Back to Question Center
0

Semalt esitleb nelja õnnestunud pluginaid veebilehtede pritsimiseks

1 answers:

GitHub on arenenud veebihistav programm; seda kasutatakse enamasti arvuti koodide jaoks ja pakub selle kasutajatele lähtekoodi haldamise funktsioone. See võimaldab teil pääseda juurde suurtele veebilehtedele ja kraapida neid vastavalt teie vajadustele. GitHub pakub plaane nii isiklikuks otstarbeks kui ka tasuta hoidlateks. Selle tööriistaga saate teha erinevaid andmekogumisülesandeid. GitHub on väitnud, et kogub üle 40 miljoni veebilehe ja on teeninud ligi 10 miljonit kogu maailmas - city umzüge.

Veebilehtede kraapimiseks neli pluginat:

1. Google Plus autoriõigus:

Google Plus Authorship on WordPressi plugin, millel on palju funktsioone ja võimalusi. Sellega saate katkestada nii palju veebilehti kui soovite. Esiteks peate avastama ja identifitseerima veebisaite, mida soovite kraapida. Järgmine samm on andmete esiletõstmine või saidi URL-i sisestamine ja luba see plugin täita oma funktsiooni. Seda saab integreerida GitHubiga ja kraapida kuni 5000 tk ühe tunni jooksul, ilma et see kahjustaks kvaliteeti. Lisaks võimaldab see plugin meil lisada otsingutulemustele G + profiili pilte, anda autoriõigusi erinevatele autoritele ja kinnitada nende autentsust. Sellel on kasutajasõbralik liides ning saate välja lugeda ja laiendada skaalat.

2. Feed Delay:

Feed Delay on üks parimaid WordPressi pistikprogramme. See sobib väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja võib teie jaoks nii palju veebi lugusid kui vaja. Lisaks kasutab Feed Delay sisu, kriimustusi ja avaldab selle nõuetekohase omistamisega tänu oma robudele ja indekseerijatele selle võimaldamiseks.Alates selle käivitamisest on Feed Delay kaotanud edukalt üle kolme miljoni veebisaidi ja see arv kasvab iga päevaga.

3. Feed-Scraperi sõnum:

Kaapamine ja andmete ekstraktsioon toimub peamiselt robotite või indekseerijatega, ilma inimestepoolse jälgimiseta. Feed-Scraperi sõnumiga saate mitte ainult kraapida soovitud veebilehti, vaid indekseerida veebisaiti ja parandada otsingumootori paremusjärjestust. Seda saab integreerida oma GitHubi tarkvarasse ja sobida ettevõtetele, programmeerijatele ja veebimeistritele.

4. Copyright Free plugin

See on veel üks suurepärane WordPressi plugin, millel on palju funktsioone. Autoriõigustega kaitstult saate pilte nii palju kui võimalik. See plugin annab tunnistuse, et näidata, kas keegi varjab meie sisu. See on ühilduv kõigi WordPressi saitide ja eraväljaannetega ning ei anna teile hästi struktureeritud andmeid. Lisaks sellele ei pea te programmeerimis- või kodeerimisoskusi olema ja saate sellest teenusest kasu igal ajal ja igal pool.

GitHubi platvormi arendamine algas 2007. aasta oktoobris. GitHubiga seotud projektidel on juurdepääs Git käsurea liidesele või sellega manipuleerimine. See võimaldab meil sirvida veebisaidil avalikke repositooriume ja sooritab mitmeid ülesandeid mugavalt. Ülalnimetatud pluginad võivad katkendada andmeid RSS-voogudelt, sotsiaalse meedia saitidelt, uudisteväljakudelt, reisiportaalidest ja privaatblogidest. Te peaksite looma isikliku konto, et andmeid oleks võimalik soovitud formaadis kraapida, kuid avalikke hoidlaid sirvitakse ja alla laaditakse ilma ühegi kontota.

December 22, 2017