Back to Question Center
0

BeautifulSoup graafiks veebilehe sisu viie minutiga - Semalt Expert

1 answers:

Ilus supp on Pythoni pakett, mida XML- ja HTML-dokumentide analüüsimiseks kasutatakse. See loob veebilehtedel parspuu ja on saadaval Python 2 ja Python 3 jaoks. Kui teil on veebisait, mida ei saa korralikult kraapida, võite kasutada erinevaid BeautifulSoup raamistikke. Saadud andmed on kõikehõlmavad, loetavad ja skaleeritavad, mis sisaldavad palju lühikeste ja pikkade sammudega märksõnu.

Nii nagu BeautifulSoup, saab lxmli integreerida html-vormingusse - gislaved nord frost 100 r179. parser moodul mugavalt. Üks selle programmeerimiskeele kõige iseloomulikumaid tunnuseid on see, et see pakub rämpsposti kaitset ja paremaid tulemusi reaalajas andmete jaoks. Mõlemad lxml ja BeautifulSoup on hõlpsasti õppimiseks ja pakuvad kolme peamist ülesannet: vormindamine, parsimine ja puu teisendamine. Selles õpetuses õpetame teile, kuidas kasutada BeautifulSoupi erinevate veebilehtede teksti haaramiseks.

Paigaldus

Esimene samm on installida BeautifulSoup 4 pipi abil. See pakett töötab nii Python 2 kui ka 3 puhul. BeautifulSoup on pakitud Pythoni koodina 2; ja kui me kasutame seda Python 3-iga, värskendatakse seda automaatselt uusima versioonini, kuid seda koodi ei värskendata, kui me ei installi kogu Pythoni paketti.

Parseri paigaldamine

Saate installida sobiva parseri nagu html5lib, lxml ja html. parser. Kui olete pipi installinud, peate importima bs4-st. Kui laadite alla allika, peate importima Pythoni teeki. Pidage meeles, et lxml parser on saadaval kahes erinevas versioonis: XML parser ja HTML parser. HTML-parser ei tööta korralikult Pythoni vanade versioonidega; Nii võite installida XML-parser, kui HTML-parser ei reageeri või ei saa korralikult installitud. Lxml parser on suhteliselt kiire ja usaldusväärne ning annab täpsed tulemused.

Kasutage BeautifulSoup kommentaare

BeautifulSoupiga saate juurdepääsu soovitud veebilehe kommentaaridele. Kommentaarid salvestatakse tavaliselt kommentaarideobjekti jaotises ning neid kasutatakse veebilehe sisu nõuetekohaseks esitamiseks.

Pealkirjad, lingid ja pealkirjad

Võid hõlpsasti ekstraheerida lehe pealkirjad, lingid ja pealkirjad BeautifulSoup'iga. Teil tuleb lihtsalt lehe märgistus saada kindla koodiga. Kui märgistus on saadud, saate ka lõikude ja alamrubriikide andmete kraapida.

Navigeeri DOM-i

Me võime liikuda DOM-i puude abil BeautifulSoup'iga. Märksõnade aheldamine aitab meil SEO-eesmärkidel andmeid hankida.

Järeldus:

Kui ülaltoodud sammud on lõpule jõudnud, saate mugavalt veebilehe teksti haarata. Kogu protsess ei kesta kauem kui viis minutit ja lubab kvaliteetseid tulemusi. Kui otsite andmete hankimist HTML-dokumentidest või PDF-failidest, siis ei tee abi ka BeautifulSoup ega Python. Sellistel juhtudel peaksite proovima HTML-kaabitsit ja analüüsima oma veebidokumente hõlpsalt. Sa peaksid BeautifulSoup'i funktsioonide abil täielikult ära kasutama andmeid, et need saaksid otsingutulemuste otsimiseks kasutada. Isegi kui me eelistaksime lxmli HTML-parsereid, võime ikkagi BeautifulSoup'i tugisüsteemi ära kasutada ja kvaliteetseid tulemusi saavutada mõne minuti jooksul.

December 22, 2017