Back to Question Center
0

Millised tegurid on Amazoni tootearvestuse algoritm, mis ennustatakse peamiselt?

1 answers:


Nagu Google'is, on Amazoni tootearvestuse algoritmil palju oma nüansse. Rääkimata müsteeriumist, mis ümbritseb osa mõnikord liiga pilvise hinnetegurist. Kuid täna ma eemaldan kõik sellega seotud arusaamatused, nii et te teate täpselt, mida tuleks teha selleks, et Amazoni tootetulemuste edetabelit hästi hinnata.

Amazoni toote edetabel

On juba hästi teada, et suuremad otsingumootorid nagu Google kasutavad välist tegureid, et määrata otsingu positsiooni iga lehe jaoks indekseeritud internetis - royal blue church hat. Muu hulgas on Google'i otsingu järjestamise algoritm keskendunud peamiselt veebisaidi tagasipöördumisprofiilile, sotsiaalse meedia kohalolekule, veebisaidi / domeeninimele jne.Samal ajal aga Amazoni tootearvestuse algoritm kasutab ainult sisemisi tegureid, kus ei võeta arvesse väljapoole suunatud SEO elemente. Sellepärast otsib Amazon puhtalt sisemisi tegureid, nagu tegelik müük, toote pealkirjad, märksõnade õige kasutamine ja pika otsingu kombinatsioonid (enamasti backend valdkonnas), toote kättesaadavus, klientide rahulolu, konkurentsivõimelised hinnad, klientide ülevaateid , jne. Aga kuidas mõista, kuidas Amazon tegelikult müüb tooteid, et muuta need teie esimesel lehel loetletuks? Amazonase tootevalikus on üldiselt aktsepteeritud konversioonipõhine lähenemisviis ning allpool kavatsen ma kiiresti läbi oma põhielementide lühikese komplekti.

Tulemuspõhine lähenemisviis

Erinevalt Google'ist, millel on üle 200 järjestuseteguri, pole Amazoni tootearvestuse algoritm seda keerukat. Tegelikult on kõik üsna lihtne - mida rohkem inimesi teeb teiega koos ostuga kliki, seda kõrgem on teie tootekirjeldus Amazoni järjestuses. Asi on selles, et Amazon lihtsalt tahab müüki rohkem müüa. Kui teie toode korralikult teisendab, siis loomulikult on see sama. See ongi!

Müük

Veelkord, kui arvestada, et Amazon püüab lõppkokkuvõttes rohkem müüki, mida edukamad müügitehingud saadate, seda suurem on teie võimalikud edetabelid. See tähendab, et need kaubad, mis on hästi müüdud, on järjekindlalt järjestatud SERPs ülemises kohas. Ja nad ei pea tingimata hästi optimeerima või hindama samal ajal. Pange tähele, et Amazoni tootearvestuse algoritm ei võta arvesse mitte ainult teie hiljutisi müügi tulemusi, vaid kogu müügiajalugu, mis teil on pärast esimest edukat müügitehingut seal.

Sponsitud tooted

Olgem silmitsi sellega - eriti kõrgema hinnaga, need tooted, millel on rohkem müüki, on mõistlikud (vähemalt selle veebipõhise turuplatsi vaatepunktist). Ja see on peaaegu igasugune äri, mida me võime kujutleda, eks? Kuigi Amazoni müüjate jaoks on see teatav puudus. Ma mõtlen, et see olukord on väga sarnane veebisaitidega, kus on rohkem liiklust. Lihtsamalt öeldes, mida kiiremini müüakse teie toodet viimase aja (müügitegevus) kaudu, seda paremini ja kiiremini reklaamida, mida te kavatsete saada. Selle tagajärjel võib Amazonile kui algajale müüjale tekkida tõsine väljakutse uue tootegrupi käivitamiseks või ellu jääda. Sellepärast hakkavad mõnikord Amazoni sponsoreeritud tooted alustama või PPC-reklaamid muutuvad ainus viis seda murda, see oleks "hinne" ja sellel oleks kasulik kickstart koos kiiresti paranenud müügi kiirusega.

December 22, 2017