Back to Question Center
0

Kuidas tooteid Amazonast algusest peale müüa?

1 answers:

Iga algaja müüja peaks teadma, kuidas hinnata tooteid Amazonase esimesel müügi päeval. Ja selleks, et tõeliselt rahvarohket turgu teenida, peaks iga müüja kohanema pidevalt areneva otsingualgoritmiga (tuntud ka kui A9). Sellegipoolest on olemas põhinormide kogum, mis kehtib hetkel, et sellest kasu saada, eriti kui olete Amazon optimeerimise uus. Nii et allpool ma näitan sulle, kuidas hinnata tooteid Amazonile nagu pro, jättes tähelepanuta selle, kas teil on juba selles valdkonnas kogemusi või üldse mitte - nationwide appraisals services. Noh, võtame asjad ette lihtsa ja lihtsa sammhaaval juhendi abil.

Kuidas asetada tooteid Amazonasele

Esimene samm: tuvastada potentsiaalselt võitvad märksõnad

peate koostama oma eseme või kategooria jaoks kõige olulisemate märksõnade ja pika sabaga tooteväljendite komplekti. Asi on selles, et peate leidma need, kellel on suurim otsingumaht, sest teie tegelikud müügitulemused on ennustanud neid enim. Lihtsaim viis mõista, kuidas õigesti märksõnade järgi Amazonase tooteid hinnata, külastab oma isiklikku vahekaarti koos Seller Central Märksõnadega. Sel moel saadate pildi peamistest sihtmärksõnade loendist, mida hakkate veidi hiljem täpsustama.

Teine etapp: täpsustage oma lõplik kontrollnimekiri märksõnadega

Kui teil on üldine arusaam peamistest otsinguterminitest ja üldistest ostjatest, on aeg oma põhiloendit täpsustada. Ma mõtlen, et peaksite jätma välja kõik mitte-nii paljutõotavad märksõnad ja pika sabaga väljendid, et hoida ainult must-võitu. Siin on hea märksõna tööriist, mille abil saate käivitada kickstart. Võite seda proovida kohe, seda peamiselt seetõttu, et sellel oli Amazonile oma toodete nimekirja optimeerimisega seotud kasulikkust tõestatud mõju.

Sonar - on tasuta märksõnade uurimise tööriist, mis on spetsiaalselt kohandatud pood müüjatele. Sonar aitab teil mõista, kuidas amazone tooteid ajada, toetades teie tootenumeri optimeerimist kõigi väärtuslike märksõnadega, mis tõenäoliselt vajavad auastmeid. Siin on kõik, mida peate täitma oma peamise sihtiv märksõna - ja saada automaatselt kõik, mis on vajalik selle praktikas kõige paremaks rakendamiseks, näiteks hinnangulised otsingumahud, põhilised märksõna viited, praegused Amazonist ostetud aktiivsete ostjate praegused trendid ja väärtuslikud märksõnade soovitused tõmmatakse otse seal tegutsevatelt tegutsevatelt müüjatelt.

Kolmas samm: anna oma konversioonimäära

ahvatlema, arvestades, et Amazoni avalehe jaoks arvutatud keskmine ümberarvestus on hinnanguliselt umbes 13% peate oma toodete loendisse jõudma kõrge CTR-määra, et ka teie toote otsingu järjestused hakkavad kasvama. Siin on mõned põhilised näpunäited, kuidas saaksite potentsiaalsete klientide reaalseid ostjaid ümber kujundada:

  • looge võluvate märksõnadega rikas tootekirjeldus, nii et kliendile pole küsimusi lugedes seda.
  • Lisage ainult kvaliteetseid ja selgeid kvaliteetpilte, samuti illustratiivseid graafikuid, videoid ja muid pilkupüüdvaid visuaalseid vahendeid, mis aitavad paremate tootekirjeldustega. Vihje: ideaaljuhul peaksite lubama oma toodete komplekti jaoks suumi valik - see kindlasti alati tasub end ära.
  • Selgitage, mis muudab teie toote erakordseks. Võimalusel võta oma parima, et kaasata võimalikult palju kolmanda osapoole tooteartikleid. Lõpuks ärge kartke kõvasti A / B-testimise protseduuri käivitamist, et kontrollida erinevaid jõudlusvõimalusi ja mõista, mis sulle hästi toimib, ning mida peaks tõenäoliselt ümber töötama või vähemalt kinni pidama tulevasteks viideteks.
December 22, 2017