Back to Question Center
0

Kuidas parandada Amazoni müüki kui algajaid?

1 answers:

Amazon on tänapäevase jaemüügi jaemüügi tegelane "behemoth". See oli üsna üllatav, et seda, mida oli algselt kavandatud ja käivitatud just nagu online-raamatupood (üle 20 aasta tagasi), peetakse nüüd kindlasti suuremaks. Kas saate kujutada, et sellel tõeliselt rahvarohjelmal on hinnanguliselt üle 110 miljoni elusoleva ostukeskuse külastaja? Sellepärast soovib iga kaasaegne jaemüüja teada, kuidas parandada oma praegust Amazonase müüki veelgi.

Mida nad peaksid teadma? Kuidas parandada Amazonase müüki ja suunata oma kauplustesse rohkem liiklust? Millised tootekategooriad on nüüd kõige kasumlikumad? Ja nii edasi. Nagu teie jaoks, kui tegemist on algajaga müüjaga sellel turul valitseva tõelise turg konkurentsi üle, küsimus selle kohta, kuidas parandada Amazon müüki, ei kuulu. Miks? Lihtsalt seetõttu, et ilma piisavalt teadmisi ja proovitud ja tõestatud praktilisi oskusi on peaaegu võimatu elada selles tõeliselt rahvarohkes turus - home and office network setup. Sellepärast ma hakkan näitama, kuidas parandada oma Amazonase müüki - ja suunata oma tootenimekiri tooteotsingu ülaosasse isegi siis, kui endiselt tunnete ennast nagu algajat ettevõtjat, kes müüb seal esmakordselt.

Kuidas parandada Amazon müüki - väga alustalasid algajatele müüjatele

Arvestades, et Amazon keskendub peamiselt hea ostukogemuse pakkumisele, pole ime, et iga müüja jaoks on olemas hädavajalikud eeskirjad järgima. Kõik on lihtne - kui te neid mitte järgite, võidakse teil lihtsalt seal keelata oma jaemüügiettevõtete käitamine (halvima stsenaariumi korral võite saada ka püsiva keelu). Niisiis, kui te ei soovi lugeda kogu Amazonase müüja eeskirju, siis peate siinkohal maksma teie kõige täpsemat tähelepanu. Ärge oma Amazonase müüki parandada, kuid vähemalt selleks, et seal seal ellu jääda ja hakata oma tootekategooria juhtivat müüjat suunama oma kaubandusliku edu suunas.

Amazonase reeglite põhikomplekt

  • Sa peaksid alati vastama laevandusnõuetele, eelkõige tähtajad.
  • Heade tootearenduste ja positiivsete klientide arvustuste säilitamine - see on tõenäoliselt ainus viis endise Amazonase eduka jaemüüja loomisena lõpuks saada tõeliseks suuremahuliseks müüjaks, kes peaks ostma.
  • Püsige oma klientidega reaalajas vestlust. Kiire vastus negatiivsetele tagasisidetele ja vastamine tõenäoliselt kliendi küsimustele teie teenuse kohta mitte rohkem kui 24 tunni jooksul - pole mingit tüüpi luksus. See on üldiselt heakskiidetud klienditoe tava, millele peab järgnema iga aktiivne veebipoes tegutsev ärimees.
  • Üldine jälgimise teave peaks alati olema esitatud iga kliendi kohta, kes ostab teiega Amazon.
  • Igal müügil oleval esemel peaks olema tagatud kaalukad pildid, mis näitavad igapäevase kasutuse ja ühiste hooldusvahendite igat külge. Pange tähele, et vähemalt ühe toote pildil peab olema valge taust.
December 22, 2017