Back to Question Center
0

Semalt - 8 Google Scraperi peamised eelised

1 answers:

Google'i kaabits on oluline vahend Google'i lingid ja neid saab hõlpsasti paigaldada tahvelarvutitele, nutitelefonidele või arvutiseadmesse. Teadlastel on alati vaja teavet oma mudelite toetamiseks ja nende hüpoteesi tõendamiseks. Samamoodi vajavad ettevõtjad oma ettevõtte kasvatamiseks andmeid ja koguvad rohkem ja rohkem kliente kogu maailmas. Allpool on kirjeldatud Google'i kaabitsa peamisi eeliseid.

1. Järjesta andmed:

Andmed kuvatakse tavaliselt struktureerimata ja töötlemata kujul - fotografia reflex para novatos. Google'i skreeper võimaldab andmeid koguda ja korraldada vastavalt teie vajadustele. See aitab teil koguda teavet kasutajate kontaktnumbritest, e-posti aadressidest, nimedest ja saitidest. See on õige kaevandamise tööriist, mis võib lahti seada korraldamata andmeid kasulikust teabest, mis annab teile parimad ja täpsemad tulemused.

2. Scrape professionaalne nimekiri:

Google'i kaabitsa teine ​​suur eelis on see, et see kergendab professionaalset nimekirja väga hästi ja te ei pea muretsema andmete kvaliteedi pärast. See tööriist on eriti kasulik pood saitidele, leiab professionaalsed nimekirjad, korraldab andmeid ja saavutab soovitud tulemused mõne minuti jooksul.

3. Kiirus ja täpsus:

Selle teenuse abil saate olla kindel, et andmed on täpsed. Google'i skreeper lubab kiireid tulemusi ja täidab mõnda ülesannet samal ajal. Võrreldes teiste tavapäraste kaabitsatega saab see tööriist teavet mitme Google'i lingi kaudu välja võtta märkimisväärselt kiirelt ja täpselt kogu protsessi vältel.

4. Kasuliku ja väärtusliku teabe kogumine:

Kui otsite väärtusliku ja kasuliku geograafilise teabe kogumist, saate oma töö tegemiseks kasutada Google'i kaabitsit. Erinevad veebimeistrid ja organisatsioonid rakendavad seda teenust, et hõlpsalt saada topograafilist ja geograafilist teavet. Sellel on erakordsed funktsioonid ja tagatakse veatult vaba sisu pakkumine.

5. Operatiivsed eelised:

Me teame, et mitmed skreeperid pakuvad piiratud teenuseid ja eeliseid, kuid Google'i skreeper on kõrgetasemeline ja fantastiline teenindus. Saate selle tööriistaga kraapida kuni kümme tuhat lingid, salvestada andmeid CSV-vormingus ja JSON-vormingus või alla laadida otse oma kõvakettale võrguühenduseta kasutusaladel. See sobib programmeerijatele ja sellele pääseb juurde mis tahes arvuti või mobiilseadme kaudu.

6. Sihid dünaamilistele ja e-kaubanduse veebisaitidele:

Google'i kaabitsaga saate sihtida dünaamilisi ja e-kaubanduse veebisaite. Näiteks, kui soovite Amazonist ja eBay-st teavet saada, saate selle tööriista hõlpsasti kasutada.Mitme asukoha, riigi, postiindeksi ja e-posti aadressiga veebisaite saab mõne sekundi jooksul ekstraheerida. Lisaks võite koguda teavet erinevate toodete, nende kirjelduste ja piltide kohta.

7. Hea meediaettevõtetele:

Meediafirmad saavad selle tööriista kasuks ja saavad koguda andmeid sotsiaalse meedia saitidelt ja avastada igapäevaseid teemasid. See pilvepõhine teenus pakub reaalajas andmeid, säästab teie aega ja parandab teie töö tõhusust.

8. Sobib reisibüroodele:

Reisibürood, kes soovivad veebiportaalidest andmeid kraapida, saavad seda kaabitsa kasutada oma tööde tegemiseks. Võite saada teavet TripAdvisorist ja Trivago'st ning saate oma reisiportaali käivitada mõne päeva pärast.

December 22, 2017