Back to Question Center
0

Millised tarkvaratööriistad sobivad minu Amazoni otsingumootori optimeerimise võimalustega kõige paremini?

1 answers:

Enne midagi muud, Amazon kõige keerulisem asi, on see, et peate mõistma oma potentsiaalsete klientide tegelikke vajadusi, nõudmisi ja kavatsusi, nii et need muutuvad järk-järgult tegelikele ostjatele, kes teevad teie ja keegi teineteisega korduvaid ostusid. Kuid see pole kaugeltki lihtne ülesanne üldse, peamiselt seetõttu, et igal online-ettevõtjalt ja isegi suuremahulisel müüjal Amazonil on juba praegu liiga palju asju ja esmajärjekorras tuleb lahendada palju praeguseid küsimusi. Kuid õnneks on turul saadaval palju häid tööriistu, mis aitavad teil Amazoni otsingumootori optimeerimisega kaasa aidata.

Kuid enne, kui näete teile minu enda pakutavate tööriistade ja kasulike võrgus olevate raamistike kogumit, laskma silmitsi seista - Amazoni otsingumootori optimeerimine toimub peamiselt peamiste sihtivate märksõnade ümber kui nende õige asetamine teie tooteloendi põhiosade kaudu. Sellepärast keskendub ma peamiselt Amazoni otsingumootorite optimeerimisele märksõnade ja pikkade otsingusõnade jaoks, mida toetavad paar üsna head tööriistad, mis muudavad asjad palju lihtsamaks (vähemalt need, mis on seotud põhjalikult konkureerivate märksõnade uurimisega - tõsiselt, seda saab lihtsalt ja hõlpsalt käsitseda - muidugi, arvestades, et teil on abiks õige veebi abiliin) - nokian wr g2 opinie.

Amazon Otsingumootori optimeerimine märksõnade jaoks

1. Merchant Words - on üks populaarsemaid Amazoni otsingumootori optimeerimise tööriistu, eriti kui tegemist on tõeliselt tipptasemel märksõnauuringutega, mis on suunatud äärmiselt konkurentsivõimelistele ja potentsiaalselt võitnud pika saba otsingu kombinatsioonidele. Ja see on tõesti lihtne luua tonni paljutõotavat märksõna fraasid, mis on spetsiifilised teie tootekategooria või kindla üksuse kohta, mis on seal müügil. See tähendab, et Merchant Words võib saada ideaalseks lahenduseks neile algajatele mõeldud müüjatele, kes vajavad õiget lähtepunkti Amazoni otsingumootori optimeerimise jaoks õigete märksõnade jaoks.

2. Märksõna Dominator - on veel üks hea vahend, mida saate kasutada Amazoni otsingumootori optimeerimise raames oma ülikoolis.Ehkki kogu selle tööriistakomplekti juurde pääseb kogu elu jooksul ligikaudu 50 dollarit, on üle viieteistkümne tuhande alalise kasutajad juba korduvalt kinnitanud oma laias valikus unikaalseid eeliseid. Muuhulgas on märksõna Dominatori tööriistakomplektil kolm sisestatud tööriistariba, mis aitavad teil omal moel teenida. Lihtsalt proovige oma Google Autocomplete'i märksõnatööriistaga (tasuta komplekti, mis on spetsiaalselt kohandatud, et tuvastada kõik potentsiaalselt võitnud märksõna kombinatsioonid, mis on seotud teie turunišši / tootekategooriaga - tõmmatud otse Google'i väljavõtetest), YouTube'i märksõna tööriist (annab tõeliselt väärtuslikud pikemaajalised märksõna soovitused see on äärmiselt kasulik nende ettevõtete omanike jaoks, kes hävitavad toetava profiili või turunduskanalit maailma teisel külastatud veebisaidil) ja Amazoni märksõna tööriista (annab teile otsese juurdepääsu ulatuslikule märksõnade andmebaasile, mis hõlmab miljoneid aktiivseid tooteotsinguid, mida taotletakse elavad ostjad, kes teevad igapäevaseid ostusid Amazon Interneti-turul).

December 22, 2017