Back to Question Center
0

Kuidas suurendada Amazonase müüki ja saada parimaks müüjaks?

1 answers:

Tänapäeval on Amazon maailma suurim Interneti-jaemüüja, kus saate leida tooteid kõigile maitsele. See platvorm pakub suurepäraseid võimalusi nii müüjatele kui ka kolmandate isikute müüjatele. Kui teil on arukat lähenemist oma äritegevuse arendamisele, siis Amazon kiidab teid kõrge tulu ja TOP positsiooni.

Amazoni jaemüügiplatvormi populaarsus kasvab iga päevaga, meelitades üha enam lojaalseid kliente. Statistiliste andmete kohaselt ületab selle platvormi iga minut vähemalt minutis 88 000 dollarit. Ostjad teevad Amazonist platvormi, kus nad saavad leida kõike, isegi rohkem kui Google'is - south american trip planner. Google on endiselt väärtuslik allikas, kuid teabe saamiseks ei ole toote teadlased.

Kõike seda öeldut arvestades on minu arvates hea mõte jagada teiega mõningaid näpunäiteid selle kohta, kuidas suurendada Amazon müüki ja parandada oma positsiooni. Nii laskem lähemalt uurida neid praktilisi näpunäiteid ja nippe.

Amazonase müügi suurendamise viisid

Loo positiivsed arvustused Amazonile

Amazoni klientide ülevaateid ei saa alahinnata. Neil on Amazoni otsingutulemuste lehel teie reklaamimise auaste peamine mõju ja see võib kas parandada või hävitada teie optimeerimise jõupingutusi. Hiljutiste tööstusharu andmete kohaselt on 88% tarbijatest öelnud, et nad usaldavad veebipõhiseid arvustusi nii palju kui isiklikke soovitusi ja teevad oma ostupakkumise otsuse, tuginedes hiljutiste arvustuste ja tärnijäljade arvule ja kvaliteedile.

Sellepärast peate oma toodete kvaliteedi ja orgaaniliste arvustuste loomiseks tegema kõik endast oleneva. Videoseisuga või piltidega seotud arvustused võiksid imet teha. Nii et julgustada oma püsikliente jätma pikkade ja kirjeldavate arvustuste, et teised ostjad saaksid õiget otsust. Kui teate kohalikke inimesi, kes on teie toodet nautisid, minge neile ja küsige arvustuste edasilükkamist.

Siiski peate teadma, et Amazon tegeleb aktiivselt mittemahepõllumajanduslike või teisisõnu motiveeritud ülevaatustega. Sellepärast peate tagama, et kõik teie tooteartiklid oleksid võrdselt loodud ja looduslikud.

Et hallata kõiki oma toote ülevaateid ja olla alati teadlik negatiivsetest tagasisidest, võite selleks kasutada spetsiaalset uurimisprogrammi. Näiteks tagasiside viis-tööriist aitab suurendada esitatud tagasiside mahtu ja reageerida viivitamatult negatiivsetele vastustele.

Töö oma noteeringute optimeerimise ja täiustamisega

Amazoni järjestussüsteem arvestab mitte ainult toote ülevaateid, müüjate hinnangut ja hinda, vaid ka seda, kuidas toodete loetelu on organiseeritud. Nagu Google'is, peate strateegiliselt lisama oma sihitud otsinguterminid pealkirja, täppjaotiste ja kirjelduse juurde. Amazon pakub kaupmeestele võimalust valmistada toote pealkiri asjakohaste otsinguterminite ja kirjeldavate sõnadega. See Amazonase aspekt, mis sisaldab optimeerimist, erineb Google'ist, kus teil peab olema lühike ja täpne pealkiri, milles on ainult üks sihitud otsingutermin. Siiski soovib Amazon lihtsustada nii robude kui ka kasutajate otsimist, pakkudes neile selge toote kirjeldust korraga. Amazon soovitab pealkirjas sisaldada järgmisi tooteomadusi: bränd, kirjeldus, tootegrupp, materjal, värv, suurus ja kogus. Siiski ei pea te oma pealkirjas sisaldama hinna ja reklaami loendeid, et ostjad keskenduksid esmasele teabele.

Teie loendi kõige asjakohasemate ja sihitud otsinguterminite leidmiseks soovitan teil kasutada Amazoni märksõnatööriista, mis rakendab Amazoni automaatse lõpetamise teenust, et leida populaarseid pika sabaga märksõnu. Lisaks sellele saate selle tööriista abil hinnata iga valitud otsingusõna otsingumahu.

Amazoni ostukasti võitmise viisid

Amazon on väga konkurentsivõimeline otsing platvorm, kus saada parim müüja või võita Osta; teil peab olema hea müügiartikkel ja konkurentsivõimeline hinnapoliitika. Amazon ei anna rangelt reegleid selle kohta, kuidas võita Shopping Boxi, kuid on palju fakte, mis mõjutavad teie võimet seda võita.

Esiteks peate tegema selle, et suurendada oma ostukasti abikõlblikkust. Selleks peaks teil olema professionaalne müüjakonto ja kaupleke oma asjad vähemalt kolm kuud. Teine viis, kuidas seda parandada, on Amazoni teenuste täitmise abil.

Veelgi enam, Amazon Buy Boxi võitmiseks peaksite olema kõrge jõudlusega. Kõrge jõudluse taset võivad mõjutada sellised tegurid nagu eduka müügi ajalugu, suurepärased klienditeenindused, suurepärased kliendi mõõdikud ja tarnetalituste kvaliteet.

Erilist tähelepanu tuleks pöörata teie maatüki hinnale (tegelik toode hinnaga koos kohaletoimetamise tasu eest). Et oma niši konkurentsis püsida, peaksite tegema turu niššanalüüsi või kasutama spetsiaalseid ümberhindlusvahendeid, nagu näiteks FeedVisitor või Teikametricks. Need tööriistad aitavad teil automaatselt jälgida seotud toodete hindu oma turunišši sees. Selle tööriista abil saate oma hinnapoliitikaga kõik vajalikud muudatused teha, kui näete, et keegi pakub hinnaalandusi, siis on teil.

Pay Per Click Advertising kohta Amazon

Kui soovite maksimeerida oma kasumit Amazon, proovige Amazon sponsoreeritud toodete programmi. See aitab teil kuvada oma allika otsingutulemuste, parempoolses veerus või detailide lehtedel. Amazon PPC on hea viis online-kaupmeeste jaoks positsiooni ostmiseks Amazoni otsingutulemuste tipptasemel. Selle programmi kohaselt peaks kaupmees maksma iga kord, kui klient klõpsab oma reklaami otsingutulemustes. Konkureerivam nišš, mida te jaemüügistate, on kliki kõrgem hind, mida peate maksma.

Turundusteenused Amazoni platvormil

Sellised kommunikatsioonimeetodid klientidega otsekõnede ja e-turunduse valdkonnas on Amazonil keelatud. See aga ei tähenda, et te ei saa kasutada Amazoni poodi ostuklientide ligimeelitamiseks ühtegi teist reklaamitehnikat. Selle saavutamiseks võite kasutada blogide postitamist ja sotsiaalse meedia turundust. Veelgi enam, saate luua oma blogi, mis on seotud teie ettevõttega. Sellised platvormid nagu Quora, Hubpages ja Go artiklid on ka suurepärane koht oma teema ümber sisutükkide kirjutamiseks, kus saate oma Amazoni poodi lingi jätta.

December 22, 2017