on sinu parim valik. Esmapilgul tundub see ülekaalukalt, kuid peate lihtsalt alustama. Esiteks peate esitama ostutaotlusi, seejärel otsima tootepakkumisi ja võtma ühendust tarnijaga e-posti või Skype'i kaudu. Esiteks peate nõudma erinevate tarnijatega toodete proovide võrdlemiseks kvaliteeti. Te peaksite olema teadlikud, et paljud tarnijad on lihtsalt kaubandusettevõtted, kes saavad asju lihtsamaks, kuid kallimaks teha. Veelgi enam, tasub märkida, et Alibaba on põhiliselt Aliexpress proovide jaoks, mille hinnakujundus on vaid väike. Kuid see sait on rohkem õigustatud kui teised Hiina kauplemisplatvormid.

Alibabaga koostööd teinud võistelda võin ma järgmisi:

  • alustada on hirmutav;
  • on palju pettusi.

Need vajalikud asjad aitavad teil hea algus. Kuid tootmine võtab tavaliselt aega. Nii saate seda aega tõhusalt kulutada, pühendades seda loendi loomisele ja optimeerimisele.

December 22, 2017